Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 22:09

Jiná Realita 

Ta sleva je už opravdu trapná. Já už od nich většinou objednávám online, slevu si na prodejně stejně "nevydělám" a plíny maj online ve větším balení, takže levnější, nějak ta nula od nuly pojde a já nemusím stát ve frontě na pokladnu nebo honit prodavačky, jestli by doplnily to, co potřebuju koupit...

Offline continuity
Avatar
33833 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 22:45

nolita tak muzes to nasbirat i za pul roku . ale celkem je to o nicem. ten program predtim byl mnohem lepsi, za nasbirane body se dala vybrat 10% zleva na cely nakup a jeste se to vztahovalo na akciove zbozi a ty jejich kupony a to uz bylo na materske celkem znat. 

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 22:57
Reakce na Karja:

Stezuju si na komara v pokoji, znate ten pocit, kdyz mate dva.tri stipance, obcas slysite ten zvuk, ale nemuzete ho najit??

​Jojo, otravoval mě asi 4 noci. Vždycky chvíli po zhasnutí Bzzzzz, po rozsvícení nebyl. A samozřejmě k ránu mě pohryzal. Ale už jsem s ním skoncovala, včera jsem ho objevila a majzla, prevíta!

Offline continuity
Avatar
33833 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:00

Kokoska Karja 

Jakej je rozdíl mezi pánským přirozením a komárem?

Komára můžeš honit celou noc.

 

ja na to teda nehraju, vystrikam to repelentem, chvili pockam, pak zhasnu a poradne vyvetram. 

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:03

continuity nojo, jenže komu se chce vstávat a jít hledat repelent a hlavně pak dejchat ten smrad z povlečení? To se nevyvětrá.

Offline continuity
Avatar
33833 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:12

Kokoska ja to strikam tak do prostoru, spis nad dlazkou nez nad posteli. asi jsem zvykla, stan si obcas taky vystrikam, kdyz nekdo zapomene zavrit loznici a zasviti. kolikrat i preventivne, kdyz se mi tam zda prilis zivo

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 09:59

Dm je teď úplně trapný, byla to jediná moje zákaznická karta, ke které jsem se nechala ukecat po x letech, ale tak mateřská, že. Pak tyhle změny, přišel mi domů dopis, že jsem si ještě nepřevedla kartu na novou a jak po mě touží, ať si rychle skočím na pobočku, že mi s tím pomůžou a vše zařídí. Tak jsem ten dopis hodila do kabelky a při příštím nákupu na prodejně ho vytáhla, chudinky prodavačky na mě koukaly jak z jara, že to teda fakt ne, že ony to neumí a že to nejde a že to musím řešit přes tu podporu. No, zrovna to vyšlo tak blbě, že jsem tam měla dost nevybraných bodů, tak jsem zkoušela podporu. Dovolat se je umění, nakonec se zadařilo, zásadní problém je, že nevím PSČ - nechápu, bydlela jsem přesně na dvou msítech a ani jedno z nich to není a jak nevíte PSČ, nastal konec světa. Na podpoře mi nakonec poslali nějaký skvělý postup, kterým se přeregistruju a když jsem se tím proklikala, zjistila jsem, že to po mě chce opět to PSČ, tak jsem si pomyslela cosi o pitomcích a kašlu na ně.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 10:08

U nás na prodejně s tím prodavačky fakt pomáhají, viděla jsem to tam už 2x. Ale pravda je, že ty bonusy jsou teď fakt o ničem, takže to za žádný trápení nestojí.

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 10:41

Zina já si teda nepamatuju přesně, kolik jsem dostala po té přeregistraci slevu, ale hodně příjemně mě překvapila, tak to muselo být třeba 50%, vím, že prvně jsem jí odmítla, protože jsem měla malý nákup a využila jí příště při větším. Ale možná jsem měla jen tolik bodů? 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 10:58
Reakce na MP Meri:

Za každých 25 Kč nákupu získáte 1 bod.1 bod = sleva 0,25 KčPo dosažení hranice 200 bodů Vám automaticky nahrajeme slevu na nákup přímo na Vaši novou active beauty kartu. Například: za 1.000 bodů ušetříte 250 Kč! Více informací zde.

​Čiže 1.percento.

U nás to tiež blblo, potom mi predavačke v jednej menšej pobočke poradila dátum narodenia, ktorý tam mám napísať a potom po preregistrácii to zmeniť znova na svoj.

Ale tiež nechápem, nepozerala som presne, ako to prerátavajú teraz, len, tiež tam zvyknem nakupovať sosť - práve predovšetkým tie eko prášky - a kým doteraz ma vždy uháňali, že nech si vezmem nejaký kupón, lebo tam mám nazbierané, teraz futŕt skoro nič.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 11:26

Zu Si myslím, že jste měla nastřádané body, mě to taky vychází na slevu 1 %. Plus do toho teda máte nějak možnost si přes net aktivovat to, že při nákupu vybraného konkrétního výrobku dostanete těch bodů víc, nevím, kolik lidí bude reálně bavit si s tímhle nějak hrát.
Mě to zas tolik nepálí, stejně jsem při polovině nákupů tu kartu s sebou neměla, jen že to podle mě za to trápněí s přeregistrací nestojí.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 11:48

Jsem si na základě téhle diskuze vzpomnela, ze mne ty body neprevedli  a to mi možná trochu va, protože jsem jich tam měla určitě třeba 500. Možná se hecnu jim ještě napsat. Jinak souhlas, ze je to o hovne. Je to v podstatě nejdrazsi drogerka vůbec. Já tam chodím na Baleu, kterou mám rada, Alverde a obecne levnou eko kosmetiku a drogerii.  Jinak tam mají prakticky všechno dražší, než jinde. Kde se to vyplatí, tak to je v Německu, kde je to oproti cenám u nás jako obvykle o chlup levnější.

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 12:28

MP Meri nevim, jak mezi drogerkama, ale ja vetsinu delam vikendovy nakup v Tescu a pak jdu jeste dokoupit veci do DM a casto si vsimnu, ze to co Tesco vydava za mega super cenu, to maji v DM jako normalni cenu a jeste malinko nizsi

Navic ty jejich privatky (Balea atd.) mi prijdou megalevne

to ale nic nemeni na tom, ze ten zmeneny klub je uplne na nic

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 12:35

MP Meri apropó, tá stará karta mi fungovala aj v Rakúsku, nevieš, či sú aj tieto nové univerzálne?

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 13:01

slniecko nie, tam si treba zalozit ich kartu..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 13:08

Malenge já jsem bydlela jen na jednom místě a přesto to moje psč neuznává. a musela jsem tam zadat tohle jediné.

takže v tom případě na to kašlu, budu mít stejný problém.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 13:13

Si vždycky řikam, že normální člověk kartu Tesco a DM prostě nemá, nemůže....ale koukam že jo, berte jako kompliment prosím, ať si to zas neslíznu jak ty mrzutý rifle

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 13:22

Mutziputzi ja som vsetky karty odmietala az ta materska ma na tu dm presvedcila,  lebo ta zlava bola fakt poznat. Teraz uz som zase karietprosta :)  

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 13:27

Já jsem chtěla napsat, že mám pak už jen Superzoo, ale koukal jsme se do peněženky a tam ještě Reserved a Mark and Spencer, tak už radši dál pátrat nebudu, kdoví, co bych tam ještě objevila!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 13:28

na to že slevový kartičky nesnáším mám dokonce 4