Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 18:16
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 18:38

tenzie Teraz už majú hádam všetky plynové sporáky poistku, možno by to chcelo novší model. 

Offline MP Marge
Avatar
5743 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:39

Ja jsem po docteni tohoto vlakna OPRAVDU rada, ze nevlastnim zehlicku 

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 19:56

paktofonika to se stalo uz par let zpátky. Ale potřeba kontrolovat sporak zůstala. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:09

slniecko Senzor máme, bohužel přímo nad sporákem. Stačí něco zprudka podlít nebo víc usmažit jíšku a už to řve. A okamžitě volá pult  ochrany, jestli u nás hoří, a my říkáme "klid, to jen zase vaříme".

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 21:02
Reakce na Kokoska:

"klid, to jen zase vaříme".

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 01:56

Kokoska otec griloval pred barakom a syn otvoril dvere a ako dym nafukalo dnu tak sa spustil alarm 

A staznost vseobecna. V obchode som si skusala suknu ktora mi vyrobila kardashianovsku prdel. Ako viem ze potrebujem zhodit ale toto bolo moc Som si to vyfotila motivacne ked budem mat chut vyzrat nieco nezdrave

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 08:21

eless Zdravé x nezdravé je relativní, roli spíš hraje množství  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 09:04

Pinot Noir Tak eless píše vyžrat, ne zobnout

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 10:06

MP Marge to je taky řešení

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:07

přidávám si do seznamu "rakoviny, ze kterých si můžeš vybrat tu svoji, protože ji maj tvoji příbuzní" ultra agresivní melanom trupu  a to když jsem byla před časem se znaménkem (dostává se to ze znamének), které se mi nelíbilo, na kontrole (protože máme fakt všechny možné typy rakoviny), o kterou jsem musela skoro prosit, tak se mi doktorka a sestra skoro vysmály, prej takové malé znaménko, kdo to kdy slyšel, aby se s tím někam chodilo. tamto taky bylo "takový malý znamínko".

Offline MP Marge
Avatar
5743 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:22
Reakce na Magráta:

MP Marge to je taky řešení

​Ze jo!? 

Offline MP Marge
Avatar
5743 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:25
Reakce na Jiná Realita:

přidávám si do seznamu "rakoviny, ze kterých si můžeš vybrat tu svoji, protože ji maj tvoji příbuzní" ultra agresivní melanom trupu  a to když jsem byla před časem se znaménkem (dostává se to ze znamének), které se mi nelíbilo, na kontrole (protože máme fakt všechny možné typy rakoviny), o kterou jsem musela skoro prosit, tak se mi doktorka a sestra skoro vysmály, prej takové malé znaménko, kdo to kdy slyšel, aby se s tím někam chodilo. tamto taky bylo "takový malý znamínko".

​Proboha, co to tam mate za doktory!?

Kdyz nam babicka pred lety oznamila, ze se objednala na kozni, protoze se ji udelalo nove znamenko na noze, ktere se ji nejak nezda, tak nekteri rodinni prislusnici taky obraceli oci v sloup, co si to zase vymysli. To znamenko bylo fakt male, spis takova tecka. No, ale taky to byl melanom. A jen diky tomu, ze babicka prisla brzy, tak ji ho uspesne vylecili. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:26

Jiná Realita anamnézu mám podobnou a jednou ročně si skáknu na vyšetření znamínek, mamograf, sono břicha, jaterní testy, krev, všechno co se dá a naopak mě všude chválí jak jsem zodpovědná - změň ústav

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:30

MP Marge já nevím, no.

o kontrolách se píše pořád, já mám prognózu hodně špatnou, jsem nejrizikovější skupina, a rok do roku horší, jak to v rodině přibývá, a stejně si na kontrolách připadám jak blbec, protože se ke mně často chovají jako k hypochondrovi. jediná normální je lékařka na sonu prsou, která po mně chtěla všechny výsledky, výsledky genetiky a tak, aby si mohla preventivní kontroly dobře nastavit, a jako snad jediná nikdy ani nenaznačila něco ve smyslu "to je drobnost, to nemá smysl se tím zabývat". teď jsem tam zrovna byla, protože mě taky něco bolelo, ale asi dobrý.

jeden příbuzný teď šel jen tak pro jistotu na kolonoskopii a...už je po operaci :/ je to až neuvěřitelný, jsme jak nějaká morová rána.

Offline MP Marge
Avatar
5743 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:38

Jiná Realita Nektere rodiny to bohuzel tak maji - prolezle nemocemi. U nas to tak bylo na mamincine strane. Jen sama babicka by byvala mohla slouzit jako ucebni pomucka pro mediky! Tatinkova strana je naopak vesmes zdrava a doziva se v plne sile vysokeho veku. Takze doufam, ze jsem zdedila geny spis z tatinkovy rodiny 

A nekam jinam byste jit nemohla? Chapu, ze mimo velka mesta to asi neni tak jednoduche...

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:48

Jiná Realita to je mi líto, že s Tebou takhle jednají, možná by bylo dobře změnit lékaře, pokud to jen trochu jde

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 14:56

@Gatita Vrátila jsem se z konference a bylo to fajn. Hafo lidí, co jsem dlouho neviděla. Nejvíc mě potěšilo, že můj oblíbený profesor vypadal, že mě opravdu rád vidí. Takže pokud se Ti taky někam nechce, jeď tam a snad Ti to dopadne stejně.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 16:40

Pinot Noir Mutziputzi ono si staci zobnut 2 kocky z tabulky horkej cokolady a je to tam. Odkedy pouzivam kaloricke tabulky tak vidim ze je najlepsie “chutovky” vynechat uplne ale obcas sa proste zaziada. Najviac mi chybaju zemiaky. Top potravina z ktorej sa da kadeco pripravit ale pri chudnuti nevhodna a obmedzena na minimum. Ako prilohu davam inu zeleninu a do toho max 1 zemiak ak nie je velky. No ale tych 10 (a mozno aj 15 kg ak sa podari) sa same nevyparia ze ano 

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 17:07

eless 

Brambory jsou naopak vhodné. Mají totiž velmi nízký obsah sacharidů(oproti rýži třeba).

A ještě lepší jsou luštěniny, které mají navíc slušný obsah vlákniny a bílkovin.

Na obsah sacharidů jsou nejhorší ovesné vločky, sacharidy v nich se v těle drží velmi dlouho, kus dne, takže pokud člověk jde vyvíjet nějakou fyzickou zátěž, tak do tukových zásob ani kolikrát nesáhne, protože tam má pořád sacharidy...

Ale jak správně píše Pinot Noir - je to hlavně o množství.

Pokud sním mísu těstovin, byť se zeleninou, je to horší než malá porcička něčeho, co mi hodně chutná.

Člověku stačí opravdu velmi malé porce. Jenže lidé jsou prostě rozežraní...(je plno lákadel...)

Není to z mé hlavy, ale jedno takové - ne zrovna pěkné asi, a omlouvám se předem, ani mi to skoro nejde napsat, ale pravdivé přirovnání - v koncentračních táborech nebyl tlustý nikdo...

Takže je to o jídle, množství