Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 15:04

Jiná Realita 

A nepomůže ti aspoň trochu, když se pořádně vyspíš? Já vím, že problematická pleť je něco jinýho, ale mně i jedna noc pomáhá.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 15:20

dynda na tohle určitě ne. to se bude hojit tak 14 dnů, minimálně. až to přestane hnisat. navíc se už nevyspím, ráno vyjíždím v šest a pak už vůbec, v hotelu se nevyspím nikdy. kdybych aspoň neměla strupy, dalo by se to nějak příčetně zamalovat 

Online tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 15:40

Jiná Realita taky to znám, bohužel

Offline Lamicka
Avatar
13376 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 15:51

Jiná Realita nemas doma zinkovou mast? ja tyhle hnisave bolaky vzdycky otru alkoholem, pak na noc namazu sudokremem a vzdycky je to rano o trochu lepsi. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 15:53

Jsem se dnes podivala v kabince do zrcadla a jsem solidne vyplesatela...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 16:50

Roztrhla som si kokony. Da sa to spraviť, ale ten prvotný šok keď som vstala vo vlaku a na pol vozňa sa ozvalo praskanie látky. Uff... 

Offline Aranel
Avatar
4536 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 17:15

Lama_z_Lana Taky se mi to stalo!! Kolo starý třeba 14 let, ale MOJE nejlepší kolo! A taky jsem si říkala, ať si na něm ta smažka zasraná hnáty zpřeráží.  takže potlapkávám intenzivně!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. zaří 2018 19:50

Lama_z_Lana s tim kolem soucítím teda! Bohužel ten pocit znám a je to fuj..ale šatama to není, určitě! 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 14:09

Docitam az teraz ale k tomu vykradaniu kufrov su zamky nanic ak tam je zips. Ten sa da jednoduho otvorit ze tam vrazite trebars gulickove pero a zips sa otvori. Ak si budem niekedy kupovat novy tak bude cely pevny a bez zipsu. Ked som bola pred 2 rokmi v Rusku tak mi nic nezmizlo lebo nebolo co slohnut ale kufor sa mi vratil polamany resp tie vystuze aby steny kufru drzali rovno. Da sa dalej pouzivat ale je to makke a nie moc pevne. 

Offline MP Marge
Avatar
5819 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 14:21

Stezuju si na leve prso. Uz pred nekolika tydny jsem citila, ze je nejake precitlivele, zejmena bradavka. A predevcirem jsem nahmatala bouli 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 14:32

rasaNori Soucítím. Mně padaly přes rok - začalo to už před porodem a skončilo to na oslavě prvních narozenin. Bylo to dost maso a měla jsem ty vlasy fakt řídké, což pro mě byla ťafka (jsem na vlasy hodně marnivá). Dobrá zpráva je, že se to spravilo a vlasy 100% dorostly (a neznám nikoho, komu by nedorostly). Ale trvalo to hrozně dlouho a nevyhnula jsem se výraznému zkrácení, protože to se fakt nedalo. Brala jsem různé vitamíny, ale chtělo to spíš ten čas.

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 15:02

MP Marge  Soucítím. Snad to nebude ta nejhorší varianta. 

Offline MP Marge
Avatar
5819 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 15:52

Bledule Dekuju  Snad ne...

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 17:55

MP Marge 

Ať to není nic vážného, ale šup šup, rychle vyšetřit!

Offline MP Marge
Avatar
5819 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 18:18

dynda Jo jo, mam termin na pristi tyden 

Offline An.Fial
Avatar
82 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 20:47
Reakce na MP Marge:

Stezuju si na leve prso. Uz pred nekolika tydny jsem citila, ze je nejake precitlivele, zejmena bradavka. A predevcirem jsem nahmatala bouli 

​Osud ti teda poslední dobou slušně nakládá .. :-(.

Budu držet palce a pokusím se drobně uklidnit - stejné příznaky jsem měla, bála jsem se příšerně, nakonec se z toho vyklubala jenom cysta, se kterou bez dalších potíží koexistujeme už několik let. Ovšem těch několik dní mezi zjištěním a vyšetřením pro mě bylo k nepřečkání, tak přeju, ať to rychle uteče.

Online 711990
Avatar
17180 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 21:21

MP Marge drzim palce! Taky jsem nahmatala bouli v podpazdi, cekala jsem tyden na sono a pak mi jeste doktorka vynadala, proc plasim, protoze tvrda boule je udajne naprosto normalni a bezna...tak to u tebe treba taky bude podobny!

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 15. zaří 2018 22:52

MP Marge Přidávám se s podporou, byla jsem na vyšetření před týdnem. Drtivá většina nálezů je prý cysta nebo benigní forma, tak máme slušnou naději. Ale potvrzuju An.Fial , to čekání na výsledek je strašný.

Online barbucha blogger
Avatar
30699 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 00:38

MP Marge 

Jako majitelka klasifikovanýho ateromu tamtéž soucítím... není to dobrej pocit, ale většinou jde vo prd - ty žlázy maj holt tendenci k lecčemu. Měla bys jít na mamograf i na sono... přeju co nejlepší výsledek!

A i kdyby... dneska ty léčebný metody jsou velmi uživatelsky přívětivý  jak znám ze svýho okolí, žádný omezení natož ztráta nehrozilo - při plným vyléčení.

Ale držím palce, ať je to nějaká kravina samozřejmě.

Offline MP Marge
Avatar
5819 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 02:30

Moc vsem dekuju za podporu  Dam vedet, jak to dopadlo. 

Ja mam takovou diagnozu, zaboha si nemuzu vzpomenout na to, jak se to jmenuje, ale spociva to v tom, ze mam mlecne zlazy v obou prsou takove jakoby zdurele a jeste na nich jsou takove miniaturni cysticky. Neznate to nekdo?

Nasli mi to, kdyz mi bylo asi osmnact. Pry to nicemu nevadi, akorat ze se to musi sledovat, protoze je zvysene riziko rakoviny prsu. Ja jsem se tenkrat vydesila a pozadovala, aby mi to radsi vyoperovali. Ale doktor, ze pry ne, ze budu mit URCITE miminko a budu chtit kojit! Je jasne, ze kdyz je vam osmnact, tak vam nikdo neveri, ze zadne miminko fakt nechcete  .

A ted jdu googlovat, co je to ten Barbusin aterom - nemam totiz tuseni a pripadam si jako blbec!