Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 08:14

MP Marge mám pocit,ze něco takového mela dcera. Takové tuhé hrudky v prsu.. Taky hafo vyšetření,nakonec i biopsie a pak ji řekli,ze je to úplně normální,ničemu to nevadí,jen se to musi sledovat.  Musím se ji zeptat,jestli to hlídá. 

Tak žádný strach,vše bude ok 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 08:16

MP Marge 

Možná myslíš fibroadenom. 

A neboj, to bude dobré. Já jsem si první bulku nahmatala před třicítkou, tenkrát jsem se ani nechtěla objednat k lékaři, jaký jsem měla strach z výsledku. Byl to naštěstí jenom fibroadenom, od té doby jsem jich měla a mám ještě nekolik, 5x už jsem byla na chirurgickém odstranění, biopsie už nepočítám a zvykla jsem si. Chodím teda poctivě na kontroly, jsem pod stálým dohledem, teď mám myslím 7 "fibroušů" větších než 1 cm, ale uklidňuje mě, že jsem hlídaná a zatím bylo vždycky všechno v pořádku.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 09:29

MP Marge Určitě to bude v pohodě, viz příspěvky výše. Držím palce .

Offline Catherinne
Avatar
9833 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 11:00

Krvavý puchýř velikosti mexického dolaru...

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 11:19
Reakce na MP Marge:

Moc vsem dekuju za podporu  Dam vedet, jak to dopadlo. 

Ja mam takovou diagnozu, zaboha si nemuzu vzpomenout na to, jak se to jmenuje, ale spociva to v tom, ze mam mlecne zlazy v obou prsou takove jakoby zdurele a jeste na nich jsou takove miniaturni cysticky. Neznate to nekdo?

Nasli mi to, kdyz mi bylo asi osmnact. Pry to nicemu nevadi, akorat ze se to musi sledovat, protoze je zvysene riziko rakoviny prsu. Ja jsem se tenkrat vydesila a pozadovala, aby mi to radsi vyoperovali. Ale doktor, ze pry ne, ze budu mit URCITE miminko a budu chtit kojit! Je jasne, ze kdyz je vam osmnact, tak vam nikdo neveri, ze zadne miminko fakt nechcete  .

A ted jdu googlovat, co je to ten Barbusin aterom - nemam totiz tuseni a pripadam si jako blbec! 

​dysplazie mléčné žlázy?

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 15:47

Vsem dekuji za podporu 

A to co mam, je difusni cysticka mastopatie! Mne porad v hlave vyskakovalo slovo "cysticka", takze me logicky napadala "cysticka fibroza", coz je ovsem uplne jina nemoc, kterou jsem moc rada, ze nemam! 

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 15:48
Reakce na Ginevra:

​dysplazie mléčné žlázy?

​To bude ono, ma to v medicine vic nazvu, jak jsem se vcera poucila po usilovnem googlovani 

Offline Catherinne
Avatar
9833 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 15:48

MP Marge držím palce

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 15:52

Dadoo Alena_In No prosim, a mne tenkrat davno biopsii ani nedelali - pry je to klasicky pripad a je krasne videt na ultrazvuku  Tak jsem zvedava, co me ceka ted od Americanu...

Vcera jsem byla v posilovne a jak jsem slapala na treadmillu, tak to pekne bolelo. Matne si pamatuju, se karcinom ma byt "tichy zabijak" a neboli, jedine snad pak v pokrocilem stadiu, tak jsem to vyhodnotila jako pozitivni.

Pristi patek na me myslete! 

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 15:53
Reakce na Catherinne:

MP Marge držím palce

​Diky 

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 16:05

MP Marge Dobrý to bude, určitě. Ty vopravdu hnusný hnusy se připlížej nenápadně.

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 16:12

Sweet Potato Ze jo!? To si presne rikam...

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 16:52

MP Marge držím též palce. Zhoubné nádory se fakt plíží nenápadně a bezbolestně, tak pevně věřím, že to bude něco jiného. Ale věřím, že nervy pracují. 

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 16. zaří 2018 17:21

Torrah Vite, ze ani ne? Jsem zatim vicemene klidna. To hovezi, pokud jste cetla moji drastickou historku, bylo horsi 

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 17. zaří 2018 08:46

MP Marge držím palce!!

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 17. zaří 2018 10:53
Reakce na 711990:

MP Marge drzim palce! Taky jsem nahmatala bouli v podpazdi, cekala jsem tyden na sono a pak mi jeste doktorka vynadala, proc plasim, protoze tvrda boule je udajne naprosto normalni a bezna...tak to u tebe treba taky bude podobny!

​Tohle mě mimochodem pěkně štve, to jsou furt všude plakáty vyšetřujte se, vyšetřujte se, a pak Ti na sono vynadají, co plašíš. Hned se tam člověku chce chodit častěji.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 17. zaří 2018 11:10

Aranel presne, ja jsem byla dost rozcilena, protoze mam v rodinne anamneze rakovinu prsu i vajecniku. Provadim samovysetreni, chodim na preventivni sono, proste vsechno. A pak mi vynadaj...

Doslova to teda jeste bylo horsi - doktorka rekla, ze to bude asi lipom tak ja ji na to rikam ze pritel to tak taky odhadoval, protoze je sam ma. No a na to mi ona rekla, ze "aspon nekdo u vas doma ma rozum" 

Offline Len
Avatar
2206 příspěvků moje polička 17. zaří 2018 11:13

711990 

To je reakce na pěst. Jinak, nemyslíš náhodou lipom? Lymfom doufám nemáš...

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 17. zaří 2018 11:18

Len jezis jasne, LIPOM!:D 

opraveno...lymfom bych nechtela:D

Offline Len
Avatar
2206 příspěvků moje polička 17. zaří 2018 11:21

711990 

Uf.  Jako nejdřív jsem se fakt lekla, a pak mi hned bylo divný, s jakým klidem píšeš, že je má přítel taky.