Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 00:21

byla jsem dnes v mikulově a teda...dýchly na mě devadesátky  ale zámek nádherný, všechna čest, i zahradu má krásnou. akorát to město 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 08:49

Jiná Realita V čem? Mikulov mi přijde zcela OK.

Offline stes
Avatar
7356 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 09:08

Jiná Realita Já tam byla teda vloni,, nepřišlo mi to...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 09:11

Mne taky ne, hlavne centrum je hezke. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 09:32

Mutziputzi 

no hned zkraje jsme tam vůbec nemohli trefit. nemají to tam nijak označené, jen teda na kruháči mají ceduli. když dojedete do centra, tak zespod není zámek vidět a neměla jsem tušení, kudy se k němu jde. cestou jsme šli kolem samých "pastiček na turisty" - byly tam všude pajzlíkovité kavárny a budky prodávající občerstvení, ze kterých se linul hrozný puch. byly jsme ve dvou kavárnách, cestou tam a zpět, a oboje to fakt byly pajzlíky - záchody nikdy neklamou, bylo to jako jít na wc na nádraží. přitom to byly podniky přímo na náměstí pod zámkem. neumím to popsat, ale i kolegyně říkaly, že cítí devadesátky.

přitom třeba ve valticích vedle nebo vlastně vůbec nikde za dlouhou dobu, krom zámku bojnice, jsem žádné negativní dojmy neměla, naopak, všechno je krásné, opravené, funkční, lidi příjemní.

jezdím po zámcích a hradech docela často a tohle byl takový divný retro zážitek.

přitom zámek je krásný, mají mimořádně dobře udržovanou zeleň, průvodkyně byla skvělá.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 09:43

Jiná Realita aniz bych ti neco vyvracela, to nema smysl, myslim, ze ty proste neumis zit

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 09:58

Mutziputzi to mi říkají často lidi, kteří žijí, jen když mají v sobě aspoň láhev vína nebo tři štamrple a nechápou, že takhle žít nechci  tím nemyslím, že bys to měla stejně, ale úplně jsi mi to připomněla.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 10:06
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 10:12

Jiná Realita I tahle reakce je pro mě důkazem, ty víš co nechceš, všude víš co je špatně, co je blbě na tobě a okolí, co je blbě v Mikulově...možná by ti ta lahev vína i pomohla, ta upjatost a negativita je hrozná, musí se ti žít fakt špatně.

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 10:28

Jiná Realita vy to tu uz zliznete len tak z principu. Zrovna toto sa mi zda ok, je to len osobny dojem a pritom ste napisali aj pozitiva. Mne sa na tom nezda nic take strasne, aj ked ja si taky dojem odtial nepamatam (ale bola som tam ux par rokov naspäť).  

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 10:46

mně se mikulov a vlastně i jeho okoí líbí... centrum mi přijde hezké, je tam dobrá restaurace, kde vaří opravdu dobře, stejně tak dobré vinárny ... jasně, najde se i trocha turistického kýče a podniků, co jsou pasti na turisty, jako všude, kam turisti jezdí... devadedátkově na mě taky nepůsobil...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46068 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:04

Jiná Realita mně ten tvůj zážitek nepřijde nijak neobvyklý, akorát to považuju za celkem běžnou věc, potkávám to pořád a nepovažuju za "devadesátky", prostě v těch našich turistických destinacích to tak je.. obejdu a nevšímám si. všude je něco. ty to vždycky prezentuješ tak.. já nevim, jako by tě pustili mezi lidi po dvaceti letech

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:09

viktorka_od splavu nejen v našich, chce to prostě zjistit si a nechat doporučit, když neznám, to je jak přijet do Prahy, vystoupit na Hlaváku, dojít na Václavák, tam jít do "typikl ček" hospody kam tě natáhnou naháněči z ulice a pak vynášet negativní soudy. Tohle je to neumění žít, které JR zaměňuje se zastřením vjemů po třech panácích.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:10

Mutziputzi  tak tak 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:12

Mutziputzi Presne! 

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:18

Jiná Realita este ma napadlo,  ze ste asi natrafili na zle kaviarne. Na toto je dobre pozriet do google maps, co sa v okoli nachadza,  pozriet menu,  recenzie,  vizual a co sa mi nepozdava,  tam nejdem.. Odkedy to takto robim,  eliminovala som nespokojnosť s restauraciami a kaviarnami na minimum. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46068 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:23

Mrakoplas 

edit: ono uz jen to kdyz clovek vlastni a aktivne pouziva smartphone.. neresim ze nejsou smerovky, mam navigaci, vidim i ty nejblizsi podniky s hodnocenim.. + nebojim se zeptat:-) nozna i proto vypada ze zijes Jiná Realita v jine realite? jako ja vim ze mas svy duvody proc ho nemas, ale limituje te to v beznych zalezitostech..

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:34

Mně Mikulov taky nijak tragický nepřišel, snad jen tím kopcem, do kterého jsem byla nucena jet na kole :D Možná tam měli v neděli nějakou akci? Byli jsme tam víckrát a nikdy žádné smradlavé stánky nebyly. Jednou jsme tam byli k večeru, seděli jsme na náměstí pod podloubím, docela pohoda.

Ale celý ten pálavský kraj je docela fajn, vinice, voda, lednicko-valtický areál... mně se tam líbilo.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:36

V sobotu úpal z celodenní pracovní akce, včera jsem si přiložila na kole (jestli vykácej ještě víc alejí u silnic, tak přesedám na horáka, to se nedá). Večer mi bylo pekelně, dneska už dobrý, ale připadám si úplně blbá. Nenapadají mě slova, nepamatuju si čísla, jsem dezorganizovaná (tedy to vše jsem i normálně, ale teď fakt nějak nad míru). Šla bych dřív z práce, ale nemůžu, tak tu zcela neproduktivně přežívám.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 11:48

viktorka_od splavu Já se teda na výletech a tak snažím být maximálně offline. Prostě si něco nastuduju předem, zbytek zjistím starobylým způsobem na místě, na net lezu jen když se ztratím nebo tak. Je to pro mě relaxace, odpočinek od běžného dne, kdy musím být online skoro furt. Chci taky sama něco objevovat, nechat se překvapovat... nejen jít najisto, to je nuda.