Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:14

viktorka_od splavu Aha, ja som myslela že bezpečné = chutné preto ma to zaujímalo že čo  

Hranolky podľa mňa nie sú prasárna keď sú urobene dobre. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:15

paktofonika to urcite hej,  aj hranolky vedia byt rozne ale tym,  ze to nejem,  neviem posudit. Teda raz som mala v tatrach vyborne z batatu,  tie mi chutili

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:21

paktofonika taky jsem to pochopila spíš ve smyslu nebudu experimentovat, dám si něco, co mi chutná ... :-)

protože právě třeba se smažáku může být podle mě člověku hodně zle ...

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:23
Reakce na Mrakoplas:

Jiná Realita este ma napadlo,  ze ste asi natrafili na zle kaviarne. Na toto je dobre pozriet do google maps, co sa v okoli nachadza,  pozriet menu,  recenzie,  vizual a co sa mi nepozdava,  tam nejdem.. Odkedy to takto robim,  eliminovala som nespokojnosť s restauraciami a kaviarnami na minimum. 

​Teda tohle je pro mě naprosto příšerná představa. To pak není žádné překvapení (ani pozitivní, ani negativní).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:31

brrr a kdyz se tady nekdo pta na doporuceni dobre restaurace na vylete tak to je taky priserny? radsi prekvapko? ja teda ne, ani trochu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:42

nolita No mne to ináč nedáva zmysel. Ak sa bojím niekde najesť z dôvodu že by mi mohlo byť zle tak tam nejem nič nie? Rozmýšľam ako dôjsť k výsledku že nechcem stráviť večer na záchode - dám si smažák 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 13:53

paktofonika ze smazaku ani z hranolek mi nikdy v zivote zle nebylo. tatarku nejim. urcite, kdyz jdu se skupinou lidi nekam na vyslap/kolo...a vsichni si daji v jedine hospode siroko daleko obed muzu zustat hlady. ale nechci:-)

jezis uz jen z te predstavy smazaku s hranolkama se mi v tomhle vedru navaluje:P ta kombinace je pekelna, ale je vroucim tukem spolehlive dezinfikovana;-)

Offline Zina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:06

paktofonika Mně to taky nešlo do hlavy, ale pak mě napadlo, že si možná představujeme trochu jiný prostředí. Ve měste jde asi snadno dojít/popojet o kus dál, ale v horách to taky může být jinak. Třeba se čtverám 4 hodiny do kopce, dolů je to taky tak a přímo pod vrcholem je horská chata, kde se zbytek výpravy chce najíst, tak si umím představit, že nějaký kompromisy budu hledat. 

Reálně se mi to už docela dlouho nestalo, spíš se mi děje to, že cena neodpovídá kvalitě jídla ani obsluhy, od určitý cenový hladiny už například nečekám, že na dotaz po dezertech obsluha opáčí "se děte podívat do vitriny!" (jinak sjem docela přepínací a ve čtyřce bez podlahy naopak ocením, dkyž přede mnou bez optání bouchne další pivo :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:08

Zina 

Offline Zina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:12

viktorka_od splavu já vždycky, než se vyžbleptnu, tak to někdo napíše přede mnou mnohem míň větama :-D

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:14

nolita no hlavně smažák se dá pěkně zkazit, jestli to někdo považuje za bezpečný jídlo z tohohle hlediska, docela se plete no a pak tu máme ten přepálenej tuk, žeano :) 

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:15

brrr  ale ved to je v podstate to iste ako by som do tych hospod fyzicky vliezla,  poobzerala sa a povedala si,  tak toto nie a isla dalej. Len som usetrena toho chodenia,  hladam to online. Sadnem na lavicku a pozriem co je v okoli   Ale chápem,  ze kazdy to ma inak,  ja som len chcela poradit inej realite ako by sa mohla vyvarovat nespokojnosti s kaviarnami. U mna totiz celkovy dojem z vyletu ovplyvnuje aj jedlo. Ak sa niekde dobre najem,  hned na to lepsie spominam  a moze to byt kludne stvrta cenová,  to je uplne jedno.

Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:17

Smažák v hospodě nevyhledávám, zvlášť tam, kde ten dezinfikující horký tuk je cítit do daleka - i to se na našich cestách stalo. Mně ty smaženiny moc jako bezpečné jídlo nepřipadají. Stejně jako různé masové směsi, pikantní masové nudličky, kuličky... to mám vždycky pocit, že to je "co dům dal" z předchozího dne. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:18

Ounz právě.... ale tak, pro někoho je to prostě bezpečné jídlo no :-) jako nikomu to neberu, jen bych to tak bez dalšího vysvětlení fakt nepochopila... 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:19

Kokoska No a co teda zbývá?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:20

Zina Tak na túry sa tiež ako tak pripravujem, ak nieje možnosť po ceste niečo v normálnej reštaurácii zjesť tak si beriem niečo so sebou. Mestská turistika je niečo iné o tom sme sa tu už bavili, možností je mnoho. Čo sa týka piva tak u nás (aspoň čo mám vyskúšané) mám možnosť ísť do troch podnikov a z toho je jeden štorka bez podlahy ako ty píšeš :D

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:22

nolita no, nápodobně :)

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:22

Stará Stanová Kůže Tatranka z výčepu. To je jistota .

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:24

whiskas Hele, ve čtvrtek jsme šli ze Sněžky Obřím dolem a hned jak vyjdeš dole z lesa, mají dokonce točenou zmrzlinu! Pokrok nezastavíš.

Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 20. srpna 2018 14:24

Stará Stanová Kůže Všude snad měli nějaký přírodní plátek, něco na grilu, nebo i něco vegetariánského se dá. Mluvím teda o podnicích typu venkovská hospoda, to jsme občas rádi, že vůbec někde nějaká otevřená s teplým jídlem je. Ale nedá se to zobecňovat, i ty hospody občas hezky překvapí.