Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 13. května 2018 12:25

barbucha Já v obraze nejsem vůbec. A vůbec jsem nevěděla, že je to ve světě tak IN :-). Dcera posledních 10 let žije tak různě po Evropě a říkala, že to je oblíbené napříč. Já jsem tedy včera pod vlivem Portugalska koukala, resp. měla jsem to zapnuté a myslím, že to byla moje první a poslední E. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 13. května 2018 19:54

stes barbucha před lety jsem žila v Německu, můj tehdejší přítel byl mladý moderní člověk, ale když byla tahle Eurovize, děsně to sledoval - první rok jsem zírala   teda nechápala jsem ani pak, přišlo mi to jako přehlídka amatérů nebo exotů, případně kombinace 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. května 2018 21:16

Tulipe já jsem viděla několik kousků z obou přenosů a mám naprosto stejný dojem. divné zjevy, stašní komentátoři, strašný zpěv, amatérismus a prostě nechápu, proč to sledovat. je to mnohem horší než silvestrovské estrády.

Offline Karja
Avatar
35813 příspěvků moje polička 13. května 2018 22:34

Jiná Realita Jsme to meli vcera jako takovou kulisu a rikam na jednoho, hele tohle se konecne da poslouchat a tatik, coze tohle se da poslouchat? A ja, no jako kdyby do toho nezpival, tak ta kytarova melodie je fakt pekna, takze tak asi. A pozitivne me prekvapil ten nas, slysela jsem teda asi jen 7-8 interpretu, ale hrozny skreky ti ostatni.

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 13. května 2018 22:53

nedokazeme se s manzelem dohodnout na projektu domu. Ted jsme se pohadali kvuli oknu nad kuchynskou linkou. Ani nevim, zda se mi chce cokoli stavet. On me obvinuje, ze nemyslim na prakticnost ale jen na design a myslim, ze mame neomezeny rozpocet. Ja jeho, ze je 100 let za opicema, skudli a absolutne netusi, co he dnes v domech bezne.

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 13. května 2018 23:13

Candance a co je dnes v domech běžné?

Offline Kokoska
Avatar
28263 příspěvků moje polička 13. května 2018 23:14

Candance Proč je problém okno nad linkou?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. května 2018 23:53

Candance a vy tam okno chcete nebo ne? já bych ho rozhodně chtěla :)

je mi to líto, nepříjemná situace.

asi to bude znít trochu krutě, ale myslím, že když se dva nedohodnou, ale oba si stojí na svém názoru, asi není úplně dobrý se stavbou začínat. třeba by pomohlo nechat to uležet?

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 14. května 2018 06:24

Jiná Realita ja ho chci, on ma pocit, ze nam pak budou chybet horni skrinky

 Zatim to nechavam tak. Zkusim najit nejake fotky a ukazat mu je. Presne toto bylo, kdyz jsme zarizovali byt. On si to nedokaze predstavit, u bytu to uznal a ted to jede znovu. 

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 14. května 2018 06:26

RoSa napr. vice koupelen, dve umyvadla atd.

my se na to dohodli a on ted tvrdi, ze chci luxus. Pritom jsme videli i dost podobny dum a podlw nej se rozhodli.

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 14. května 2018 06:32

Candance okno nad umyvadlem je super

ja nejak nemam horni skrinky rada, pripadam si tam potom takova zaskladana, takze mam jen jednu malou horni skrinku a nestradam :)

a vic koupelen a umyvadel uz opravdu neni luxus, ale prakticnost

osobne navrhuju navstivit vice novych domu, treba pratel, kolegu, znamych, clovek si tak nejlepe vytridi, co vlastne chce a nechce, promluvit s nimi, co by treba udelali jinak, co naopak pokladaji za vyborne reseni

a s manzelem se pokusit o kompromisy, treba si dum rozdelit, ze kuchyn je dulezitejsi pro vas, tak si ji muzete vymyslet podle sebe, garaz a veranda pro nej, tak ma pravo veta on (nevim... priklad)

edit: jo a jestli je vas manzel jako muj, v podstate skrta, kteremu nejvic vadi ta predstava mizejicich penez, tak nekdy pomuze i to jen nechat ulezet, nechat ho si o tom popremyslet a on pak prijde a uzna to, az se s tim smiri

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 14. května 2018 06:35

Candance znan. je to umorny, a pritom nad cimkoliv jsem mavla rukou dnes me to stve. a to byla jen rekonstrukce

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 14. května 2018 08:44

baltik takto jsem to resila u bytu - prednesla jsem navrhy, on je odmitl, protoze..... a pak s tim souhlasil nebo s tim prisel sam, ze by nebylo zle to udelat takto....

Jenze ja mam ted nejake otravene obdobi a nechce se mi to nechavat ulezet a dohadovat se

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 14. května 2018 08:47

baltik jo a presne -ta predstava, co to bude stat, je nejhorsi. Na muj argument, ze stavime snad jen jednou a nevyplati se usetrit na necem, co nas (me) bude stvat, mi prave odpovedel, ze si predstavuju neomezeny rozpocet.

Jdu hledat kuchynske linky s oknem, podle me si to neumi ani predstavit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 14. května 2018 08:47

Candance no, asi bych v takovém případě řekla, že dům celkově je luxus. takže než poslepit nějakou pastoušku, radši stavět nebudete. no a pak by se vidělo:D

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 14. května 2018 09:52

Pro me byla vždy jakykoli rekonstrukce / stehovani / zarizovani nejvetsi zkouskou vztahu. Najit ten kompromis dost boli. Takze zadne rozesmaty par z reklamy na hypoteku, ale neustale vztekani a nekonecne dohady.

Jinak dve umyvadla z me osobni zkušenosti nejsou luxus, ale nejvetsi kravina, jakou sem kdy v domacnosti zazila.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 14. května 2018 09:54

MP Meri proc kravina?

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 14. května 2018 09:59

viktorka_od splavu obavam se, ze kdyz takto zareaguju, budu za hysterku. Ach jo, to bude dohadu...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. května 2018 10:15

MP Meri Netroufám si tvrdit, že přímo kravina, asi záleží na počtu členů v domácnosti (zřejmě spíše dětí), ale my jsme zvolili jedno umyvadlo, ovšem máme dvě koupelny 

Candance Okno nad kuchyňskou linkou je fajn, nevzdala bych se ho, protože později se bude dodělávat poměrně těžko .

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. května 2018 10:16

MP Meri proc? Pokud neni misto na samostatne koupelny... coz je samozrejme ideal. Neumim si predstavit, jak jinak to resit v byte/dome, kde ma zit par plus pripadne rodina.