"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 03. května 2018 15:21

Wafky jsem měla v pronájmu 3 roky a hřály skvěle. Bohužel to byl starý byt plný světlíků, takže nevyhřály dokonale všechny kouty, ale nebála bych se jich. V místnosti byl i hlásič CO2, kdyby se něco dělo. A ono se dělo - jedno ročně tomu došly baterky a začalo po pískat. 

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 03. května 2018 20:42

prosím, kde v Brně seženu papírovou krabici na dort? ne teoreticky, ale na jisto. spěchá :)

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 03. května 2018 20:44

andry hele co v cukrárně? Neprodali by?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. května 2018 20:59

andry já myslím, že i ve Vágneru, teda teoreticky, větší papírnictví.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 03. května 2018 21:03

andry teoreticky... nahoře v patře u Vichra je papírnictví a tam jsem tento sortiment nakupovala, poslala mě tam přímo cukrářka. bohužel je to už asi 4 roky zpátky. papírnictví tam ale pořád je.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 03. května 2018 21:51

díky, zítra po práci to vezmu útokem... 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 03. května 2018 22:14

andry  Zkusila bych SEVT

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 04. května 2018 00:02

andry Ve Vágnerovi v 1. patře mají krabice na dorty 100 %, různý velikosti, včetně všelijakých těch kraječek pod dort a podobně, kupuju je tam. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. května 2018 15:16

V dekoltu se mi udělala vyrážka, která vypadá prý jako sluneční exém. Nikdy jsem to neměla, tak nevím. Jenže jsem vůbec nenosila tričko s takovým výstřihem a hlavně už to trvá třetí týden a nemizí. Zkoušela jsem to namazat Fenistilem potom i kalciovou mastí a nic. Spíš mi to přijde horší. Nemáte někdo nápad co vyzkoušet, než se teda asi vydám na kožní. 

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 06. května 2018 15:52

Renusatko 

Pokud nepomohla první pomoc v podobě Fenistilu, tak bych na tvém místě už nic nezkoušela a radši se vydala na to kožní. Tam tě sice taky budou léčit v tomto případě metodou pokus-omyl, ale pod lékařským dohledem.

Alergie na sluníčko to být může, ale taky nemusí, tak aby sis kůži ještě víc nepodráždila.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. května 2018 16:24

Renusatko a není to třeba alergie na nějaký nový šperk?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. května 2018 16:29

jerry Blbý je, že kožní za 2 týdny. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. května 2018 16:31

Jiná Realita Právě jsem nic nezměnila. Ani šperk ani prášek na praní.  Ty tři týdny se vyhýbám i parfémům do dekoltu. sluneční exém jsem nikdy neměla, ale klukům zmizel vždy během pár dní. Tohle už je mi divné. Včera jsem ale byla celé odpoledne na slunci a zhoršilo se to. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. května 2018 16:49

Renusatko Vzhledem k slunečnému počasí, jež už tři týdny trvá, bych řekla, že si sluneční exém přiživuješ- klidně i pod trikem:( Mně zmizel vždy až za dlouho, když jsem ho chytla na jaře.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. května 2018 17:07

Korsičanka Já jsem ho právě nikdy neměla. A mazala jsi to něčím nebo je to teda zbytečné? Nenašla jsem ani žádné babské rady.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. května 2018 17:13

Renusatko Zbytečné. Zmizí, až začne pršet-promiň Ne, fakt si dělá, co chce, měla jsem ho každé jaro - najednou v tvém věku, teď už ne.Dobrá zpráva, že?

A jednou-prý ze slunce+ moc slané vody i v létě na Rhodosu. Po celém těle - masakr. Už tam nejedu. Na ostatních řeckých ostrovech ok.

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 06. května 2018 19:18

Renusatko ja som to raz mala zo sprchoveho gelu, ked som si kupila nejaky johnson&johnson. Po zmene sprchacu zmizol. A kamaradke sa neobjavil jej kazdorocny ekzem prvykrat po tom, co prestala jest lepok. 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 06. května 2018 19:32
Reakce na Renusatko:

Jiná Realita Právě jsem nic nezměnila. Ani šperk ani prášek na praní.  Ty tři týdny se vyhýbám i parfémům do dekoltu. sluneční exém jsem nikdy neměla, ale klukům zmizel vždy během pár dní. Tohle už je mi divné. Včera jsem ale byla celé odpoledne na slunci a zhoršilo se to. 

​doporučuji obklad z černého čaje a na noc dithiaden....klidně půlku,ale pár dnů za sebou.dekolt zakrývat a radši ničím nemazat

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 06. května 2018 19:35

Renusatko tento rok je to s alergiami úplne na štíru....ja som vysypaná doslova po rokoch, dcéru asi vezmeme na týždeň zo školy a vezmeme ju niekam mimo, lebo už antihistaminiká nič a mame dokonca budú musieť odložiť drobnú operáciu, lebo sa jej vrátila nejaká alergia po 8 (!!!) rokoch!

Asi by som radšej skočila hoci aj k všeobecnej, keď je kožná na dlhé lakte.

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 06. května 2018 19:49

Renusatko Zkus si vzít i tabletu na alergii. Mojí sestře se to taky stává a jsou to neuvěřitelné kombinace. Třeba se osypala v dekoltu, když kvetly lísky a ona snědla jablko...Když lísky nekvetou, může jíst jablka po kilech :-).