"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:10

Dadoo tak proč se vůbec ptáš, když jsi stejně přesvědčená, že to uděláš takhle? Nelíbí se mi to. O klidnosti a vyrovnanosti svých psů byli přesvědčeni i majitelé těch čtyř psů, se kterými jsme za poslední dva roky měli konflikt.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:24

Pinot Noir možná jsem se ptala těch, které to berou racionálně?

Navíc jsem se ptala na něco jiného, než jestli se tobě líbí nebo nelíbí.

Názory jsem, rozumné, dostala a podle nich se zařídím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:29

Dadoo prosím te, nezáleží přece, co se komu líbí nebo ne, ptala ses, jak je to v Praze v mhd a je to tak, ze pes musí mít buď košík nebo uzavřenou schránu, to je snad všem jasný?

Offline Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:31

Dadoo no nevím teda, všechny názory jsou tu jednotné - bez náhubku ne.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:38

Prosperina Naopak, ukecanost vítáná. Potřebovala jsem trochu uklidnit. Tak snad to bude dobré, stejně, jako to vyšlo u tebe. 

Fakt netuším, proč jsem se zubařky nezeptala, proč zub něčím provizorním neuzavře. U zubaře (zvláště při ošetření bolesti) mě opouští racionální myšlení .

Online Catherinne
Avatar
9877 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:51

Dadoo mi se to bez náhubku taky teda nezdá. Tak čtyři zastávky můžete jít pěšky. 

Muž dělá u dopraváků, každý den teď je několik dost velkých bouračcek tramvají s autama, žádný ťukance a odřený lak a fakt nevíš jak v takovém případě pes zareaguje. Náhoda je blbec.

 

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:52

whiskas já měla před časem taky zánět a s otevřeným zubem jsem chodila skoro 3 měsíce. Každý týden na čištění a během léčby jsem měla 2x antibiotika. Kdykoli mi ho provizorně uzavřel nějakou léčebnou vložkou, hrozně to začalo bolet. Takže zub byl otevřený a já se snažila z něj vysávat... A proplachovat Herbadentem. 

Offline Sedmá z devíti
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:09

Dadoo To je prekérka takhle na poslední chvíli. Dá se ta taška zavřít? Co zkusit fixační náhubek? Dá se ušít ze staré ponožky, nebo uhackovat. Ale pes ho může mít jen pár minut, není vhodný pro běžný pohyb.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:10

Dadoo tak racionalne je s nahubkem.... kdyz teda pominu, ze se to i pozadavek ... je to od tebe takove neohleduplne, bez ohledu na to, ze si myslis, ze ruzenka je klidas, a verim ze i je, ale proste ten tvuj pristup je spatne.... pokud nechces pravidla dodrzet, jdi pesky... vyreseno...

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:14

Dadoo Ja bych teda byla za nahubek. Existuje ten latkovy fixacni za par korun. Psi v tom nemohou uplne funet, ale na par zastavek by to stacilo. Na retrivra jsem ho taky mel, jel asi dve stanice a v pohode. Neber to spatne, psy miluju a vsude branim. Ale v mhd proste kosik je neoddiskutovatelny. A stafik na kline..no nevim, asi bych nechtela sedet hned vedle. Nebo ja jo, ja bych ji muchlovala, ale nevim jak ostatni. 

Online žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:15

Dadoo bez nahubku fakt ne. Je to bezohledny k cestujicim i vůči předpisům.

Ale nevím jestli je můj názor dost racionální, když jsme z toho druhyho konce Prahy. Včera mi dítě vylezlo na klín i s botama, když jeden takovej roztomilej pejsek bez košíku nastoupil. Nebojte paní, von si ho chce jen očuchat. To se teda bojím, je mi úplně jedno, jak moc je pejsek hodnej.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:17

Kan vďaka, bola som sa na to kuknúť, zdá sa mi, že to nie je na betón, asi by to išlo odpárať, len je to kožené, neviem, či by som to vedela prišiť.

žluťásek mám tento sanytol doma, ten myslíš? Inak áno, ak ho dávam do prania, tak hlavne pri tmavých farbách mi robí na niektorých veciach (hlavne na ponožkách) svetlé škvrny. Ale asi skúsim.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:37

Fakirka též proplachuji a vysávám. Chtěla jsem nasadit zubní sprchu, ale to by asi nebylo prospěšné. Jen doporučení na ucpání zubu př jídle se mi moc nedaří. Vata nedrží, během jídla stejně vypadává.

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:40

whiskas já to neucpávala, žádné zbytky se mi tam nedržely 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:42

Fakirka Zatím to mám stejně .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:51

Taky jsem pro nahubky u psu v mhd a to je moc miluju,ale prekvapuje me,ze tady v nemecku videt psa s nahubkem je tedy rarita.Prekvapuje me,ze by to nebylo povinne,ale fakt je tu nenosi,nevedela by treba Tabea jak to je?

jsem lina si to hledat.

Offline Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:54

whiskas mně to s tou vatou taky nikdy nešlo. Kousala jsem na druhé straně, hned pak čistila, vysávala... Soucítím, držím palce, ať se to vyřeší, zuby jsou peklo

Online žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:56

slniecko ano, ten. Mám jeden na bílé prádlo, jeden na barevné. Na úplně tmavé ho nepoužívám. Zatím jsem odbarvila jen ty věci, na kterých jsem ho nechala působit déle.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:57

Pinot Noir Děkuji. Blbý je, když máš nic moc dolní stoličku i na druhé straně . To je můj prvotnítní adept na vytržení a následně implantát . Takže tam jsem taky opatrná. Fakt peklo.

Offline Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:59

whiskas to mi povídej, já mám tři korunky, jeden implantát, jeden zub mi chybí, zbytek opravovaný...