"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 15:35

notna 

Já si na horách na uggy nesmeky dávala, nepřijdou mi extra klouzavé, ale tam byl fakt led. A dost nevratně se mi do nich shora otlačily.

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:00

Myslela jsem něco jako tekuté sněhové řetězy, ale teď to nikde nekoupím. Takže z domácích zdrojů na stejné bázi. Ale vyzkoušeno to nemám. 

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:19

Sweet PotatoMyslela jsem si to, že budou vhodné jen na pevnou obuv, jak jsem psala. Mně to v uggaách klouže hodně, když je ten sníh ušlapaný nebo uježděný. Na čerstvém prašanu ne.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:26

notna Já si víc vážím svých kostí než bot, takže jsem neváhala. Ale někoho by to mohlo asi tuze mrzet.

Jo a koupila jsem nedávno úžasné pidi nesmeky do kapsy. V North Shopu, mini Nordic Gripp, kdyby někdo potřeboval.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:32

viktorka_od splavu akorát že i chalupu si můžeš pronajmout na ubytovací smlouvu, ne? Pak z toho odvedeš obci vzdušný, si myslím. 

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:47

Zu nemam, ja jsem se k ni furt nerozhoupala :)

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:49

razorblade aaaa škoda. Já se ale taky nemůžu odhodlat, jednak kvůli té velikosti a pak ještě ceně.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 16:49

A je rozdiel medzi podrážkou Ugg a Emu? Mne tie Emu totiž nijak extrémne nekĺžu, ale ja v tom teda idem max tak venčiť psy, na žiadne dlhšie prechádzky to nie je. To i Marteny sú pohodlnejšie a ešte k tomu vôbec nekĺžu

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:23

Zkoušeli jste někdo Uggy prát? Nemůžu si vzpomenout, jestli jsem je už jednou neprala... Mám je pošlapané a doslinatané od psa. Obávám se, že na to kartáč stačit nebude.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:32

notna ja na to používam takú kocku na semiš (tá si poradí z blatom i slinami) a potom na nich striekam farebnú impregnáciu (mám čierne) na semiš a sú ako nové. Do práčky by som ich nikdy nedala.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:43

paktofonikaTaky mám kartáč na semiš a impregnaci. Ale teď jsou fakt hrozné. Byla jsem v nich v lese se psem a všude samý blato. Ve finále jsem je nechala u dveří na zahradu a pes mi chtěl nosit. Bojím se, že je po nich. Jestli to vykartáčovat nepůjde, tak tu pračku zkusím.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:49

notna neviem aký typ kefy na semiš máš, ale ja som mala ten silikónovy a bol na nič. Kocka podľa mňa funguje lepšie, tak by som keď tak skúsila ešte to. Prípadne ich skús na povrchu poriadne namočiť a vykefovať ich jemne klasickou kefou alebo hubkou na riad. 

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:50

paktofonika tak odbornice  na uggy a emu je Mutziputzi a ta tu chybí. 

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:51

paktofonika Mám kartáč z jedné strany silikon a zdruhé štětiny, které mi zatím vykartáčovaly vše. Kostku jsem si vygooglila. Díky za tip. Pořídím si ji, bude se hodit.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 17:53

Tak Betty Proč odbornice? Já si pamatuji, že psala, že je od sebe ty dvě značky nedokáže rozlišit.

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 18:26

notna vím, že měla hodně párů. Měla je v oblibě. Ostatně samozvana odbornice byla ve vice směrech .

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 18:41

notna mam do kocaru vlozku z ovci vlny, ktera pratelna je, takze si myslim, ze ty boty prinejhorsim pracku prezijou, ale ta kuze zvenci se bude muset necim promastit, protoze hodne zhrubne a ztuhne. Ale pracka by rozhodne nebyla moje prvni volba.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 19:02

notna Pamatuju si správně, že jsi z Brna? Páč jestli jo a nechce se ti tu pračku risknout, tak Uggy čistí i v té profi čistírně tenisek, co jsem si tam onehdá nechala vyčistit jedny kecky. Na insta footcarebrno mají k vidění i nějaký fotky před a po. Já jsem byla moc spokojená, boty si pán odvezl a pak mi je zas přivezl až domů zdarma (nějaká covid akce, možná to ještě platí) a vymydlený a vyvoněný byly fakt precizně. 

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 00:05

Karoleena Tak trochu jsem. Díky! To bych mohla vyzkoušet, až v Brně budu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 09:00

Ja uz jsem uplne na nervy z nehtu.....vcera dve hodiny ztraceny cas lakovanim.

Kdyz nalakuju je to pekne a kdyz to uschne je to hrbolate,udelaji se takove bublinky.Myslite,ze je to spatnym podlakem?

co ja spotrebuju odlakovace