"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:04

Dadoo Dá se koupit i v ČR celkem běžně. Já ale hledám něco, co by se vyrábělo blíž než v USA. Výrobek mi jinak vyhovuje. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:06

Krehutka už rozumim ddcera je trošku militantní vege. Nesnáší nic co připomíná maso i jen vzdálené.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:08

DadooA lidi? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:14

Dadoo to chápu. Podle mě je ale tohle cesta, jak se dá situace v masném průmyslu změnit. Já jsem pokrytecký masožrout, chuti se nechci vzdát, ale osud zvířátek mi není lhostejný. Pokud bude k mání varianta, která spotřebu masa omezí a zároveň se z hlediska chuti tolik nezmění, bude to schůdné pro větší množství lidí a tím pádem prospěšné i planetě. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:45

Mha nooo.. Její dávný přítel kdysi tvrdil, že když si dal flakotu, cítil citové vakuum

Krehutka určitě. Souhlasím s tebou.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:52

Krehutka ManaBurger se vyrábí v Česku pokud vím, většinově z českých surovin, ale i tak se teda dodává mraženej...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:57

Karoleena super, děkuji. Koukám, že jej mají i na rohlíku, tak vyzkouším. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 08:04

Dadoo citové vakuum

Měla jsem doma také vegetariana, sdílení společné kuchyně nás oba dovádělo k mírné neurotičnosti. 

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 08:11

Mha nas vegan je salamista, k neuroticnosti to privadi akorat me

ale co prestala vsechno mixovat, se to trochu zlepsilo

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 08:16

moora tak nevím, jestli je to správně. Neměli by mít vegani své vlastní označení lidi, co na to kašlou? Tofuista? Čočkista?

Myslím, že víc šlo o ten prostor, společně nádobí a úklid. Asi nejsem typ na sdílení kuchyně. Jo a mixér taky zničil. 

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 08:18

Mha slo hlavne o tu vecne zas***** kuchyn. Mixer je vynalez dabluv, alespon v rukach me dcery, strasne kolem toho nacinta a nasledny uklid spociva v osmrdlani 10 cm okolo. Taky vyvarovani od desiti do pulnoci. Obsazenej sporak, trouba, stul... a nedelat pet dalsich veci krome vareni taky nejde, takze ji vecne pretekaj hrnce...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 08:32

moora Jejda, my máme stejné děti. A trochu jsem se lekla, protože Mexer je fotbalista, jak s ním varit

A vařeni večer, v noci, namáčení podivností, občas strašný smrad, na uvaření jednoho jídla spotřebovaného nádobí jako by vařil zásoby pro armádu. Jak se mi ulevilo, když se odstěhoval. A má teď doma v kuchyni úplně čisto a uklizeno, takže si asi myslí, že ten binec jsem dělala já.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:34

moora vegan salámista je vlastně takový oxymoron, co?

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:54
Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 13:18

Prosím háemko doručuje jenom domu? Nevidím tam možnost pošta/zásilkovna.

Offline Ounz
Avatar
19832 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 13:34

Tak Betty hm vozí geis a dá se to přesměrovat pak do geis/dpd pointu, ale když vracíš, tak ti to vyzvednou jen doma, zaregistruješ a následující pracovní den to vyzvedne. Aspoň v mojí lokalitě to tak je. 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 13:48

Ounz aha dekuju, tak tam radši nebudu objednávat. To je promě nekomfortní.

Offline Ounz
Avatar
19832 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 14:17

Tak Betty no to vracení jo. Dřív vozilo ppl, to bylo asi lepsi. Ale nevim jestli geis vozí celou čr.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:22

Tak Betty Ounz už nevozi ppl? Ty jejich oarcelshopy byly iplne super pohodlné. S Geis mám doteď jedinou zkušenost a na i špatnou. Zboží nikdy nedovezli.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:45
Reakce na moora:

Mha slo hlavne o tu vecne zas***** kuchyn. Mixer je vynalez dabluv, alespon v rukach me dcery, strasne kolem toho nacinta a nasledny uklid spociva v osmrdlani 10 cm okolo. Taky vyvarovani od desiti do pulnoci. Obsazenej sporak, trouba, stul... a nedelat pet dalsich veci krome vareni taky nejde, takze ji vecne pretekaj hrnce...

​no to ani nemusí být veganka. Naše nejmladší studuje a ještě bydlí s námi, je všežrout a vše popisované sedí.  Včetně vyvařování před půlnoci a šlak mě může trefit ráno, když vejdu do kuchyně  (po naší večeři pochopitelně uklizené). Zvláštní je, že většina těch bordelářů svou domácnost potom udržuje čistou