"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 10:55

Zarinya 

Hele já si už nedávám podlak ani nadlak, protože přesně vím, že do pěti minut od nalakování to půjde celý zas dolů To už si můžu nechat ty nehty nalakovat rovnou od našich dvojčat

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 10:58

barbucha taky ti to udelalo ty bublinky?

Blby je,ze bez toho mi lak vydrzi dva dny.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 11:01

Zarinya 

Já nevim, bublinky... mam ty nehty vyleštěný, to jest hladký - ale stejně ten lak pak hladkej úplně neni. Asi to blbě nanáším? Jak to dělaj ty holky profesionálky, je mi záhadou. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 11:08

barbucha no ja to vcerejsi samozrejme odlakovala.ted dala jiny podlak a vypada to zatim super,ale asi se tedy vykaslu na nadlak,protoze stat se to znovu tak me klepne,Ted zas tady dve hodiny cumet nez to uschne a modlit se st se mi nechce na zachod.

Neni nad to kdyz stravis na manikure 45minut a pak tri tydny klid.....

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 11:20

Zarinya 

No je to bída, skončíme jak neandrtálci

Offline Catherinne
Avatar
9881 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 11:31
Reakce na Zarinya:

Neni nad to kdyz stravis na manikure 45minut a pak tri tydny klid.....

​no žejo

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 11:32

Zarinya 

Netřepala jsi s lakem těsně před nanášením?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 11:43

dynda ne.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 12:06

Zarinya Já si dřív dávala jen lak, protože mi přišlo v součtu rychlejší, to co dva dny obnovit, než s tím podlakem a nadlakem strávit tolik času a prodloužit výdrž jen o dva dny. Takže jsem vždycky nalakovala, za dva dny dala druhou vrstvu a za další dva jsem to odlakovala a dala novou vrstvu;-)

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 12:40

Zarinya Já dávám podlak i nadlak vždycky, taky mi pak lak vydrží pěknej výrazně dýl, takže se mi to vyplácí.

Příčin, proč se v laku udělají bubliny, je celá řada, jedna z nich určitě je, že ten lak je už starej/vyschlej/nekvalitní/špatně skladovanej. Takže pokud máš problém jen s tímhle jedním konkrétním podlakem, vyhodila bych ho a zkusila jinej. Nicméně, v principu se ti ty bubliny udělají ve chvíli, kdy svrchní vrstva laku zaschne rychleji než ta spodní, takže pokud se ti bubliny dělají i s jinýma lakama, tak doporučuju zkusit jednotlivý vrstvy nechat fakt pořádně proschnout. Já si pro stoprocentní výsledek klidně rozložím manikúru přes celej den, tzn. podlak napatlám u ranního kafe, barvu nahodím po obědě a nadlak večer u zpráv nebo tak něco. S bublinama moc problém nemívám, ale když už, tak to je fakt buď vadnej lak, nebo netrpělivost.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 12:42

Karja no,asi to tak dopadne,tohle sezere neunosne casu.A vysledek stejne stoji za dve veci.

ja tedy ten podlak chtela spis proto,ze ted pouzivam hodne tmave laky a ty zabarvi ty nehty.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 12:46

Karoleena vzhledem k tomu,ze ted mi to neudelalo je to ta druha varianta.Myslim,zes to popsala presne.Laky stare nejsou a delaji mi to vsechny,je to netrpelivosti.

no,cely den tomu venovat nechci.

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 14:50

Zarinya jeste jeden tip, ja si podlakem a barevnym lakem lakovala nehty vecer a nadlak davala az rano u snidane. Samotny uschnul rychle a pripadne vyhladil i obtisknuty polstar z noci na laku, kdyz jsem sla spat moc brzo a nestihl vytvrdnout. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 14:52

Zuzuli diky.je fakt,ze ty ctyri vrstvy uz nejaky cas potrebuji.

a nevite jestli jde davat normalni lak do uv lampy?tu mam 

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 17:11

zachytila jsem tu nedávno, že objednání v Ikea se musí stihnout, jak to funguje? Uvolňují zboží k objednání v nějakou hodinu?

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 17:20

Zarinya Já teda teď nehty udělané mám, protože mi je dělá kamarádka, ale na jaře jsem si koupila nějaký gel lak bez UV lampy a držel perfektně víc než týden. V době, kdy jsem ty ruce umývala a desinfikovala 50x denně. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 17:23

SunEclipse O zboží ani tak nejde, naházet do košíku si to můžeš kdy chceš, ale mají omezenou kapacitu kolik lidí může každej den ten košík reálně objednat. Dřív se nový kapacity uvolňovaly o půlnoci, teď to myslím přesunuli na sedmou ráno. Já jsem teda v Brně nikdy číhat nemusela, ale minimálně v Praze to podle zdejších zpráv bylo dramatičtější... 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 18:35

SunEclipse já kupovala v Pátek matrace a vše proběhlo úplně normálně. Objednala, zaplatila, zítra dovezou.

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 18:37

Dadoo no já číhám na knihovnu, u který už od prosince píšou, že není na skladě.. nikde.  A přitom 27.1. tam je recenze, že objednávka a dovoz ok..tak jsem zmatená

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. ledna 2021 18:43

SunEclipse není možné, že to ten dotyčný koupil už před nějakou dobou, když ji ještě měli? Jinak ty okna s dopravou nebo na převzetí teď spouští zase o půlnoci, ale už tam není taková tlačenice jako před Vánoci. Mě přijde, že teď nějak mění nabídku nebo co, u hodně věcí mají poslední možnost nákupu.