"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Aranel
Avatar
4502 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 17:56

Pavlena Na šupinách by mi vadil ten randál z kopce

Makara Ad bruslení, na tom NanoGripu občas kousek přibruslím (mám combi boty) a viděla jsem i Peltonen Skate, ale ty moje jsou primárně na klasiku a řekla bych, že tak je myšlená i ta technologie.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 18:19
Reakce na Sweet Potato:

slniecko

Potrefenáhusa Seriál? Ten byl dost hroznej.

​No ale to v tej pôvodnej knihe, či aj v seriáli, to neviem.

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 19:00

Makara ja mam skaty, takze neporadim:) 

Offline Makara
Avatar
2226 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 20:10

Diky vsem. Hlavne Aranel a Ginger za uzitecne recenze.

Pavlena pomaly sjezd taky vidim jako vyhodu

rasaNori no, do brusleni se uz asi poustet nebudu. Vypada to hezky, ale v hodinove dostupnosti od domu na to nejsou tereny. A nejak se snazim nestravit vic casu v aute nez pohybem/pobytem venku. Na skatech bych odpadla za pul hodiny. 

Online eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 20:13
Reakce na Aranel:

 Na šupinách by mi vadil ten randál z kopce

​Ten randál je právě nejvíc nejlepší - připadám si, že děsně svištím z kopce a nezabiju se 

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 20:24

Makara my ted byli na 4 dny u kamarada v krusnych, stopa zacinala hned u chalupy, takze se chodilo i za tmy s celovkou. Jinak muzem z ovy maximalne tak na bilou a to je na me moc do kopce:) my k tomu musime bud udat deti a nebo se u nich vystridat, takze za nas je dobre vyjet na cely vikend. 

Offline Makara
Avatar
2226 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 20:37

rasaNori ja se chystam vyzkouset bezky s celovkou zitra rano. Nevim, co me to napada poustet se do takovych akci. Teda pokud budu mit moral v 5.25 vylezt z postele.

K vikendum na horach bych se v mym veku uz taky mohla dopracovat. Ted si tak snim o tydnu v Ramsau s kombinaci sjezdovek, bezek a termalu. Jo, mozna brezen 2023....

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 07:50
Reakce na Pavlena:

Makara ja jsem houby odbornik, jezdim na supinach a uplna spokojenost. Pomalejsi sjezd mi vubec nevadi, prave naopak...

​Mám to úplně stejně :)

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 08:06
Reakce na rasaNori:

Makara my ted byli na 4 dny u kamarada v krusnych, stopa zacinala hned u chalupy, takze se chodilo i za tmy s celovkou. Jinak muzem z ovy maximalne tak na bilou a to je na me moc do kopce:) my k tomu musime bud udat deti a nebo se u nich vystridat, takze za nas je dobre vyjet na cely vikend. 

​stopa hned u chalupy...ja jen slintam. Na bezkach jsem nebyla minimalne 2 roky. Zitra, pokud to klapne (nesmej zavrit skolku, starsi se nesmi zitra probudit s nudli/kaslem/cimkoli, moje maminka nesmi zaradit zpatecku ohledne hlidani mladsiho, muz musi dostat dovolenou atd atd), tak vyrazime aspon na otocku do Jizerek. Ja se uplne bojim tesit.

Offline andulka01
Avatar
10664 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 09:41

Makara Stejně jako rasaNori bruslím, takže osobní zkušenost nemám. Nicméně z okolí samá pozitiva, právě proto jak je to pohodlné. Takže pokud ti jde o kvalitní turistiku, neváhala bych.

Mě by teda vadil ten pomalejší sjezd :-)

Offline andulka01
Avatar
10664 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 09:44

Gatita Moc doufám, že vám to vyšlo! Pondělí v Jizerkách :-) tam musí být úplně prázdno a pohoda.
My byli v sobotu okolo Monínce, trochu davy, ale kde nebyly že... Teda ale pocovidová únava se mnou zametla, přecenila jsem se a těch dvacet km nedala - na poslední dva jsem si musela zavolat odvoz, úplně mi vypnulo tělo.

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 09:56

andulka01 dekuju, chystame se zitra, snad to klapne! A klobouk dolu, 18 km neni spatny vykon, natoz po nemoci;)

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 11:27

Gatita tam jsme byli na silvestra, lidi jak much a od parkoviste nahore k bunkru to jeste slo, ale k bufetu uz vsude couhaly panely. Ted jak nasnezilo, tak to snad bude dobre. Tak drzim palce:) 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 13:20

Hele, kdyz se mi nenabiji ntb, jak poznam, zda je to baterkou nebo nabijeckou? Vyhrabala jsem jeden starej, kterej se az na tento problem jevi, ze je dobrej. Ja ho kdysi omladila jen kvuli tomu, ze byl moc tezkej na denni tahani. Prave ten minulej ntb mi to taky delal, ze se nanabijel, jen napajel ze site a to bylo nabijeckou.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 13:27

Karja nenabíjí, ale v síti funguje?

Máme takový tablet, už má vyměněnou baterku a kabelů doma plno. To může být i chyba na zakladni desce, nepoznali to ani v servisu. Asi bych si poradila s kabelem a nedávala do toho další peníze. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 13:28

Karja hele, jestli je starej, tak už může mít blbou baterku, co neudrží napětí. Mám tu taky jeden takovej, co musím mít furt v síti, jinak do pěti minut chcípne. No tak ho používám jako stolní pc s připnutým monitorem.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:20

Muslik neviem či je to zrovna to čo hľadáš, ale napadla ma Moje Bohema

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. ledna 2021 18:19

Prodával jste někdo někdy hrob? Babička před deseti lety koupila hrobku na Olšanech. Teď se rozhodla, že se jí vlastně nelíbí a koupila jiný hrob. Ten původní chce prodat. Kde nejlíp inzerovat? Máte s něčím takovým někdo zkušenosti?

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 22:11

continuity Jo, nenabiji, je napajen ze site. Ale uz to bude asi baterka, protoze nabijecku jsem tusim menila za novou, ta puvodni skutecne nenabijela.

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 22:12

Hele, je dobrej napad jit na zubni hygienu, kdyz me boli zuby? Mam nejakej bolavej kaz, vim o nim, zubarka nemela cas mi to spravit a ted uz to zacina par tydny pobolivat...Tak spis jestli to nebude bolestive ci tak;-)