"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 16:20

Pinot Noir Určite si ich nechaj, vyzeráš v nich dobre. I ten sveter sa mi k tomu páči, len topánky to bude chcieť iné. Ale fakt super sú. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 17:14

Pinot Noir jsou super! nechala bych je zkratit.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 19:39

Pinot Noir kalhoty jsou fakt krásný. je mi jasný že teď je nepotřebuješ, ale možná za chvíli budeš a nezkoušelas, jestli máš nějaké, boty na platformě? já třeba ty zlaté hromnice ráda nosím k takovým věcem kde by byl třeba podpatek, ale ta 3-4 cm platforma je taky dost a je to dostatečně pohodlné

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 19:52

žluťásek tipy na kulmofen jsem sháněla já, nakonec jsem vzala tu rowentu s kančími štětinami a ionizerem, mám ji necelý měsíc a je super! Nechápu, jak jsem ty roky mohla žít bez ní, fakt. Vlasy mám jemné, létavé, bez objemu, na ramena. Po asi třech pokusech jsem se s ní slušně naučila. Vlny nedělá, spíš vlasy "nafoukne" a sjednotí. Vypadají pak výrazně líp i druhý den, tak uhlazeněji bych řekla. Jsem fakt spokojená. Ale krám je to dost veliký, rukojeť by mohla být užší, ale i tak ji jednou rukou zvládnu a to jsem celkem drobná celkově. Jo a tu Lidl jsem potkala minulý týden v nějakém tom jejich výprodeji za 299,- , tak za tu cenu i jen na vyzkoušení...

Online žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 20:16

Malenge velkej těžkej mě trochu odrazuje, jak to nebude jednoduchý a rychlý, nebudu to používat, znám se. V kterým že lidlu to bylo? :-))

Nějakej kulmofen mají teď v Rossmannu, ale stoji to 250 Kč, to se bojím, aby nebyl na baterky nebo bez rotace :-))

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 20:53

žluťásek Těžký není, na jednu ruku v pohodě. Velký jo, 40 cm je už celkem délka  použití blbuvzdorné. Jednou jsem ho nepoužila, bylo pozdě v noci a já byla utahaná, tak jsem hlavu jen profoukla obyč fénem a pak jsem si říkala, jak jsem mohla takhle dřív chodit  ale použití a využití musíš zhodnotit sama. Lidl byl Barrandov nebo Zbraslav, ale je to už týden, už budou určitě pryč, ale kdybych ho ještě viděla, dám vědět.

Online Makara
Avatar
2209 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 21:59

žluťásek z Rosmanna mam cosi jako kulmofen, ale nema to rotaci. Poridila jsem si na bazen, ze je skladny. Jako dalo se s nim ususit a trochu vlasy urovnat, ale Rowenta je lepsi, tak ji s sebou taham, I kdyz je to kram veliky. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 22:04

žluťásek Já to ještě teda dělám  tak, že profouknu fénem, klidně i do sucha a tím kulmofénem potom vytvaruju a uhladím, což je chvilinka. Ráno i 10 minut komplet i s mytím, když spěchám. Těžký se mi nikdy nezdál a ta původní stará Rowenta byla ještě o dost větší. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 25. zaří 2020 07:16

žluťásek Já mám kulmofén bez rotace. Tím rotačním bych se určitě skalpovala

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 25. zaří 2020 15:45

Někdo se tu někde ptal na možnost volit mimo bydliště.

https://volby.hlidacstatu.cz/

Offline letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 08:50

žluťásek pokud chceš kulmofen zkusit, tak určitě zacni hned tím rotačním. Vyzkoušela jsem jich několik od Lidlu až po Rowentu, výsledek pro vlasy zcela srovnatelný. Bez rotace neber, nepochopila bys, o čem tu všichni básní :-)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 12:28

Ok, fičíte tu niekto na Levi´s ?

Ja som ich zvykla kupovať buď v USA, alebo v Rakúsku v ich obchodoch, no a oboje je momentálne nereálne.

Takže mám zúfalé otázky:

1. z firemnej stránky posielajú síce nie na Slovensko, ale do Čiech a Maďarska áno...posielajú to niekde z Európy, alebo by ma čakala oštara s colníkmi?

2. ak nie, ktoré eshopy sa môžem spoľahnúť, že majú originály?

3. ich vlastné obchody mávajú pravidelne akcie na základné modely 2 za 1 ... máva to aj ich online-shop, prípadne nejaké ďalšie eshopy?

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 14:09

A já jdu z cyklodotazem. Prosim vás, v čem v tomhle počasí (nemyslím tenhle hnus, ale jarní a podzimní slunečno ) jezdíte? Mě to fakt začalo bavit, ale po čtvrteční vyjížďce dost cítím, že na mě leze nějaká respirační věc (v dnešní době ideál :D ) - měla jsem dvě merinotrika (krátký a dlouhý rukáv) a v brašně šusťákovou vestu. Nejdřív super, pak se navečer ochladilo, příšerně mě záblo všechno, protože prostě všechno mokré a zpocené vyfoukal vítr. To je fakt situace. Já teda se neženu vyloženě do těch "sagan"oblečků, protože nejezdím tak (a nevypadám tak), abych v tom nevypadala směšně. Ale fakt to neumím navrstvit, aby mi buď nebylo vedro a mokro při dupání nahoru - nebo kosa cestou dolů. Děkuji za sdílenou zkušenost. 

Online žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 14:13

Díky za ty tipy a rady s kulmofénem, prozkoumám to podrobně 

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 14:38

Pinot Noir  ty na těchto fotkách vypadáš jak na prehlidkovym molu..Moc se mi to líbí.Kalkoty úžasný i dohromady se svetrem. ZZa mě tvůj nejhezčí outfit.

No není to oblečení na hřiště.

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 15:56

Gellnerova A co dát jedno triko s dlouhým rukávem do brašny a večer převlíknout?

Offline 711990
Avatar
17109 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:00

Gellnerova merino je super volba, pres to bych ale davala ne co co dycha, ale brani profouknuti. Nejakou Saganovskou bundicku:)

Offline eM
Avatar
1378 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:07

Gellnerova Kombinuju různý trika z merina/klimatexu. Nejhornější vrstva je běžecká větrovka. Když je chladno, tak ještě na krk buff, pod helmu tenounkou čepici nebo čelenku. Na nohy cyklokraťasy a návleky na kolena. A jinak je to prostě ženská na výletě - vyslíkat a oblíkat 10x za den podle potřeby. 

Poslední přírůstek je triko z Klimatexu, měla jsem ho teď 14 dní na cyklodovolené a byla jsem moc spokojená. Nejde mi vložit obrázek, tak aspoň odkaz.

triko

Offline Kokoska
Avatar
28235 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:08

711990 presne, spodni vrstva, ktera odvadi vlhkost od kuze, pak neco teplyho a na vrch neprofoukavaci. Lidi nemaj radi Moiru, ale mne vyhovuje, a na netu to maj hezky rozdeleny prave po tech vrstvach. Nosim to podobne na kolo i na lyze.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. zaří 2020 10:40

slniecko 

Já jsem kupovala naposled levisky na Zootu (v kamenným firemním obchodě neměli to co jsem chtěla) a jsou v pohodě... ale nechala jsem si je doručit na výdejnu ve dvou velikostech, abych je nejdřív vyzkoušela.