"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 10:06

Maureen osvědčily se velmi, jednak mám alergie, takže hlavně odličování byl někdy děs,a taky při tom sportu nejsem úplně vyblitá. Chodila jsem dva roky určitě, 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2020 10:23

Catherinne no to odličování právě taky nic moc...takze sis pak oči nelíčila...stíny,linky,nic?...

a co mytí obličeje-myslím namočení tváře..jsem zvyklá používat spec.mýdlo atd... 

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 10:32

Maureen ale jo, osvědčila  se mi odličování voda od mary kay, jak u ju na světovou tyčinku a oči tak odlíčím. To by s řasenkou nešlo. A pleť umyju zase topicrem a normálně opláchnu vodou. To jim nevadí.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2020 11:23

Catherinne dík za info

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 13:55
Reakce na barbucha:

slniecko 

Já jsem kupovala naposled levisky na Zootu (v kamenným firemním obchodě neměli to co jsem chtěla) a jsou v pohodě... ale nechala jsem si je doručit na výdejnu ve dvou velikostech, abych je nejdřív vyzkoušela. 

​Vďaka!!!

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 17:30

Pavlena dnešní běh mě utvrdil v perfektnosti nepromokavé bundy. Déšť stejný, překvapil mě v půlce a já na sobě jen lehkou windstopperku, no byla jsem mokrá a zmrzlá na kost. Tak ať najdeš tu pravou.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 19:26

Prosím vás, nepoužíváte někdo apolikaci Zásilkovny? Potřebuju odeslat balíček a když se dostanu k placení, hlásí mi to chybu. :-/

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2020 19:48

Catherinne mohla bys prosim dat link na odlicovadlo , ktere umelym rasam nevadi ?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2020 20:09

Garfie já používám, ale asi nepomůžu. Nic takového mi to nikdy nehlásilo.

Offline Gatita
Avatar
7139 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 20:17

Garfie pouzivam, ale nestalo se mi to. Ucet tam predpokladam vytvoreny mas. Zkusila bych to za nejakou chvili znova. Jednou se mi stalo, ze nesla vybrat pobocka, ma to asi sem tam mouchy. Jinak je to ale uplne super sluzba. 

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 20:33

Gatita Účet mám, ale posílám něco s placením poprvé, tak nevím, jestli jsem neudělala někde chybu, ale na nic nemůžu přijít, nějaká platební karta nebo metoda se tam nezadává předem, že ne?  

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 21:00

Antje 

A ty máš řasy?

A máš řasařku?

A mohla bych ji vidět?

Online žluťásek
Avatar
7608 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 21:26

Garfie posílám často a občas se mi to stává taky. Pomůže jen pockat a zkusit to později. 

Offline Gatita
Avatar
7139 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 21:28

Garfie ja myslim, ze ne.  Nepamatuji se, jak presne jsem to delala, ale kdyz jsem to zvladla ja, nemuzes udelat nic spatne ani ty:) Proste jsem jen vyplnila ty kolonky, co tam automaticky vyskakujou. Jedine co me napada, jestli treba nemas nejakou zahranicni kartu

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2020 21:54

Catherinne diky

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 22:13

Gatita Taky vozím na běžky dvoje, někdy i troje rukavice, začínám obvykle prostě v gtx palčákách, protože ruce se zahřejvaj pět kilometrů. Sice to trochu překáží v hůlkách, ale není zima. Pak třeba propotím nějaké tenké a na konci, když už se stmívá a člověk je unavenější, se vrátím do těch palčáků.

Online continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 22:31

Do kdy jste vozili dite v sedačce?

Máme teď dvě auta a to přehazování autosedaček je fakt voser, minule jsem se vracela z půli cesty do prace. Přemýšlím, že bych starší 11,5 už pořídila podsedak, ale fakt nevím. Je jí 11,5 a 28 kg. 

S isofixem nebo je to už jedno?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2020 22:46

continuity kolik měří? Ségra (11) už jezdí na podsedáku asi půl roku, do sedačky už se nevejde, před tím už několik let na něm jezdila, když jela s někým jiným, třeba s dědou nebo s námi. Když jedou na krátkou vzdálenost a náhodou vzadu sedí tři lidi, jede bez ničeho, měří akorát těch 150cm.

Online continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 28. zaří 2020 22:51

Evaeva je právě malá 136 cm, do sedačky se s prehledem vejde, ale nechce se mi kupovat sedačky. Na dlouhé cesty by byla sedačka, potřebuji právě to ježdění po městě.