"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 16:49

Černá kočka Docela dlouho, asi 10 let, jsem mela polstar Hugo od Jelinka a byla jsem s nim spokojena, tu "vlnu" ma na jedne strane vyssi a na druhe nizsi, takze jsem si ho otacela, jak mi to zrovna vyhovovalo. 
Ted jsem si jako nahradu poridila polstar z IKEA z pametove peny, mam ho necely rok a taky jsem s nim spokojena, je tak akorat mekky, aby se vytvaroval podle potreby a zaroven i podeprel krk. Mozna by mohl akorat byt mensi, stacil by mi i polovicni rozmer, ale to uz je o zvyku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:50

Černá kočka mně se nakonec žádný z té paměťové pěny neosvědčil, všechno bylo na mě moc vysoké nebo nějak divně tvarované. jsem spokojená se dvěma malýma polštářkama z ikea, který si podle potřeby nastrkám pod krk - důležitý je imho aby ten polštář byl dost malej na to, abys na něm neležela rameny, ale právě ho měla podstrčený pod krkem. většinou si pod hlavu dám oba když čtu a jeden odstrčím jakmile usínám. a nespat na břiše, vůbec.

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:52

Černá kočka Už roky mám polštář z paměťové pěny, anatomický z Dormea. Spí se mi od té doby mnohem líp, fakt to té krční páteři pomůže. Jenom si ho musím s sebou vozit i na dovolenou, protože na normálním polštáři se už moc nevyspím.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:55

eeny-meeny jejda,my si je koupili v pondeli.Od prvniho dne se mi na nem spi moc dobre,ale tahat na dovolenou ho nechci.

ja uz mam takhle usinaci zavislost na masce a sluchatkach v usich.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:55

Dadoo pokud je možnost udržovat ten prostor bez spousty povalujících se krámů, tak rozhodně robota. Na vytíracího bych se vykašlala, ale pokud je ten prostor členitý, zainvestovala bych do nějakého "chytrého" aby si uměl ten prostor pořádně naskenovat a pak si naplánovat trajektorii.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 19:58

viktorka_od splavu Mne sa takisto žiaden neosvedčil. Odpor tej hmoty je tak zvláštný, mám pocit, že vankúš sa neprispôsobuje mne, ale ja jemu. Neviem to úplne dobre popísať.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:00

paktofonika mně to ani nebylo na první poležení nějak nepříjemné, ale prostě jsem z nich neměla dobrý pocit a na tu krční páteř mi to vysloveně nedělalo dobře. tvůj popis je přesný

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:23

Zarinya Mám občas problémy s krční páteří a migrény a fakt jsem cítila změnu od prvního dne. Pak jsem ho koupila manželovi a stejný případ, taky si ho vozí s sebou:)) Ještě jsem měla jeden polštář paměťové pěny z Jysku, ale nebylo to ono. 

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:28

Černá kočka já jsem moc spokojená s polštářem of Magniflex - ten se opravdu přizpůsobí, je skvělý

Dá se i vyzkoušet - to doporučuji, v Praze jsou dva showroomy 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:32

eeny-meeny taky trpim na migreny a krcni pater.To by tedy bylo fajn kdyby pomohlo.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:35

viktorka_od splavu a hlavne ja spím nedisciplinovane, takže aj keby som si kúpila ten naj vankúš, tak sa ráno zobudím buď mimo neho, na opačnej strane postele alebo v nejakej inej nie úplne ergonomickej polohe. :D 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:45

Už jsem nad tím polštářem taky přemýšlela, ale pak jsem si uvědomila, že taky spím nedisciplinovaně, ale hlavně potřebuju další tlumič proti chrápání a takovým polštářem si hlavu neobalím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:47

Mulen na to jsou dobrý právě ty dva malý - jeden pod hlavu a druhej na hlavu

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:48

viktorka_od splavu to by bylo řešení pro mě!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:50

Mulen já ani tak moc netrpím chrápáním, to výjimečně, ale kolikrát světlo/bzučí komár/něco cokoliv.. a ty péřové mini jsou takové variabilní a lehce tvarovací. pěnový je tuhý a nic s ním neuděláš, je to takové "mrtvé" nepoužitelné

Offline Lucylle
Avatar
33 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 20:50

Garfie Ďakujem. Nakoniec som nejaké recenzie vygooglila a neboli práve pochvalné... škoda

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:15

Lucylle  To jo, je krásná!

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 07:12

Děkuji všem za tipy na polštáře.

Já taky nemám dobrou "disciplínu" a ráno se probouzím různě zkroucená a v poslední době mě po probuzení bolí hlava a jde to asi právě od krční páteře, tak za pokus to stojí, minimálně usínací polohu si zkusím pohlídat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 07:39

Já měla dnes k použití polštáře proto chrápání hodně blízko. Ultimátně.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 07:45

Sweet Potato na to by se ten z pametove peny urcite hodil!