"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. zaří 2020 11:45

slniecko nevím úplně jak to myslíš, ale mě se ty rychloschnoucí ručníky na vlasy neosvědčily, ten turban teda neznám. Na plavání jsem nosila jeden velký rychleschnoucí na tělo a malý klasický, do kterého jsem zabalila ty vlasy a on "nasál" dost té vlhkosti z nich.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 11:47

slniecko Zrovna na vlasy je myslím klasický bavlněný froťák účinnější.

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 12:31

Mám dotaz, některé z Vás si tu kupovaly delší bílá trička s nápisem (český vtipný text; nemohu si vzpomenout, co to přesně bylo), od české značky, nevíte někdo, co myslím a od koho to bylo?

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 12:50

slniecko Ten turban je mu k ničemu, leda by v něm šel domů. Kup mu dobrej fén a čepici. 

Offline Klara
Avatar
475 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 12:53
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 12:55

Klara to ale bohuzel neni delsi, je spis sirsi nez delsi:-/

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 13:14

barbucha diky, udelam si do notysku poznamku, napsat barbuse:D

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 13:28

Torrah 

Vím, že klinika Karident na Purkyňově pacienty bere, ale nevím, jak to mají s pojišťovnama. 

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:52

Ja mám práve s tými turbanmi dobrú skúsenosť, mám jeden bambusový a jeden mikrovláknový a vsiaknu fakt dosť a rýchlo, fénovanie sa mi scvrklo o výrazný čas. Klasický uterák tak rýchlo nevcucne a navrch je strašne ťažký.

No ale pre chalana na plaváreň je samozrejme turban "trapas".

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:15

Všem děkuji, už jsem se k jednomu zubaři probojovala, takže uvidíme. Díky za pomoc.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:56

slniecko aha, tak to fakt neznám. Můžeš dát odkaz, prosím?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:17

Tak v říjnu mi konečně přijdou udělat tu podlahu. Nakonec to bude vinyl, v rolích, s filcem vespod . V takových šířkách, že to bude téměř bez svaru. A o víc, než polovinu levnější. Za deset let si klidně dám podlahu novou.

A teď dotaz. Co je lepší na úklid? Robot i s vytiranim? 

Nějaký tyčák  i s vytiranim? Vše na psí chlupy, půl roku zouvani skoro neresim. Nebo něco bez vytirani a občas to setřit mopem? Jde o 30 m2 členité plochy.

Jeden tyčak od Bosch mam a nic moc. Ale není na chlupy. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:40

Dadoo pokud mas podlahu bez kramu (plysaku;-)) a kabelu tak bych sla do robota. pak staci jen oddelit psi/kocici misky:P nam teda staci bez vytirani, on to vydrbe kartackama nasucho, vytiram minimalne, neni treba

Offline Lucylle
Avatar
33 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:45

Nemáte niekto skúsenosť s moka kanvičkou Stelton Collar? Dizajnovo sa mi veľmi páči, ale jej praktičnosť neviem vôbec posúdiť Hodila by sa mi ako darček pre kávového nadšenca, ktorý má starú (a notne opotrebovanú) kanvičku...

Moka kanvička

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:53

Lucylle Ta je krásná, kdysi jsem na ni narazila a hledala nějaké recenze a byly pochvalné. Ale osobně ji nemám, ani nikoho takového neznám.

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:33

Kvuli krcni pateri si mam koupit lepsi polstar nez mam. Ted mam nejaky obycejny,uz docela nizky. Prosim o tipy na co se podivat (znacka,typ). Dekuji

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:40

Černá kočka já mám z paměťové pěny. Tuším ze studia zdravého spaní, dělají se různé výšky, vyzkoušela bych, který mi sedne. 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 14:26

Dadoo Já to vidím jako Viktorka, jestli máš možnost mít podlahu bez krámů, tak bych šla do robota. Ušetří ti fakt hodně práce, já ho třeba v době línání v ložnici pouštím  v podstatě denně, a to tam chodí jenom jeden pes. Koupila bych variantu bez vytírání, zatím na ty vytírací nejsou dobrý ohlasy (voda z něj občas vyteče a hlavně se musí pořád měnit, což je logický, když si představíš, kolik si normálně člověk na vytření natočí do kýblu vody, kterej ještě pak vymění, a kolik se jí může vejít do tý nádržky).

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 16:09

viktorka_od splavu Zina díky za rady. Shodou okolností se teď podobná otázka objevila ve skupině SBT na FB. Tak jsem vzala tužku a papír a všechno si napsala. A teď budu hledat a srovnávat.

Černá kočka řadu let používám malý polštář  wellpur z paměťové pěny z jysku. I si ho vozím s sebou někdy. Jediný minus, když po několika letech mu paměť trochu přestává sloužit, koupím prostě nový. 

Něco jako tento

https://jysk.cz/loznice/polstare/specialni-polstare/plus/polstar-wellpur-torpa-seda-24x42x12

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 16:11

Dadoo Po zkušenostech bych už do vytíracího nešla. Byl spíš šudlací.