"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:45

Mirka 

...to je dobrý tip, i já děkuju.!.

No, a když takhle jíš, projevilo se Ti to i na váze.?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:46

Chodíte se někdo koupat na Lhotku nebo do Radotína? Jaká je tam nabídka občerstvení, výběru tam něco pro skoro tříletého syna? Měli bychom dorazit někdy po desáté, bude tou dobou už fronta? Případně uvítám tip na nějaké jiné přírodní koupaliště zhruba do té půlhodiny že Stodůlek.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 13:59

Miru ne. Myslela jsem si, že tu ŠŽ zdolám, a ne. Odvodnila jsem se, cítím se líp, k sacharidům se vracet nechci, ale o nějakých 10 kilech za rok, si můžu nechat jen zdát. Na oblečení je to jedna konfekční velikost, tedy prakticky o ničem.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:16

Lilly_Ku já teda mám pocit, že stačí ty sacharidy i jen omezit. Když se vyhnu přidaným cukrům (a teda u mě je to boj, sladká tečka po jídle je must a tak..), tak je to hned lepší (pleť, postava, zažívání). ale nikdy jsem neměla ambice jíst úplně keto...

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:26

Evaeva jezdili jsme na lhotku hodně loni, koupání je tam moc hezké. Jídlo ale radši s sebou, dítěti jsem tam koupila jen zmrzlinu. K jídlu nějaké burgery, hranolky, uzeniny, jestli se dobře pamatuju. Nevypadalo to nějak zle, ale 3letymu bych tam asi nevybrala.

A nevím jaká je situace letos, ale loni byla v hezké slunečné dny v deset fronta už přes celé parkoviště. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:29

žluťásek díky, potvrdila si mi, co jsem si myslela. Nejvíc se obávám té fronty, čekání s natěšeným dítětem rodinné pohodě moc nepřidá;)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:34

Evaeva A není skoro jednodušší přinést si nějaké vlastní občerstvení?

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:39

Evaeva loni byla myslím možnost koupit u pokladny víc vstupenek a pak si je předat bez čekání. Kdyby někdo z rodiny mohl napřed... 

U nás to vystála chudinka babička a pak mi jen podala lístky přes plot. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:43

whiskas jednodušší to není, ale problém taky ne;) Kdyby byla možná pořídit vyhovující oběd, budu radši, už tak musím vzít ty svačiny a tak. Větší problém bude ta fronta.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:44

žluťásek to mě taky napadlo, ale obávám se, že varianta, že manžel vypraví obě děti a dorazí za mnou se nesetká s nadšením:) A já po Praze neřídím.

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:50

Evaeva kousek od toho koupaliště je malé dětské hřiště ve stínu pod stromy, se vystřídáte

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:51

žluťásek to je slovo do pranice, díky! To by šlo.

Online 711990
Avatar
17124 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:52

Evaeva byla jsem s kamaradkou v Radotine, autem. Byly jsme tam primo na 9h, tak cca do 10 byl v tydnu klid, pak se to zaclo sjizdet. Ve 12h jsme odchazely, bylo tam uz hodne lidi. Obcerstveni spis nic moc vhodneho. Neni tam prilis stin. Ale koupani to bylo super. O vikendu, zvlast o tomhle, bych tam nejezdila.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 14:58

711990 já bych radši něco mimo Prahu, ale nevím kam. V Praze bude plno asi všude.

Online 711990
Avatar
17124 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:00

Evaeva vsude bude plno. Ja muzu doporucit pisak Lhota, ale to je od vas daleko a taky to chce prijet tam rano. Ono vubec jet pres poledne na koupak je trochu blbost, kdyz budou tyhle vedra.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:03

Lilly_Ku Pokud chces jen stahnout sacharidy, ne je uplne vyloucit, tak si k snidani muzes dat klidne zitny nebo kvaskovy chleb, pripadne vecerni chleb (vysokoproteinovy). Ja to takhle delala, protoze bez sacharidu k snidani nefunguju. 

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:32

Evaeva hezký koupaliště je v Libcicich nad Vltavou, loni jsme byli párkrát i tam. Je tam i restaurace s normálnějsim jídlem, pláže travnaté s velkými slunečníky.

Ale my teda jezdíme většinou ve všední dny později odpoledne, tak nevím, jak to tam asi vypadá o víkendu. Já bych celý den na koupališti asi nevydržela, loni jsme tam byli asi čtyři hodiny a strašně příšerné moc jsem se spálila, tak vůbec teď nemám odvahu jít někam na koupák. Letos jen jdeme k vodě, zaplavem, oblečem a zas pryč. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:56

žluťásek 711990 my dřív než v devět nevyrazíme, děti spí tak do půl osmé. Po obědě spí oba do tří, půl čtvrté, to už pak nemá skoro cenu v šest zas abysme jeli. Počítám, že tam budeme třeba do dvou, pak pojedeme. Lepší by byl všední den, zvlášť když muž se koupat nepotřebuje, ale sama se dvěma malými dětmi se neodvážím, natož abych si zaplavala.

Online 711990
Avatar
17124 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 15:59

Evaeva chapu, je to komplikovany. Tonda spi podobne, jezdime hned v 8 a pred 12 jsme doma s tim, ze vetsinou na miste vydrzi a odpadne az v aute cestou domu. Ale je jen jeden:) spis jsem chtela naznacit, ze v tu dobu se vydavaji koupat uplne vsichni. Minule jsme odjizdeli ze Lhoty v poledne a fronta aut byla zhruba 2km az do prilehle vesnice...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:33

711990 já na té Lhotě byla asi před deseti lety a byla tam hlava na hlavě. Kdybysme aspoň bydleli na druhé straně Prahy, tam jsou různé ty pískovny. Právě mi je jasné, že lidí bude všude mraky.