"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 09. srpna 2020 08:15

wendulka chápu-ten podvod od prodejkyně je horší...tak držím palce,at máš z nove kabelky radost a dobre se nosí a drží!!

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 08:53

Lamicka 

To mě právě napadlo, že je pak sundám v restauraci na wc. A dík za rady. 

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 21:17

Candance  Nevím jestli jsem to někde nepřehlédla, ale ptala jsem se, zda jsou ještě volné COSkolektivky? 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 21:44

tzazikidocitam se zpozdenim, ale tvuj dotaz jsem nevidela ani mi nesvitil. Mozna na nej narazim. Saty uz volne nejsou, uz jsem se s nekym dohodla na predani.

Jinak prave si zkousim tvoje saty na svatbu a vypadam v nich jak Marka. Mam uz jine, do kterych jsem.se nechala nanutit a nejsou muj styl. Toto mela byt jako rozhodujici alternativa.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 07:49

Candance Škoda, ale děkuji za odpověď. Škoda i těch mint. Zajímavé je, že jste mi je chválili jen vy tady a můj muž.Nikomu jinému se nelíbí(beztvaré, divné, neslušivé, nesedící.......) Přiznám se, že se bojim je znovu zkoušet, protože tam tohle všechno určitě uvidím.

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 09:08

tzaziki nenechaj sa zdeptat, naozaj ti velmi pristali. Mozno su len u teba zvyknuti na iny typ siat. Ak sa tebe pacia, to je najdôležitejšie.

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 09:12

tzaziki mne jako asi sedi ale ac podobne saty nosim, neni to ono. Zkusim.si je jeste jednou. Ale prislo mi hrozne divne to dolni zakonceni. Opravdu to vypadalo jako divne omotany a krive ustrihnuty hadr.  Ne jako zamer. Spis jako bych mela kus zastrceny v kalhotkach. Ten predni cip mi nesedi. 

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 11:50

Candance Trosku jsem uvazovala o zkraceni

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 13:09

tzaziki jestli se libi tobe a manzelovi, tak nevahej.

Nikdy nenajdes kus obleceni, kterej se bude libit vsem.

Rozhoduju se podle toho, co se libi mne osobne, pak dlouho nic, pak obcas dam na usudek partnera - kdyz si nejsem jista, pozadam o vyzadanou radu. Zbytek lidi je mi uprimme receno celkem jedno. Nemyslim to ve zlym, ale proste by me nenapadlo se jich ptat.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:23

Lilly_Ku Hlavně, že se líbí mě a cítím se v nich dobře. Tohle si udržet v hlavě se teď snažím naučit. Bohužel dám hodně na ostatní, poznámky nejen k vizáži mi dlouho zůstávají v hlavě a než vyčnívat, tak se raději přizpůsobím názoru většiny. 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 14:53

Lilly_Ku 

...mám to jako Ty.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 15:19

Jsem pozvaná na rodinnou oslavu, která se koná vždycky jednou ročně. U hostitelů se pokaždé prohýbají stoly jídlem. Váhám, zda jim napsat, že se u mně objevila intolerance na lepek a že tedy většinu jejich poctivých českých jídel nebudu jíst. Moje matka si myslí, že jim nic psát nemám, abych jim nepodsouvala nějakou změnu jídelníčku. Já si myslím, že by bylo slušné je upozornit, protože je jisté na 99%, podle zkušeností z minulých let, že budu muset odmítnout jejich slavnostní nedělní oběd, a to mi přijde neslušné na to neupozornit, když to vím předem...

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 15:24

Mohučanka já, kdybych byla tvoje hostitelka, chtěla bych to vědět. Snažila bych se ti zajistit něco vhodného, přijde mi to samozřejmý a lepší, když zajistím jiné jídlo, neź když by tam pak onen dotyčný rozpačitě seděl nad talířem nevhodného jídla.

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 15:28

Mohučanka rozhodne jim to dej vědět 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:04

Mohučanka dala bych jim to vedět, mám na to stejný názor jako Ounz 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:11

Díky za názory, dám jim vědět. Já osobně na to mám stejný pohled jako ounz, ale od jiných blízkých příbuzných mám špatnou zkušenost, tak jsem znejistěla, i díky názoru matky. Ona je taková "hlavně nikoho neobtěžovat"...

Offline Makara
Avatar
2238 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:25

Mohučanka Někdy se můžeš setkat s ne úplně chápavou reakci, protoze je bezlepkova dieta občas prezentována jako dobrovolně zvolena, ne jako zdravotně nezbytná  Tak se tím nenech odradit a když mas jet k někomu na jídlo, tak se zeptej, zda bude i nějaká bezlepkova  varianta. A nepředpokládej, ze za rok si to budou hostitele pamatovat. Proste se jen zdvořile připomen. 

Offline Makara
Avatar
2238 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:25

Duplicita

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:52

Mohučanka Taky bych to hostitelům napsala a zároveň se zeptala, zda bude nějaké jídlo bez lepku. A pokud ne, nemám problém si přinést vlastní. Jako hostitelka bych to uvítala, že to vím dopředu. 

U nás se občas sejde kombinace hostů ve složení vegan, alergie na laktózu a odpůrce kmínu a odpůrce cibule a jeden hodně konzervativní strávník. To je pak výzva :-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 16:58

tzaziki dej na svuj a muzuv nazor.