"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 17:35

Evaeva jo, tam je to nacpany, ale totez i ty ostatni, Konetopy, Ovcary, Probostsky jezera. U vas me napada leda smer Slapy?

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 20:59

Mirka Ekzém na očích jsem měla než mi zjistili alergii na mléko. V životě by mě nenapadlo. A zhoršovalo ji odličovadlo, co jsem v té době používala.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:01

Maji lidi, co chteji neco koupit na vinted nejakej kurz drzosti a nepochopitelnych dorazu? To proste neni mozny neco NORMALNE prodat, aniz by mi nabizeli min penez nebo chteli premerit pi.oviny typu vzdalenost tkanicek pri uplnku apod? To si to doprdele nemuzou koupit nebo se vubec neptat? Sorry za vylev.

Offline Aranel
Avatar
4492 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:21

Luna A vyměníš?

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:25

Luna dam ti stovku a postovny bude na tebe, jo?

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:31

Luna mne to tam príde úplne zabité.. už som na to asi rezignovala, mám tu zase síce hromadu takmer nenosených vecí, ktorých by som sa potrebovala zbaviť ale pri predstave tej práce s fotením, meraním, nahrávaním a následnou komunikáciou s 20 záujemcami, z ktorých 15 napíše "vymeníš?", 2 požadujú dodatočné miery a fotky ako to vyzerá zozadu pri predklone, 2 ti napíšu, že to kúpia ak im dáš 70% zľavu a ten posledný si vypýta číslo účtu a na odpoveď sa už neozve...

(a ešte som zabudla na toho, ktorý požaduje aby si mu tie rifle za stovku doniesla na vyskúšanie a potom sa rozhodne)

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:35

Wanda von Dunajew Tak koukam, ze tobe pisou ti sami lidi, ne?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 21:48

Prosím, máte někdo zkušenost, jak to funguje s reklamacemi na ebay, když se věc poškodila po pouhých pár hodinách používání a prodejce měl uvedeno v podmínkách "no returns accepted"?

Už z dřívějška vím, že nehledě na tuto poznámku, musí prodejce refundovat, když zboží dorazí poškozené "item not as described", ale nemůžu teď najít, jak je to v tomto případě, zda mám rovněž nárok?

Jedná se o tuto cosáckou kabelku, kdy se po pár hodinách nošení rozjel jeden z těch čtyř stříbrných cvočků, co drží popruh přes rameno. Jedna část mi spadla do kabelky, tu jsem ještě našla. Ta druhá půlka bohužel spadla někam na zem během chůze venku, takže bez šance, abych slyšela cinknutí. Zaregistrovala jsem to, až když mi po chvilce popruh sjel z ramena

Přitom jsem v ní měla jen pár věcí.

Osobně na náhody nevěřím a moc bych za to nedala, že se to zřejmě stalo už původní majitelce a místo toho, aby reklamovala u COS, tak to ještě nějak dala dohromady a vystavila ji na ebay a čekala, až se někdo jako já nachytá. Proto nejspíš ta poznámka, "no returns accepted".

Jako jasně, odnesu ji do opravny, jestli tam nezkusí dát nějaký jiný co nejpodobnější, ale nechce se mi to nechat jen tak být, jestli je možnost...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 22:33

wendulka To ti spravi kazdej jarin, ta taska je genialni, mam ji zelenou a nedam z ruky, do ni se vejde devecka s povozem jen to hvizdne...Nech si ji, ty reklamace ti zbytecne zkrati zivot.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 23:21

Luna Tak já nepředpokládám, že když má prodejkyně napsáno no returns accepted, že ji bude chtít poslat zpět. Spíš jde jen o tu refundaci peněz.

Jak jsem psala, jasně, že ji nechám opravit. Já jsem do ní vizuálně platonicky zamilovaná od doby, co jsem ji v té tvojí zelené vyzkoušela na Chodově, jen jsem ji chtěla v černé. I když teda ta kvalita zpracování mě docela zklamala.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 08. srpna 2020 08:20

wendulka to je krásná kabelka...takovou bych chtěla a moc...

měla jsem v plánu tuhle

https://www.cosstores.com/en_eur/women/accessories/hats-scarves-and-gloves/gloves/product.gathered-leather-cashmere-gloves-black.0779729001.html

ale tady jste mi ji nedoporučily(např.nemá podšívku,to mi vadí)...někdy se mi zdá,ze cosáci ty kabelky provedením trochu odbývají?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 08:34

Maureen 

No já ji právě taky chtěla moc, což byl jediný důvod, proč jsem se rozhodla riskovat přes ebay.

Co COS spustil letní výprodej jsem denně vartovala, zda se jim neobjeví nějaký zapomenutý kus, ale furt jim tam skákala jen ta Lunina zelená, která se mi barevně nehodila.

Nakonec jsem to teda nafotila, že s tím rozbitým cvočkem už poškozená dorazila. Přece jen přišla v obyčejný plastový obálce, ani do dalšího igelitu nebo papíru nebyla zabalená. Tak uvidím do příští neděle a pak bych ji zavezla do opravy. Vím o jednom ruském ševci v Praze, který mi už vyměňoval patentku u peněženky Aigner a s výsledkem jsem byla spokojená.

V tom odkazu se mi nic nezobrazuje...

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 08. srpna 2020 09:34

je to tahle:

https://www.cosstores.com/en_eur/women/accessories/bags/product.leather-shopper-bag-black.0732894001.html 

doufám,ze budeš mít s tím cvočkem kliku,myslím,ze se to dá opravit k nerozeznání od orig.,ale chápu tvé zklamání...tak at se ti hezky nosí

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 08. srpna 2020 09:35

wendulka eeee...zapomnela jsem te zmínit...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. srpna 2020 13:21

711990 žluťásek tak hlásím, že jsme v Radotíně. Přijeli jsme v deset, fronta asi tak čtyři lidi. Teď už bude asi naplněná kapacita, ale do té dvanácté to bylo dobré. Mladší je nadšený, starší zatím nevlezl do vody a to jsme s ním chodili dva roky plavat. Ale on avizoval, že chce jet k potoku a ten tu je, takže je spokojený.

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 15:17

Evaeva ten potok je super!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. srpna 2020 17:21

711990 jo, je. On takové věci miluje. Pak ještě 15 minut stál na klouzačce, aby se nakonec nesklouzl a jednou jsem ho dostala do vody. Akorát celou dobu křičel mami, drž mě! Ještě v lednu plaval s páskem a rukávky sám.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 17:23

Dotaz: hodí se na pohřeb náhrdelník z perliček a boty -  zdejší kolektivní Aldo ( bez pevné špičky a paty, kotníčkové)

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 17:39

kocoureksuggy správně bys měla mít černé punčochy, takže otevřenou špičku a patu ne. Náhrdelník bych vynechala.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 08. srpna 2020 18:10

Catherinne 
Dík, o těch punčocháčích jsem uvažovala, jen jsem si říkala, že bude vedro.