"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 14:09

Samantha ja mam jedny silny uplet z H&M a jedny slabsi z C&A.Ani jedny nekousou.

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 14:27

Samantha Já teď viděla štendr úpletových v Tatuum, ale nezkoumala jsem je.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 14:48

Sweet Potato tam měli, některý i takový dost svetrovitý, hezký všechny

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 14:49

Potrefenáhusa Já mám Tatuum dost ráda.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:01

Sweet Potato tam maj hezký věci, už dlouho

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:10

Sweet Potato Já mám Tatuum řada, hrozně se mi ty věci líbí, ale kalhoty mi nesedí a šaty dělají krátké.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:34

Potrefenáhusa Štebocú=spievajú :) Koňadry sú sýkorky hej? :D 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:43

paktofonika Tobě sem rozumela, ale kdoví, co bylo v tom mysliveckým kalendáři, co sem někdo dával!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:45

Potrefenáhusa Aha. Každopádne ma to potešilo, prechádzať sa ráno za spevu vtákov je perfektný začiatok dňa.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 19:28

Samantha mám z HM a Lindexu

Online jerry
Avatar
9030 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 21:19
Reakce na Samantha:

Prosím vás,  kam ještě chodíte nakupovat úpletové  šaty? Jednoduché, neobtažené, na 158 cm. A nesmí mít ani deko vlny

​Esprit - buď jejich e-shop nebo Zalando.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 23:00

pecka ja mam rada matny Clarins v kelimku, vydrzi strasne dlouho. a pak ty Armani co ma Kokoska delaj i neleskly myslim, jsou fajn taky, potrebuju neco rychlyho co jen projasni a cau.

paktofonika Ch Tilbuty nektery veci vypadaj good, kterej mas korektor? Nebo mas fenty? trochu se rozepis o tech dvou az budes mit cas. Ja teda dekorativku pouzivam omezene, protoze jsem lina, ale dobrej korektor projasnujici jak kdyz najdes. Mam ted Guerlain a je ok. 

Jo a pro blondyny co resi oboci - ja musim, mam ho svetly ze skoro neni videt plus konce ridsi - NYX ma gel na oboci, barva blond, super a drzi paradne, zkousela jsem stejny produkt od jinych znacek, protoze se mi ten NYX zdal moc levny, no je nejlepsi, mela jsem ho koupit hned, Malym zkosenym steteckem je to hned, super! 

https://www.nyxcosmetics.ca/en/eyebrow-gel/NYX_159.html

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 23:09
Reakce na paktofonika:

Nie je divné, že ráno štebocú vtáky? Mám to spojené s jarou a ráno som musela dokonca otvoriť okno, lebo som si myslela, že sa mi to zdá.

​tady celej rok! Hlavne ale VRANY (nebo havrani?? to bude tady nekdo vedet, ja to houby poznam) krakaj celej rok i v lete, na plazich jsou atd s rackama, kdyz jsem tady byla cerstva tak jsem na to cumela nevericne, ze me v 7 rano v cervenci budili vrany! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 08:21

0zero7 Tužku mám od ABH(hrubšiu, taupe) a od NYX (tenšiu, taupe). Kupovala som i hrubšiu i tenšiu od ABH, pretože mi v celej Sephore nič nesedelo, všetko do červena, a to i Benefit a pritom si to každý druhý chváli, ale to s mojou myšou farbou vlasov nejde. No a čítala som, že NYX je dokonalý dupe na ABH a skúsila som a super, nabudúce kúpim i tú hrubšiu od NYX. Kvalita rovnaká a cena 2,5 krát nižšia. V drogérii teda líčenie nekupujem, ale NYX mám zaradené niekde medzi Sephorou a DM. 

Od CHT som nič neskúšala, u nás sa nepredáva a dekoratívnu bez predošlého vyskúšania objednávam len veľmi výnimočne, naposledy som urobila výnimku u Hourglass, ten sa síce u nás predáva, ale nie všetko že ano :D

Korektor mám teraz od Fenty, je kryjúci dosť, ale ja používam len mini množstvo, na rozjasnenie používam rozjasňujúci púder pod oči od Laura Mercier, mám i ten na pleť a spokojná som. U tých rozjasňujúcich korektorov mám ten problém, že mi pod okom nedržia, takže som to vyriešila rozjasňujúcim púdrom. Dekoratívnej kozmetiky mám tak jeden šuflík, nemám toho veľa, kupujem niečo nové, až sa mi to staré minie, výnimka sú makeupy, tých mám pár odtieňov a pár nepodarených nákupov ktoré zužívam mixovaním s inými :) To je zase sloh :D

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 09:51

paktofonika rozjasnujici pudr říkáš...nepotrebuju to nutně? Myslím ten pod oči. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 10:03

Ava To neviem: D Len upozorňujem, že rozjasňujúce púdry spôsobujú flashback. Pri bežnom nosení to ničomu nevadí,ale ak by si šla náhodou niekam, kde ťa budú fotiť tak by som v ten deň púder vynechala.:)

Mám tento

Offline Zu
Avatar
2531 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 10:06

Potrefenáhusa paktofonika ano, koňadry už zpívaj a příští týden začíná houkat výr!

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 10:08

paktofonika a nevis, prosim, zda ocni rozjasnovace v peru (treba ysl) zpusobuji flashback? Je tam nejaky rozdil? 

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 10:15

paktofonika jasný, to vím, děkuji. Ale na mě blesky fotoaparátů moc často nemíří a jak ho používáš? Korektor a na to tento pudr? A čím nanasis? Děkuji za odpovědi!

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 12:08
Reakce na pecka:

paktofonika ďakujem. A keď máš (a aj ostatné dámy tu) dosť skúsenosti s kozmetikou, poradíš /poradíte dobrú bázu pod očné tiene? Sľubujem, že potom sa pokúsim zase nejaký čas nepýtať

​sice asi pozdě, ale mám tuhle https://www.notino.cz/max-factor/miracle-prep-baze-pod-ocni-stiny/p-15786357/?gclid=EAIaIQobChMIhq210M2e5wIVEuR3Ch0-SAmREAQYASABEgKSE_D_BwE a drží, podotýkám, že mám mastná víčka a vše se mi bez báze slilo, nebo ztratilo, případně to na makeupu vydrželo déle, ale po týhle bázi mám jak stíny, tak linky nad řasama večer netknutý