"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 11:52

paktofonika dekuji, dekuji... hned ho určitě kupovat nebudu, je pro mě dost drahej, ale ukladám "na někdy"... jelikož mě celej život nejvíc z celýho obličeje trápí kruhy pod očima, tak mám tendence pořád zkoušet něco novýho, co by je zázračně vyzmizíkovalo

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 15:05

Pochopila jsem správně, že Guns n' Roses jsou vyprodaní a lístky skoupily obskurní portály, kde je nebízejí o litr dráž?

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 20:25

andulka01 ja na to koukam ted z klikla jsem zkusmo na prahu (pres web GnR a jde mi to dat do kosiku.

Kdyby vyprodali jela bych do Florencie nebo Vidne.

Sem samo na tomhle turne nejednou, grr. Koupila jsem si listky na ZZ Top a Cheap Trick (ehm Top Gun, yess)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 20:43

paktofonika Super roman! Me jde hodne veci na oboci taky do oranzova/moc teply, nesnasim to, mam bezovy podton ve vlasech od prirody a des neco vybrat. Ten NYX je v tomhle super, je to proste svetla bezova s poddtonem do seda. 

CHT me zajimal korektor, ale zatim nepotrebuju, tak vydrzim.

Pudr vubec okolo oci nedavam, nikdy, mam suchou plet a to by byla naprosto katastrofa, naopak obcas jeste zhydratuju necim pres den, i korektory potrebuju hydratacni nebo aspon rozumnou konzistenci a ani je nedavam vsude pod oko, prijde mi, ze to zbytecne zvyrazni plet, ktera se v AC vysusi. Tak ty pudry neprosto nepripadaj v uvahu. SPis by se mi hodil korektor co fakt neni videt po naneseni, nejvic se mi osvedcilo, ze min je vic a je asi jedno jakej produkt to je presne.

jako rozjasnovac zkusim asi tohle az mi dojde co mam, se mi libi uplna absence vseho trpytivyho. Ted mam Burberry a je moc prijemnej. 

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 20:48
Reakce na Ginevra:

Tady ten billboard teď potkávám všude. Ten člověk je Putinovi jenom podobnej nebo je to přímo on? Víte někdo, jakej je teda záměr toho všeho?

​Zrovna v pátek mi kolegyně z práce říkala, že je to její příbuznej (bývalej zeť, švagr nebo tak něco, hned jsem to vypustila), takže ani Putin ani Landa. Pokud teda tech billboardů není víc...

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 27. ledna 2020 23:52

Camp_L 

No prosím, tak je to vyřešeno. (Ale stejně ho tam furt vidím. )

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 06:54

0zero7 Aktuálne mám pleť v takom stave, že keď už sa líčim tak musím použiť púder. Ten Laura Mercier nie je nijak zvlášť matujúci, pleť po ňom vyzerá zdravo, tak isto púder od Hourglass,ktorý na mojej pleti vyzerá veľmi pekne a až miniem Lauru, budem sa musieť rozhodnúť, Laura ma lepšiu cenu teda. Ten od Fenty je fakt matujúci a ten používam fakt v zlé dni. Je super, ale vadí mi parfemácia, čo to je za módu toto. 

Ale najradšej by som bola, ak by som sa nemusela líčiť vôbec. A že sa musím, za to môže životospráva. A tak som sa naštvala a od Pondelka začínam s niečím čo mi pomôže. Radšej to tu písať nebudem. Napíšem do správy, viem viem, dnes sa k tomu dostanem

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 13:05

paktofonika napiš, já jsem taky zvědavá! 

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 13:38

Ava I já!

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 16:31

paktofonika Ja pudry docela rada (zalezi jakej teda), Ale nepouzivam je moc kvuli sussi pleti. V lete vubec. Ten hourglass zni dobre! Mam ted chanel, clarins a guerlain asi tri haha. To bude trvat nez to spotrebuju. 

Jj napis. Tesim se. Ja momentalne rezimuju tak ze by se to taky asi nesetkalo s uplne nej odes our, me to vyhovyje protoze neumim “s mirou’ tak jedu na 110% a super :)

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 11:53

hele, je zbytečná hysterie bát se teď letět do Barcelony? Jakože davy na letišti a tak? Aktuálně mám doma 6letý dítě, který při sebemenším náznaku respirační nemoci jde do astmatickýho sípání, před Vánocema byla v nemocnici, týden kortikoidů, z toho den a půl s kyslíkovou maskou. Nebýt toho, asi vůbec neřeším, ale takhle teda nevím. 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 12:23

Gellnerova když te tak čtu, spíš bych se bála chřipky. Pokud ti chřipka nevadí, tak ten nový SARS není po Evropě nic extra k řešení. 

Kdy letite?

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 12:35

continuity .. no hučela do mě tchyně i otec, jakej je to nerozum, no.
10. v pondělí. A jo, samozřejmě že se těším, má být slunečno a 18 stupňů :)! 
Ano, prostě.. do školky jsem myslela, že ji dám, ale asi budu dělat velký smutný voči na babičku, páč to je asi fakt mnohem aktuálnější, než se trápit výletem na západ. 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 12:39

Gellnerova hele to je ještě za 10 dní, bude víc dat ( dnes je den 6.) Pokud tam nemáš nějaké storno, že teď ti vrátí peníze a pak už ne, tak bych prostě počkala. 

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 13:11

Gellnerova Souhlasím s continuity, pokud se nebojíš normální chřipky, tak koronaviru bych se nebála. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:01

continuity Garfie tak dík, ženy :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:03

Podle mzv se nedoporucuje jet do zasazene oblasti, kde to vypuklo. Ja bych jela uplne klidne, i na ten taiwan nebo do vietnamu. Nakonec, sama jsem prave v Indii a panice nijak nepropadam. 

Offline Garfie
Avatar
24037 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:08

jinx No ten Taiwan jsem právě odpískala, měli jsme jet za měsíc, ale je tam dlouhý, asi desetihodinový přestup v Pekingu, navíc letíme s dětma, sama bych to asi taky neřešila...jako zatím aerolinky nereagovaly na žádost, tak uvidíme. Když nám nevrátí peníze, tak ještě možná poletíme :-) V Indii bych se nebála vůbec.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:11

Garfie Ja fakt ani na letisti v pekingu :-)) letela bych uplne klidne. Ale samo, to rozhodnuti si udela každy za sebe.