"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 20:37

pecka ja mam tu Catrice co pise Krehutka, jinou vhodnou jsem nesehnala a je fajn

Offline pecka
Avatar
5970 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 20:40

viktorka_od splavu tu som kedysi mala, len som z nej používala asi len 3 tiene... Preto som chcela skúsiť nájsť niečo menšie. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 20:42

pecka no to ja nikdy nepouziju vic, ale najit dvou nebo tribarevnou jsem fakt nebyla schopna, hlavne v tom matu. tak zas za tu cenu me to az tolik netrapi a neni nijak obri. mam tuto https://www.notino.cz/catrice/the-modern-matt-collection-paleta-ocnich-stinu/p-614832/?gclid=CjwKCAiAgqDxBRBTEiwA59eEN0UYIeuJc6OS2Nq7wHl8YGHknlUqXssZJDOXnQ3I7KcJsOD-JYyRcRoCKzwQAvD_BwE

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 21:57

viktorka_od splavu To je moc pekna paletka!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 07:44

pecka Urban Decay sú také meh. Pár odtieňov a keď to dáš na oko, vyzerá to ako jeden tieň. Kedysi keď to bola pomaly jediná palera tak bola top, ale pri dnešnom výbere...A i záleží čo chceš. S veľmi dobrým pigmentom, alebo niečo bezpečnejšie, či tam potrebuješ i základný svetlý tieň,ktorý nie v každej palete je matný, chladné alebo teplé odtiene. No a či chceš cruelty free a podobne špeciality.

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 08:37

paktofonika s tim hodnocenim UD nesouhlasim, ja s ni dokazu pekne vystinovat oci. U me teda hraji velkou roli ty jejich barvy, zadne jine mi tak nesedi. 

Offline pecka
Avatar
5970 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 08:40

paktofonika joj, toľko otázok :) hľadám niečo bežne dostupné, aby to niečo vydržalo... Priznávam, že ja som v tomto všetkom neznalá :( a tu sa všetko vie. Kľudne daj tipy a rada sa poučím. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 11:45

paktofonika vidíš, ja zas oceňujem, že sa pekne zmišajú bez veľkej práce.

Mňa momentálna móda veľkých paletiek inak rozčuľuje sa priznám. Ani z tej UD (a to som si schválne kúpila mini verziu) nepoužívam úplne všetky odtiene, teraz som chcela jeden čerešňový, ale tak nepotrebujem veľkú krabicu s tuctom červenkastých odtieňov! Akože uznávam, že je to za cenu, ktorú som kedysi zaplatila za niečo ako duo/trio/quatro...ale čo s tým potom?

Aku už teraz sa psychicky pripravujem na to zase raz pretriediť a povyhadzovať nepoužívané šminky a predstava kúpiť si niečo, z čoho už vopred viem, že 2/3 poletia...

Keby sa to aspoň dalo skladať, ako kedysi Sans Soucis, alebo tuším aj teraz Artdeco, len tie artdeco mi úplne nesadli, aj keď to bola úplne ideálna veľkosť. Mám jednu "skladaciu" od UD na 6 tieňov a to je teľa na cesty trebárs úplne nepoužiteľné.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 12:26

Lamicka pecka tu miniverzi basic 2 UD (6 odstínů) mám a určitě to nevypadá jako jedna barva. Za mínus považuji teda to, že na můj vkus dost práší

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 12:39

Kammila a mas dobre stetce? Dost to pomohlo. Ten jejich je strasny.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 15:55

Lamicka slniecko Tak použiteľné sú,ale za tú cenu sú v dnešnej dobe porovnateľné s drogériou.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 16:06

pecka Ja mám aktuálne Nars duo, jednu Zoevu, paletu od Kat von D a paletu Fenty. Tie Kat von D dosť prášia, ale je to vegan crueltzy free,len Kat značku predala takže neviem či sa dá ešte kúpiť. Nars duo už mám druhé a to je podľa mňa istota, že budú super. Fenty značku samú o sebe mám veľmi rada takže poslednú dobu kupujem iba od nich, mám make up, bázu, korektor, tiene, púder a po novom i bronzer a všetko super. Zoevu majú v Douglas,môžeš sa pozrieť, ja mám tu paletu už dlho a nechcem doporucovat pretože  je možné že ich zmenili. Kamarátka si chváli Too faced...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 16:09

slniecko Ty asi hľadáš len crueltz free že?

Čo Charlotte Tilbury. Ja si ich kupujem už dlho,ale vždy kúpim niečo iné a potom si na nich spomeniem. Majú na cult beauty a majú i iné odtiene,toto je na ukážku.

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 16:34

paktofonika to si prave nemyslim

Offline JankaM
Avatar
2388 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 16:46

Nevite jake znacky jsou batohy, co maji nahore zip a otviraji se podobne jako driv treba penezenky? Dekuji

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 16:48

JankaM myslis Aevor?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 16:49

Lamicka Ja áno. :) Tak pred 10 rokmi boli tohto typu len paletku od UD, dnes je toho na trhu toľko a i veci z drogérie sa posunuli omnoho dalej. Kľudne by som UD porovnala s paletou od Maybelline. Ja snáď pôjdem skúsiť tu Catrice čo sa tu doporučuje.

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 17:05

Tady se ví všechno. Jde nějak v georgeovi (spořka) změnit telefonní číslo, na které chodí potvrzovací sms?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 17:09

paktofonika vono taky asi fakt zalezi i na konkretnim vicku. UD mi jako jedny z mala obstojne drzej i bez baze, s bazi jsou uplne nesmrtelny. 

Ale ja to mam jako Lamicka , Naked 3 je pro me barevne krasne poskladana. Uz ji mam teda mistama vydrenou a ted si brousim zuby na HUDA Nude Light. 

A libi se mi i ty minipaletky od Natasha Denona.

Offline JankaM
Avatar
2388 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 17:15

711990 neco takoveho jen bez toho preklopeni