"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 00:04

whiskas Když jsem byla poprvé u nynějšího kadernika, řekla jsem, že nenávidím efilačky a on řekl, že on taky A respektuje, že to nechci moc prostříhávat, klidně udělá jen tupý střih.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 06:04

Kokoska já taky, mne efilackama nikdo nestrihal už snad 10let, ani to už neříkám a nikdo to už dlouho nevytah, měla jsem za to, ze v těch “lepších” kadeřnictvích (=rozuměj zavedených salonech v centru Prahy) už se to vůbec nepoužívá 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 07:37

Potrefenáhusa v salonu kam chodim ani na uplne kratkoucky strihy nepouzivaj holici strojek, strihaj vsechno nuzkama a strojkem jen kdyztak vyholuji krk. Poprve jsem na to cumela, ale ten strih pak fakt vypada fakt mnohem lip.

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 09:36

Potrefenáhusa na me je vzala kadernice po 5 letech, co jsem k ni chodila. nez jsem se vzpamatovala, tak bylo hotovo. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 09:39

Lamicka to fakt soucitim, mne se z toho vlasy vzpamatovavaj tak rok, udela mi to jemný vlnity roztrepeny ruzne dlouhý chlupy

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 09:43

Já vůbec netušim co to efilačky jsou, předpokládám, že je na mě nevytáhli nikdy

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 09:52

Mutziputzi nejhorší pro mě je takový to finální seříznutí vlasů kolem obličeje, kdy se ty vlasy ztenčí a tim ořezem maj i nestejnou dýlku, takže efektně a upraveně to vypadá jen při odchodu z kadeřnictví 

já mám vlasy strašně jemný a není jich moc a pomalu mi rostou, takže pro mě jsou tyhle zásahy dost katastrofický, mně to pak udělá ty stojící zvlněný chlupy - ale už se mi to fakt strašně dlouho nestalo (ale moc neriskuju)

i kamarádka, která má vlasy fakt na několik hlav a takový ty těžký vlasy, si stěžovala, že jí tim po pár zásazích kadeřnice ty vlasy úplně zničila, jak je po dýlce pokaždý seřízla

já nevim, ono asi určitě je potřeba s těma hustýma těžkýma vlasama něco udělat, aby to nějak drželo v účesu, ale zajásat nad hustotou a krásou vlasů a pak jich dvě třetiny vyřezat mi přijde takový nelogický

no a pro ty jemný vlasy to neni vhodný vůbec

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 09:58

Potrefenáhusa pod to se podepisu, jako mladsi jsem chodila ke kadernici tu v ove, vzdy na me ty efilacky vytahla a moje vlasy jsou spis z kategorie nic nez moc:D a ja se nikdy neozvala, protoze me to nenapadlo. Ted to mam desne, mam sice vlasy do pul zad, ale ty konce jsou dost na houby jen jsem jeste nenasla okno a kadernici ktera by mi vyhovovala... A navic po porodu mi zas pulka vypada tak se mi nechce ted investovat do nejakeho strihu:) 

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:03

whiskas u toho druhého videa kadeřnice efilační nůžky použila. Ne moc, ale parkrát si střihla

já mam stejný účes, , kadeřnice mě stříhá tzv. horkými nůžkami... Efilačky ani břitvu na mě nikdy nepoužila.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:05
Reakce na Mutziputzi:

Já vůbec netušim co to efilačky jsou, předpokládám, že je na mě nevytáhli nikdy

to je takový kadeřnický "nástroj zkázy", když se použije nez přemýšlení

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:08

Potrefenáhusa to si občas nechávám to seříznutí kolem obličeje, když mám pocit, že mi stejná dýlka všude dělá Dáša Vokatá look

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:08

Mutziputzi záleží na vlasech, no

Online Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:16

Potrefenáhusa já snesu maximálně prostříhání špičkama nůžek na konečkách a ani to nemám moc ráda. Když to vezmou efilačkama od hlavy, je to děs. A to mám vlasů celkem dost.

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:25

brrr moje děti dostaly v 10 letech tlačítkový, byli rády, že mají aspoň něco. Teď ve 12 přišel teda starší s tím, že by rád dotykový, že se mu děti posmívají... Docela to teda těžce nesl, že podléhá tlaku okolí, dostal tedy nějaký starší. Já osobně mám tlačítkový, muž fasuje v práci a už mu tlačítkový nedali, tak má "chytrý". Tu chytrost teda využíváme minimálně, nějak si prostě umíme poradit i bez telefonu, no...

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:26

Potrefenáhusa ted je to 5 mesicu a uz to mam trochu spravene, ale jeste tak 2 navstevy kadernice budou potreba, takze presne do Vanoc, jak jsem predpokladala. Jako tohle bych si na hlave nevytvorila ani sama (ted uz se smeju) 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:28

VeronikK Já teda nevim, ale v čem je dobrý nechat dítě nemít to co už maj všichni ostatní a dítě to moc chce?

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:32

Mutziputzi když se vyjádřil, že by ten dotykový chtěl, tak jsme mu ho pořídili :-) Takže nerozumím. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:33

Lamicka vidim to a soucítim

Offline whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:34

Potrefenáhusa Přesně tak. 

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 19. srpna 2019 10:35

VeronikK mne zase prijde, ze neni dobre detem moderni technologii uplne odpirat a hlavne mi prijde dobre ji sam znat, abych mohla dite poucit, upozornit na nastrahy... tohle mi prijde jako druhy extrem.