"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 14. července 2019 13:59

nonemy Já bych to i používala, kdybych dávno nezapomněla heslo, jako ostatně téměř ke všemu

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 14:19

Pinot Noir Nemusíš znát heslo. Pokud máš zaregistrovaný soukr. mail na kindle, tak to jen ze soukr. pošleš na kindle email, po připojení na wifi se to stáhne samo. Zapomínání hesel znám

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. července 2019 14:22

Pinot Noir Jo a ještě doplním, že já jsem právě neznala heslo ke kindle účtu, ale nakonec jsem ho pro přihlášení nepotřebovala, pro přihlášení na amazon jsem zadala soukr.účet (na ten došel potvrzovací kód). U toho kindle účtu vyskočilo, že je neznámý.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. července 2019 17:19

Asi 5 týdnů mám oteklou dáseň u osmičky. Nijak moc to nebolí, spíš tlačí a zalehává mi od toho ucho. Mám to nějak řešit?

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 14. července 2019 20:52

Mirka a tu mas vyrostlou? Mne tohle delala nekolikrat do roka a to byla uplne schovana. Nechala jsem ji vyndat a je klid. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 14. července 2019 21:33

pecka trhali mi tři osmičky nedávno. Dvě nebolely vůbec, ta třetí (spodní) bolela asi 10dní.. Vše ale bez komplikací.

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 14. července 2019 21:43

nellielovett no ja doteraz tiež.Ale táto posledná mi dáva zabrať,bolesť je stále rovnako intenzívna.

Zajtra to radšej idem dať pozrieť.Vďaka za podporu,rovnako aj betsey 

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 14. července 2019 22:12

Mirka mělas... Hned po tydnu nejlepe

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 14. července 2019 23:03

Vracim mallu nejake zbozi postou. Mam to zabalene v krabici od plinek - ale! Minule, kdyz jse vracela neco so bonprixu v jejich obalu, tak me postacka upozornila, ze to nemam pouzivat, ze je to jejich reklamni obal a ze to mam dat priste naruby nebo jinou obalku. Co to je za blbost? Muzu to donest v barevne krabici od plin, kde je I znacka plinek a nebo to fakt musim necim prebalit? Dikyyy!

Online baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 15. července 2019 05:57

Karja a neni to spis tim novym narizenim posty, ze ze potrebuji, aby se to strojove tridilo (maji priplatek treba za cernou folii, ve ktere to prave eshopy s oblecenim rady posilaji)?

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 15. července 2019 08:41

baltik Vubec nevim, ale nechala mi to, ze pry priste... Tohle byla bila igelitka s cervenym napisem..

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. července 2019 10:16

Lamicka myslím, že ji nemám vyrostlou, ale tohle udělala prvně.

stes týden není reálný, to si ani nestihnu uvědomit, že se něco děje. Jsem objednaná někdy na konec srpna k zubařce, tak to vyřeším při tom, pokud to nepřejde. Říkám si, co by mi s tím asi zubařka  udělala? Nebolí to, na vyndání mě taky tak rychle neobjedná, navíc, to by to mělo být asi v klidu, ATB brát nechci ...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. července 2019 10:38

Mirka Tak to bych byla hodně opatrná. Tohle čekání mě stálo dost bolesti a peněz. Pobolívala mě stolička, nic strašného. Byla jsem dokonce i předtím na RTG, tak jsem věděla, že kaz tam není. Ovšem během měsíce (kdy to trochu bolelo) se vytvořil rozsáhlý zánět pod zubem. Kdyby se znovu udělal malý rtg a zub se odvrtal, tak mohl být klid. Takhle to celé prasklo ( po jednodenní velké bolesti), přestalo to bolet a vše nateklo někde pod čelist. Ten zákrok aby to odteklo byl asi tak 100x horší než porod, nešlo to umrtvit a čištění každý den 3 týdny bylo strašné. Nakonec ještě 5000 Kč za záchranou stomatologii, čištění kanálků. Už bych nikdy nečekala. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. července 2019 11:09

Renusatko a to jeste nejspis ten zanet v rameni co sis taky dukladne odtrpela s tim zubem souvisel. (muj ex mel totez s kycli - druhotny zanet od zubu, pekelne bolesti)

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 15. července 2019 11:13

@Mirka Tak jako první pomoc na různý záněty a bolístky v puse dost pomáhá žvýkat hřebíček. Ale je to fakt první pomoc, může to pomoct rozehnat začínající zánět, párkrát už nám to zachránilo vánoční svátky (protože kdy jindy začne bolet zub než čtyřiadvacátýho prosince odpoledne, žejo).

Nicmémě to, co popisuješ, že to trvá dlouho a je to s tím probolíváním do ucha, to teda celkem souhlasím s holkama, že bych si s tím radši někam došla a čím dřív, tím líp. To může bejt dlouho malý pobolívání, a najednou průšvih jako hrom.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. července 2019 12:41

Tak Vám všem děkuju, asi jsem potřebovala vystrašit, zavolám zubařce a domluvím se s ní. Snad nemá dovolenou.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 15. července 2019 13:02
Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 15. července 2019 13:49

Kdyz pojedu do Ikea sama slaba divka a jeste viditelne zbouchnuta, maj tam nejaky zamestnance na to aby mi pomohli nacpat nabytek na vozik a pak jeste do auta? Asi ne co? Na to si mam privezt vlastni silu, ze...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. července 2019 13:54

Karja pokud na to nemas lidi, nechej si to dovezt a smontovat.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 15. července 2019 14:01

Karja Když někoho ze zaměstanců oslovíš tak ti s tim určitě pomůžou