"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 20. března 2019 20:51

Sweet Potato No jasne, dalsi do party, co by to taky znicila:-D. Nee delam si legraci, nechci plevelit vlako, nechame si to mezi pleny, zajima me ten technologicky postup savem. Ted se k tomu urcite nikdo neprizna! A to mam dva lavory.....

Offline Tabea
Avatar
4728 příspěvků moje polička 20. března 2019 20:58

Karja A od čeho jsou umatlaný?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. března 2019 20:59

Karja ono je to bily?? pokud ne tak na savo zapomen a zkus vanis,pokud bily namocit do lavoru se savem.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:00

Karja Já vím akorát, jak ne: jsem kdysi zkoušela savem vybělit madeirovou halenku omylem obarvenou na žluto. Bateva držela jak helvítská víra, tak jsem roztok posilivala a posilovala, když jsem se k umyvadlz vrátila, z halenky byly blátivé cáry. Pořád jasně žluté.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:00

Zajimalo by me zda je blby chodit do jednoho kadernictvi se barvit a do jineho strihat?

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 20. března 2019 21:25

Zarinya chápu tě,taky bych s tím měla trošku problém...ale co jako...když v tom jednom dobře stříhají,tak tam bych určitě chodila!...ehm....a na ev.přímý dotaz na barvu bych se tvářila jakože to já sama...jasan,pokrytec,nooooo...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:32

Maureen jasne to by slo,ja se jeden cas barvila i sama a to on vi......ovsem je to tak blbe komplikovany.Tam kde me dobre strihal sem prestala chodit,protoze se mi vubec nelibila barva a ted chodim do noveho tam sem s barvou spokojena moc,ale strihani az tak ne no....takze bych se musela potupne vratit... a co bych rekla ty co me barvi????

nejlepsi by bylo hledat tretiho,ale na to uz taky nemam nervy....

Online Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:33
Reakce na Sweet Potato:

Karja Já vím akorát, jak ne: jsem kdysi zkoušela savem vybělit madeirovou halenku omylem obarvenou na žluto. Bateva držela jak helvítská víra, tak jsem roztok posilivala a posilovala, když jsem se k umyvadlz vrátila, z halenky byly blátivé cáry. Pořád jasně žluté.

​Na omylem obarvené prádlo kupuju speciální odbarvovač

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:35

Zarinya Ja bych to tak delala, tobe zrovna na vlasech zalezi, tak proc ne. Vzdycky bych rekla, ze kamaradka,ale ze to druhy neumi, ze je to jeji konicek. Nebo zkusit si to s jednim ci onim nejak vysvelit postup, to by vysledek nevylepsilo?

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:36

Zarinya A joo jeste existuje vanish vlastne. To mam;-)

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 20. března 2019 21:41

Zarinya souhlas s Karja 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. března 2019 21:54

Karja kdyz ten strih je zrovna zasadni a ja to vysvetlit neumim,to bud sedne nebo ne,no a oni jsou vsichni presvedceny,ze strih delaji dobrej......vzivote by me nenapadlo kolika zpusoby se da strihat jeden uces.

no,jeste ji dam sanci se strihem a pak uvidim.

diky i Maureen za ucast.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 20. března 2019 22:05

Zarinya Jasne, ja to uplne chapu, no a taky pak ja ty barve muzou ten strih odkoukat, ze jo;-) Taky ted nejak tapu s mikadem, asi to dam ostrihat kamaradce, ja fakt nevim a kadernice minule taky nevedela, byl to takovy nijaky vysledek.

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:32

Karja samozřejmě že savuju já, zdravím giuliettu 

Jenom bílý nebo i s obrazkama, ale už poznám, jaký vydržej a co se zničí. Do lavoru horkou vodu, trochu sava, nahazim prádlo, zaleju to ještě zprudka sprchou, aby se to jakože promíchalo. Nechám jak je potřeba, stačí často deset patnáct minut. 

Malý fleky se dají vyčistit i jen stouratkem do ucha namočeným do Sava, jen potru a hned po vybělení vyperu v ruce. Asi to víc nici tu látku v místě aplikace, ale dítě z toho vždy vyrostlo dřív, než jsem stačila zjistit, zda se postupem času udělá díra.

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 20. března 2019 23:36

A hotovej zázrak je teda perkarbonát sodný a sprej na skvrny z dm, vypere snad vše kromě banánu. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 21. března 2019 07:17

žluťásek ktorý sprej? Sem s ním! Ja už som vyskúšala (okrem Sava teda ) snáď všetky možné zázraky a na niektoré škvrny nepomáha nič. 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 21. března 2019 07:35

ehm a vite, ze kdyz to nechate v savu a vanishi dlouho, tak to zezloutne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:26
Reakce na Karja:

Kdo to tady macel ty uterky do sava, potrebuju helpnout, pritel si spletl hodobozovy slintaky s bryndakama. A trh slintaku je nenasycenej, prakticky a pekny uz nemaj! Jelen a 90stupnu nezabralo.

​Žlučový mejdlo, ne?

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:38

Candance vadi to vymachat ve vanishi a pak povesit na slunicko,. Nekdy to zezloutne i po jednom prani.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:43
Reakce na Karja:

Mutziputzi A pro Mutzi, je to velkej problem, zadnej pseudoproblem jako sbalit ctyri deti na lyze, ale jedna se o znecistene kusy hadru velikosti 20x20cm, takze chapes tu urgenci!

​Já bych ti chtěla pomoct ideou, že na tom vůbec nezáleží, jak na tom jestli je to flekatý, tak na tom, jestli ti to přijde hezký nebo ne