"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 21. března 2019 08:47

Mrakoplas jejich značka denkmit, vysoká láhev s rozprašovačem. Modrý a bílý, modrý je na bílé prádlo, bílý na barevné. Bílý je lepší, modrý ale taky dobrý. Stojí nějaké legrační peníze oproti vanishi a spol. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:29

Karja Uterky a jine flekate veci (bavlnu) namacim do horke vody s jedlou sodou a octem, kdyz to vychladne, tak to vyperu v praccce, pripadne to predtim preperu jelenem. Sasvo to sice vyzere, ale casem to narusi vlakna a par veci se mi uz rozpadlo, i kdyz toho sava bylo fakt malo.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:29

Mutziputzi Ale prece tem holcickam po mamince se musi trochu pomoct a zakrejt to aspon slusnym voblecenim!

žluťásek Zkusim co najdu doma, zda vanish nebo savo. Jsou to bledy barvy, to vyjde.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 21. března 2019 09:31

Jeste dalsi domaci dotaz? Jsou ty pripravky z DM eko na uklid setrene I k rukam. Mam z pripravku nejake vyrazky a nebavi me si brat rukavice na kazdou kravinu;-). Diky a uz dam pokoj;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2019 10:00

Karja a no dobře no, čelenku s kytkou nebo mašlí když neměla vlasy si jí doufam nedávala!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2019 10:02

Jinak já jsem pojala kacířskou myšlenku, zatim mam smůlu, jsou vyprodaný, ale třeba naskočí, ty Vendula P. COS šaty, co jsem si objednala L a jsou mi velký, že bych si objedlala S a vrátila jim L...jsem podvodnice? A hlavně, je šance, že to projde?

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 21. března 2019 10:09

Mutziputzi No jasneze jo, a sbirali jsme na fb lajky do casopisu maminka, vsak jsem tu davala odkaz, at nam poslete hlasek!:-D

Nevim jak v Cosu, ale nekde jsem tohle udelala omylem a uplne v pohode. Tak oni sj muzou myslet, ze ti to zaslali spatne, vsak lidi kompletuji lidi. Ani ki to neprijde tolik blby.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:31

Mutziputzi no uplne nevim, jak probiha kontrola, ale docela bych si myslela, ze pak tvy vraceny saty L budou v systemu figurovat jako S a pak je takhle dostane nejaka jina panimama a bude patricne zpruzena, dost mozna bude odsud a pekne ti to vytmavi..! 

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:32
Reakce na Lamicka:

Karja Uterky a jine flekate veci (bavlnu) namacim do horke vody s jedlou sodou a octem, kdyz to vychladne, tak to vyperu v praccce, pripadne to predtim preperu jelenem. Sasvo to sice vyzere, ale casem to narusi vlakna a par veci se mi uz rozpadlo, i kdyz toho sava bylo fakt malo.

​Tak jasně, že to není moje čistící zbraň první volby, do sava jdou jen ti největší flekoví držáci, co odolali žlučovému mýdlu, sprejím na skvrny, perkarbonátu apod.

Když si můžu vybrat, jestli dětskou bílou slavnostní košili vel. 86

a) vyhodit, protože je celá flekatá a nejde vyprat
b) nosit flekatou
c) zkusit vysavovat

volím C :)


Protože taky se mi už párkrát stalo, že jsem ty flekaté, ale jinak krásné kousky, prala a čistila tak dlouho, že z toho dítě dřív vyrostlo, než se mi to povedlo :-))

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:40

Ja kazdorocne savuju pred letem muzovu lnenou bilou kosili,kterou nosi k mori a vzdy je jako nova...uz nekolik let.

Offline Garfie
Avatar
23945 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:47

Mutziputzi Jasně že jsi podvodnice a jasně že to projde . Pokud je tam možnost "přišlo něco jiného", tak bych zaškrtla to, některé obchody to mají. Tak aby si to oni zaevidovali jako L a nějaká ta panímáma (viz Pavlena) nebude naštvaná. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:51

Garfie oka, lepci, s tim souhlasim. 

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:54

Garfie jo, a chudák balička přijde o prémie! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2019 11:58
Reakce na RoSa:

Garfie jo, a chudák balička přijde o prémie! 

​To mě taky napadlo...ale ta by na mě taky určitě nebrala vohledy, bejt to obráceně

No a zatim je nanaskladnili hergot...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:07

Mutziputzi ja myslim,ze uz je mit nebudou.V kramu je nemaji.

Si rikala,ze si je nechas zuzit...?

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:07

Karja a čím to zabryndal? Na mrkvu a spol. (karotény) mám super trik.

Offline Garfie
Avatar
23945 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:14

Mutziputzi RoSa Myslíte, že poznají podle balíku konkrétní baličku?  Přijde mi, že tam mají dost frmol, aby řešili jednu špatnou velikost...navíc už ji mohl vrátit špatně někdo před tím, že jo...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:14

Zarinya Včera měli aspoň M, tak třeba budu mít kliku...zuzit no, to je akce ke který než já se dokopu, tak přijde jejich poločas rozpadu se obávám

Online Potrefenáhusa
Avatar
33731 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:14

Já mám trik na krev s názvem peroxid 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. března 2019 12:19

Mutziputzi zanes k dobry svadlene a uvidis.Ja mam jedny projmuty v pase,protoze ty jejich pidiraminka se nedaji tak beru vetsi a fakt to neni vubec poznat.Ja nevim proc,ale si te uplne dovedu v tech satech predstavit a myslim,ze ti budou moc sluset.

treba cocony si nepredstavuju,ale tyhle saty mi prijdou sity na tebe.