"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:28
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:30

Potrefenáhusa jo, taky se bojim. dycky si rikam jak by to bylo hezky a bez prace.. a v posledni chvili si to rozmyslim:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:40

viktorka_od splavu mně na tom vadí ta akce, zavolat objednat...(zaplatit) a pak taky že se pak musí chodit furt (já bych chtěla gel)

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:44

Mutziputzi respirátor?? Sterlizátor som písala ... a ved je to jedno, len si myslím, že je dosť risk v dnešnej dobe služieb si pokašlat meno a zničit podnikanie nedbalostou. Nemyslím teraz tie nechtariny, čo vidievam v obchodných centrách.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:46

Potrefenáhusa Tak vyriešené, písali mi z banky že poštár nenašiel moju schránku 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:47

Janulik03 jo koukam, to máš jedno...chápu, ale člověk neznalej a línej googlovat reference se radši zeptá, i renomovaný ústavy robí chyby

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:47

Potrefenáhusa ja rada chodím niekam, kde sa postaraju. Prídem prvý krát a potom už mám termín automaticky pri odchode dohodnutý. 

Vlastne neznášam masáže a welnes, to je trest, ale nechty, tvár, nohy, to jooo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:49

Potrefenáhusa proto gel nechci, já sem na sebe pyšná, když se dokopu 2x za rok k holiči

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:51

Mutziputzi máš väčší výber ako ja, u nás z tých troch salonov nemusím tápať. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:52

Janulik03 masáže  já tam nutně potřebuju, ale nesnáším to tak strašně, že se objednávám už druhý měsíc.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:57

Jiná Realita raz ma baby prehovorili v tatrách v hoteli na welnes a teda tak som im to tam znepríjemnila šomraním, že ma chceli upratať na lehátko v odpočinkovej časti a aj odtial som nespokojne brblala. Nikdy viac ma neukecavali, že musíme íst všetky všade, a zrazu im nevadilo, že sa rozídeme podla záujmu 

a masáž som absolvovala v dospelosti raz a mám vystarané. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 12:59

Potrefenáhusa jo, to je pravda, to objednavani nenavidim uplne kamkoliv:-( ale gel nechci v zadnym pripade, to by nevadilo jit jednou za cas.. ale desne me to otravuje. vsechny tyhle veci strasna ztrata casu, nebavi me to. viz ta diskuse o genderovych rozdilech, toto je asi fakt dany vychovou/naturou nikoliv pohlavim

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:01

Janulik03 ja mam rada jen rehabilitacni masaze od fyzioterapeutu,jinak sem si taky jednou zaplatila masaz na wellnesu a to bylo za 1)uplne k nicemu

2)az neprijemne,pac to nebyla masaz,ale jen nejaky hlazeni.....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:25

viktorka_od splavu teď nerozumim... jednou za cas je cca jednou za 3 týdny, já mám problém i s tím holicem, chodím jednou za 4...5 měsíců, což je u kratkejch vlasů hodne, ale dokud to není strašný, tak se nedokopu...kdyby se šlo aspoň objednávat přes mejl

Já si nehty nalakovat umím, ale strasne mě štve, jak jsou s tím jednak strašný manevry, vzdycky se na to něco obtiskne a do tejdne znova...navrch v práci nechávám nehtama červený škrty, což není úplně dobry. A nenalakovany nehty nemám moc hezky, ta barva je dost výrazně vylepší 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:35

Potrefenáhusa Červený škrty v mým případě úspěšně řeší topcoat, ale taky mě to teda ukrutně nebaví, snažím se k tomu přistupovat poctivě, takže to máme basecoat pro zpevnění a aby se mi nezabarvily nehty, pak dvě vrstvy barevnýho, na červený a fialový odstíny ještě ten topcoat kvůli čárancům, no a pak se člověk nějak dementně o něco náhodou otře a skoro hodinová práce je k ničemu, naštěstí mám samý celkem dobrý laky, většina mi vydrží tak dlouho, že je odlakovávám kvůli tomu, že jsou odrostlý, ne oprýskaný. Ale to začne být vidět taky docela za chvilu.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:39

Janulik03 já dokud sem mohla, tak sem chodila na masáž hlavy Champi, to je strašně příjemná a docela užitečná věc. A člověk se nemusí svlíkat  a pak sem byla na thajský masáži ruce-nohy, co mi dala kamarádka k vánocům, no dobrý to bylo, i když člověk někdy měl chuť skučet bolestí, akorát i při týhle masáži v rychlosti promačká záda, napoprvý trochu překvapivý. No ale nepříjemný to není. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:40

Karoleena delam škrty i s topcoatem, jinak postupují stejně jako ty...vopruz hroznej

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:40

Potrefenáhusa jednou za cas je u me dvakrat do roka:-) jsem tim myslela ze to nicemu nevadi kdyz nenakluses jak to odrusta (odrostly gelovky uaaa:-( Karoleena 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:40

Karoleena Tvoje nechty na fotkách vždy obdivujem, aj v prípade že sú nenalakované :)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:40

Potrefenáhusa já na ty vlasy praktikuju taky to, že se objednam hned při placení, jakmile to neudělám, tak je malér..