"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:41

Ounz thajska masaz uz nikdy v zivote, prisernej zazitek. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:48

viktorka_od splavu no, všichni říkaj, že napoprvý je to drsný, ale tý paní se dá říct, že má ubrat. Ta moje kamarádka chodí pravidelně a říká, źe jí to pomáhá se zádama a že se cejtí líp. Já osobně to taky jako negativní zážitek nehodnotím, i kdyź to někdy zabolí..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:49

Ounz 

radsi nic.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:49

Potrefenáhusa najčastejšie si dávam robit japonsku manuíkuru, spevnilo mi to nechty a možem ich mat nenalakované. Žiadne odrasty, žiadne olupovanie laku. 

Joo vlasy, to je kapitola sama o sebe. Kým som mala kaderníka, tak ten chodil ku mne domov, to bolo uplne naj, ale chlapec sa odstahoval a na dialku nefungovali termíny a potom sa ešte aj zopsul. Teraz som našla jednu, čo striha dobre, ale farba nič moc, a druhú, ktorá super farbí, ale neviem ako strihá. Tu s dobrou farbou idem vyskúšať zas budúci tážden a nech aj ostrihá. Hádam si sadneme a budem mat zas pravidelnú udržbu. Mám to rada ako u seba, tak aj u auta. Servis je základ 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:53

viktorka_od splavu nerozumim? Já sem ti to přece nevnucovala, jen píšu co o tom vím..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:57

Ounz jakoze kdybych ji neco rekla, mohlo to byt v pohode.. predstav si ze jsem nemlcela, opravdu ne. a v pohode to nebylo a s hnutou krcni pateri mam problem od te doby furt. a nikdy uz me nikdo nikam nedostane (byla jsem pote jeste u lekare, na klasicke fyzio, u jineho masera.. no zkratka nemam dobre zkusenosti a neni to tim ze su tak blba a nereknu.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:06

viktorka_od splavu no, tak to je mi líto. Já sem to ale z toho tvýho příspěvku nemohla tušit, že ti to tak zkomplikovalo život (takovejch příspěvků s  už tu bylo a bylo to myšlený v nadsázce) , většina lidí nadává, že to bolelo, ne že skončili u fyziotp. Já sem jen dodala to co o tom vím a s tím, že si můžeš říct míň, nebylo myšleno tak, že si tak blbá a neřekla sis, a rozhodně ne, že by to bylo ‘úplně v pohodě kdybysis řekla’.  Předpokládám, že si tu masáž ukončila dřív, když to bylo tak strašný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:13

Ounz ja doslova zdrhla. no nic, dobry, jen se mi to nejak vybavilo, brr

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:15

viktorka_od splavu to je fakt mrzutý teda.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:26

Ounz no bylo to neplanovany a byla to origo thajka co neumela ani cesky. o kom vim dalsim tak vcelku spokojeni ze bolelo ale pak dobry, mne teda pak rekla dr. ze nemam u te patere prakticky zadny svaly ktery by to drzely pohromade, takze jedine cvicit no. masirovat zjevne  nebylo co ale maserka se do toho zrejme oprela podle svyho zvyku na metrakovou babu (mela jsem 50kg)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:42

viktorka_od splavu no, ony mačkaj fakt dost, i když jeden nemá sto kilo. Tam kde já sem byla, výslovně píšou, že se tam nemá chodit, kdyź člověk ví, že má nějaký zdravotní obtíže (i to tam maj vyjmenovaný), no blbý je, když o tom člověk neví a projeví se to až ‘po akci’ nebo při ní. Jinak česky, co já vím, neumí asi žádná z nich, nebo aspoň většina.,max anglicky..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:48

já si thajskou masáž představuju jako návštěvu mého maséra.

nikdy jsem na ní teda nebyla.

u něj je to jako přejetí parním válcem, člověk brečí, i když nechce. kdybych tam bývala chodila pravidelně, bylo by to lepší, ale já prostě nesnáším, když na mě někdo sahá, je to hrozně těžký překonat. a mezitím mi svaly zase ztuhnou do tvrdosti betonu  teď mám na krku na jedné straně sval tvrdý jak dřevo, zkoušela jsem si to rozcvičit, no nejde to, budu k němu zase muset, nedá se nic dělat. jsem k zatínání svalů náchylná, hlavně v noci - jiným se prý uvolňují svaly, já se ráno budím s pevně sevřenými zuby a rukama zaťatýma do polštáře 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:50

Ounz viktorka_od splavu ha, thajske masaze! Byla jsem jednou, byl to darek. Maserka byla docela drsna, neumela cesky ani moc anglicky. S masazema jsem nemela zkusenosti, tak jsem cekala neco prijemneho:) Prijemne to nebylo a s pusou zarytou do podlozky se blbe vysvetluje. Maserka ale pochopila a kdyz jsme se loucily, konstatovala: good for big men, not for you :D

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:54

Jiná Realita Ja si pamatuju, ze jeste na MP se nekdo rozciloval, ze dostal darkovy certifikat na masaz k Vanocum, a ze masaze NESNASI - a pak se tam pridalo kolik uzivatelek, ze to maji stejne, az me to prekvapilo. Ja to mam opacne, masaze miluju, kdyby se mi to veslo do rozpoctu, tak chodim snad denne! No a samozrejme ze MNE nikdo k Vanocum zadnej certifikat nikdy neda 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:56

Jiná Realita no tak keby som sa mala po masáži citiť ako by ma prešiel parný valecc, prípadne by ma mala masáž boliet, pritom očakávam teda skor tie príjemné pocity, tak prchám a nikdy ma tam neuvidia, aj keby som mala bežať iba omotaná plachtou. 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 25. října 2018 14:58
Reakce na MP Marge:

 Ja to mam opacne, masaze miluju, kdyby se mi to veslo do rozpoctu, tak chodim snad denne! No a samozrejme ze MNE nikdo k Vanocum zadnej certifikat nikdy neda 

​Daj adresu. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 25. října 2018 15:00

Janulik03 no ona je tam asi zamsadní ta pravidelnost, plus ne každýmu sedne vše (viz výše) ale třeba ta champi masáž hlavy mi byla vysloveně příjemná, žádná bolest. No ale mám třeba kamarádku, která nesnese aby se jí někdo dotýkal hlavy a vlasů, i se stříhá sama, no ta by si jí asi moc neužila.

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 25. října 2018 15:16

dzizisketa Karoleena Díky za tip na knihu, jdu ji objednat!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. října 2018 15:21

Janulik03 ono to fakt bolí, ale taky to vážně pomáhá :) kdybych chodila pravidelně, tak to bude lepší.

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 25. října 2018 15:23

Ounz a taky si myslím, že je třeba hledat člověka, od kterého mu ta masáž sedne. Já byla 1x na thajské a masérka neuměla ani anglicky, nic a navíc asi půl metru ode mě pracovala další s jinou zákaznicí, to vědět, tak mě tam nikdo nedostane. 

Pak mám dobré zkušenosti s fyzio, ale to nebylo o masáži, ale o cvičení, ale dostala jsem tip na staršího maséra, na kterého jsem si po 3. masáži zvykla, mohu být v prádle a fakt super. Když mám problém (mám s krční páteří, domluvím se, zaměří se na problém a pomůže). Když se mi sekne krk, na chirurgii dají jen prášky, na ortopedii objednají za několik měsíců, takže jsem za něj fakt ráda).