Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online whiskas
Avatar
19539 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:30

A co nějaký ten rotační kulmofén? Já práci fén + kartáč také nezvládám, jsem kopyto.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:36
Reakce na whiskas:

To pry nici vlasy. Ja kulaty kartac nahrazuji tim, ze vyfenuji v predklonu s nejakym objemovym pripravkem a uz skoro suche natocim na velke natacky a efekt stejny. Jak dlouho to musi byt na natackach zalezi, jak moc dobry vlasy mas na styling. Bezne to tam mam do vychladnuti vlasu, na lepsi prilezitosti se snazim treba hodinu. Ale na vlasy Viktorky to asi aplikovat nelze, ty potrebuji asi uhladit tim foukanim no.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:38
Reakce na whiskas:

chachaa to jsem zkoušela... málem jsem to pak musela ustřihnout:-) mě se ty vlasy do toho kartáče prostě zamotají a nejdou vymotat. levá no

Karja bohužel takový efekt z natáček mi vydrží zhruba než dojdu k autu...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:45

Vypadáš skvěle, zkrátit vlasy bylo dobré rozhodnutí. Kombinací foukání a žehličky by se dalo dosáhnout kýženého efektu, techniku časem zvládneš. A těším se na foto v outfitech, jak to bude vypadat v běžném provozu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 21. října 2017 22:57
Reakce na Krehutka:

děkuju. no obávám se že furt taknějak stejně:-) jj vyžehlením a přitupírováním a tak dále... by to ještě vylepšit šlo, v běžným provozu to je ale opravdu nereálný a hlavně to fakt nevydrží, kdyby mi to vydrželo třeba tři dny tak bych byla ochotná pokusit se to vypilovat - to je ale nemožný. vzpomínám jak jsem kdysi před lety zkoušela klasickou kulmu. nadělala jsem si kraaasný lokny. dooblíknu se, vyjdu před dům a s pýchou se otočím abych se prohlídla ve skle vstupních dveří.. a tam-zplih:-(

ty dlouhý nebyl žádnej záměr, jen takový oddalování nezbytnýho:-)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. října 2017 23:05

No a naopak podpořit vlny vhodným stylingovým přípravkem a třeba difuzerem by nešlo? 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 22. října 2017 01:18
Reakce na paktofonika:

Oni ich určite ešte naskladnia. Robia to každý rok, dajú pár do predaja v októbri a potom sa znovu objavia na konci novembra. Minulý rok sa dali kúpiť ešte tesne pred Vianocami. 

ááááha:)))

No, len tesne pred vianocami už sú...tak trochu out, nie?

Offline continuity
Avatar
33705 příspěvků moje polička 22. října 2017 01:30
Reakce na slniecko:

dnes som ich videla v Prahe v Palladiu, normalne este budu, ziadne strachy, do adventu este daleko.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 22. října 2017 07:13

...moje zkušenosti s vlasy

(mám jemné, ale mám jich dost)

Prvotně - jestli je nutné nechat za každou cenu dlouhé.?, resp. jestli by nebyl lepší nějaký krátky sestřih.

I když je fakt, že upravovat se musí taky. Ale zase ráno se upraví a drží celý den.

Když dlouhé - tak stahovat do culíku, nebo nedbalého drdůlku.

Za mě osobně - vlasy vždy čerstvě umyté.

Opět budu asi "jíná" než většina zdejších dam, ale já si každé ráno vstanu(a podle práce někdy fakt hodně brzo)

a vlasy(teda sebe celou, vč vlasů) meju,

pak foukám. A bez vyžehlení ofiny a pár pramenů bych nevyšla ven

(protože stačí jedenn blbě zvlněný pramen v ofině a připadám si jak kr***n).

Vlasy po vyžehlení vydrží i celkem dlouho, a i ve vlhku, oproti pouze vyfoukaným.

Jasné, kdo má vlasy pěkné, kvalitní, pevné, dostatečné husté a spíše sušší, barvené, nemusí mýt určitě denně, ale já pro svůj pocit... A někdy, když vidím kočku, krásně oblečenou, upravenou, ale vlasy do provázků, uplácnuté na temeni, jak dáma vstala z postele...

Podle mě, i když střih, délka vlasů bude jakákoliv, jakkoliv dobrá či špatná, tak vždycky vypadá mnohem lépe, jsou-li vlasy čisté, sypké, umyté...

Momentálně mám vlasy krátké, a i tak můžu nosit několik variant úprav účesu.

(Případné tipy obrázků na tmavé delší i kratší vlasy klidně vložím do příslušného vlakna)

Abych nebyla OT

bylo mi koupeno

šampon a maska od Kerastase - tak se moc těším na vyzkoušení!, krásně to voní a ještě jsem tuhle známou značku neměla.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. října 2017 09:36
Reakce na Miru:

já jsem si kdysi každodenním mytím (taky mi přišlo, že to jinak nejde) docela slušně zničila kůži na hlavě, cílenou snahou jsem se dopracovala k mytí ob den a když se zadaří, tak i ob dva dny. Mýt si vlasy pořád denně, už jsem asi dávno plešatá. 

Myju si je teda vždycky i před tím, když mě něco důležitýho čeká, nebo někam jdu, kde chci, aby to vypadalo líp, ale rozhodně nechci zklouznout zas k tomu, že si budu vlasy mýt furt. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 09:40
Reakce na Miru:

Já jsem z každodenního mytí přešla na 1-2x týdně a vlasy mi dorostly do délky, kterou jsem pokládala celej život za nemožnou, měla jsem takovou metu, kterou radši nebudu ventilovat, celý mládí houby a teď to jde

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 22. října 2017 09:45
Reakce na Potrefenáhusa:

+

Mutziputzi

tak asi máte štěstí na lepší kvalitu vlasů...

Já už druhý den lehce trpím...

Když pominu, že účes je jak rozstřelený hnůj, tak mám pocit, že jsem prostě neumytá, že to každý vidí, ty divnovlasy...

Jo, věřím, že denní mytí, když nemakám na stavbě někde, asi není suprtrupr pro pokožku hlavu,

ale já pracuji v celkem prašném a ne zrovna voňavém prostředí, a taky - reklamy říkají -

že v dnešní době jsou už šampony šetrné oproti dřívějším dobám...

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 22. října 2017 09:53
Reakce na Miru:

a zkousela jsi suchy sampon? mne se vlasy dst masti a zplihavaji, ale abych si je nemusela denne mejt, vzdycky obden je trochu prestriknu a vymnu rucnikem a je to super. a mam prave i pocit, ze si tim tolik nenicim kuzi, protoze ten sampon strikam prave jen na vlasy...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 22. října 2017 09:59
Reakce na razorblade:

Jej, no to je asi moje další obsese, "pocit"...

...jakože do  vlasů, ktere se - podle me - maji umýt, sypat suchy sampon, "prebít"/maskovat "špinu", to bych psychicky nezvladla...

No, ale zkusim se znovu hluboce nad sebou zamyslet, a mooožná vyzkouším

Online Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 22. října 2017 10:06

Myslím, že očekávání, že běžné středoevropské vlasy vydrží pěkné tři dny, je nereálné. Ačkoliv svůj současný účes považuju podle všech těch mikád a podkov za téměř bezpracný, stejně vlasy skoro denně myju a foukám, pak doupravím hřebenem, lehce lakuju. Nemyju si vlasy jen v den, kdy fakt vím, že mezi lidi nepůjdu. Myslím, že pěkný účes je málokdy "zadarmo". 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 22. října 2017 10:13
Reakce na Pinot Noir:

Souhlasim

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 22. října 2017 10:18
Reakce na razorblade:

Taky myju každý den, dost mi to nevadí, ale nejsem schopna to vydržet ani teď s dalšími vlasy, kdy je můžu stáhnout. Suchý šampon mi vadí. Si vždycky říkám, že to vydržím a 2 dny to nechám max tak o víkendu na chatě, ale ani to kolikrát ne. 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 22. října 2017 10:20
Reakce na nellielovett:

...tak jsem ráda, že nejsem sama...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 10:20
Reakce na Pinot Noir:

Pro me je predpoklad nemyti moznost umotat z toho neco jako drdol, rozpusteny bych to taky nedala

Online Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 22. října 2017 10:24
Reakce na Mutziputzi:

Chápu a věřím. Dlouhé vlasy tak, že bych z nich mohla umotat cokoliv, jsem nikdy neměla, takže s tím nemám zkušenost.