Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:25
Reakce na paktofonika:

Právě proto se mi líbí to mléko na ruce, líp se to vsakuje, než krém.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:34
Reakce na jinx:

Od Clarins je uzasny ten hydratacni na dehydrovanou plet (Blue Orchid). Ten mam doma porad nezavisle na tom co jeste dalsiho chci nebo nechci (ono je toho ted na trhu hodne co pred cca 3 lety zacaly byt oleje popularni). Mam porad choutky koupit a zmouset novy veci, ale tenhle mam jako staple. Staci velmi malo, je hutnejsi, pro nektere i kapka na vlhkou plet je ok. Vydrzi velmi dlouho.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:39
Reakce na Unnamed:

Mimochodem, ten Votary intense night oil s retinoidem je taky uzasny. Voni nadherne po ruzich, jako opravdove ruze a stejne jako Vintner‘s je super. Clovek musi jen najit spravnou davku, na noc je to perfektni. To vit C serum od SkinCeuticals je tez dobry. Taky jsem mela z oleju strach, ale vidim, ze zbytecne. A libi se mi mit v koupelne male lahvicky misto velkych kremu, ktere zabiraji misto.

Jeeee, no to je to posledni co bych potrebovala slyset! Davam na seznam.

Ja si kolikrat davam jen olej, a to mam opravdu suchou plet. Krem jen obcas, uvidime co ted v zime, prej ma prituhnout vic k nule, ehm. Ten retinoid ti predpokladam nevadi v oleji? Ja jsem mela snad jeden nebo dva produkty a moc mi nevyhovovaly, akorat ocni krem s retinolem, ten byl dobrej.

V posledni dobe se objevuje hodne studii o tom, ze retionl zaaaas tak uzasnej proti starnuti neni (hlavne z duvodu, ze je to chemicky zasah do pleti a mel by obecne ztencovat dermis).

Lahvicky jsou cajk, cim mene tim lepe, coz se mi moc nedari, na vlasove veci a pletove vody (pouzivam denne tri ruzne) mam aspon hezkou drevenou krabici, at v tom neni bordel.  

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:41
Reakce na Kokoska:

Z L'Occitane mi daleko víc než ta jejich klasika vyhovuje na ruce tohle:

http://cz.loccitane.com/mleko-na-ruce-verbena,15,2,14606,252322.htm

Mela jsem sprchac i mleko a na ruce by mi to nestacilo vubec. Jsem asi strasne sucha

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:42
Reakce na paktofonika:

Ahaaa, ja prave musim mit tezsi kremy na ruce, jinak mi to nic nedela. Ani Avoplex od OPI, ten matlam v praci, jako je fajn, ale na me moc cajicek.

Co Crabtree & Evelyn?

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:46
Reakce na Unnamed:

Na ten Body olej jsem taky koukala. Sprej mam ten Density od Deciem a fajn, prijemnej. Je jasny ze to vsechno nutne potrebuju???

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:49
Reakce na 0zero7:

Mam taky suchou plet. Retinoid mi nedela zadny problem, ale ja mam silnou a celkem bezproblemovou kuzi. No, o tech retinolech si nedelam moc iluze. To, ze mi v podstate zmizely pigmentove skvrny, musi znamenat nejaky zasah do kuze. Proto kupuju kvalitnejsi a doufam, ze jsou trochu setrnejsi, ale kdo vi. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:50
Reakce na paktofonika:

Na co presne je ten Skin Food? Na oblicej?

NE NE NE NE nic, uz se neptam, sakrys. skin care addiction (ale ve stredu jeden jedinec malem spadl ze zidle, pac zjistil, ze mi neni 28 jak se puvodne domnival, takze vsechno zly je k necemu dobry, ze jo. Ja si teda myslela, ze je mu tak 40 max a neni, takze jsme si vzajemne pogratulovali).

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:52
Reakce na Unnamed:

Aha, ja prave myslela, ze nta nesnasenlivost je hlavne skrz suchou kuzi, tak zasem zase zksuim, ono je to stejne lepsi v zime. Diky za info!

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:53
Reakce na 0zero7:

Jo je to priserny, wish list dlouhej, vsude novy nastrahy. Ale ja to docela zvladam davkovat. Ted mam stav jen ocumovani 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 23:11
Reakce na Unnamed:

No ja jsem schopna si dat stop stav a koupit az je neco v cudu. ALe mam i neco v zasobe od Guerlain a Clarins skrz obcasnou praci. Guerlain jsem teda dala notice, protoze se svym regulernim zamestnanim to nedavam, to bych nemela zadny volno. Takze to bude trochu lepsi co se moznosti nakupu tyce!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 23:11
Reakce na Unnamed:

A ocumovani je tez fajn!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 06:57
Reakce na Kokoska:

tak s temi boostery nemam zkusenost a s kremy vlastne tak ne. Co jsem ale vypozorovala na sobe - cim lehci krem, tim vic se pak lesknu. Kdyz je ten krem hutnejsi, tak se sice o trochu dyl vstrebava, ale mam pak ve vysledku peknejsi a min leskou plet. Ale to samozrejme nemusi platit pro kazdeho. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:03
Reakce na Unnamed:

Hm, ten makeup me zaujal. Ten bych mohla vyzkouset. Taky povazuju obal za dulezitou cast produktu, ta soucasna moda vic je vic mi leze na nervy.

slecna rikala, ze je to novinka, tak ji to verim, pr. absolutne nemam prehled. Je opravdu lehoucky, takovy jemny zavoj a ma tu krasnou typickou guerlain vuni. Tu ma treba i baby glow, ale ten jsem mohla pouzivat jen spis lokalne ťup sem ťup tam, protoze mi prisel dost hutny, jako nanos a to ja nemam rada. Tezkym a krycim makeupum uz jsem davno odvykla, mam jeden kryci Armani a to je fakt nouzovka, kdyz nemam po ruce nic lepsiho, moc mi nesedi. Dnes dam Guerlan prvne na tvar, tak uvidim. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:11
Reakce na jinx:

Ja si rikala, jestli to neni novy, ze jsem to jeste nevidela, ale ja ten makeup taky nesleduju a nemam tak prehled. Zni ale dobre a ja tu vuni mam rada. Ja pouzivam od nich prave jeden hutnejsi, tohle by bylo lepsi, kdyz stejne nemam zadne problemy, ktere potrebuji zakryt. Dej vedet, jaky z nej mas dojem.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:12
Reakce na 0zero7:

diky, za tip na blue orchid, ten si budu pamatovat, protoze Clarins pouzivam tak od dvaceti a je to moje stalice, vse mi perfketne sedi a mam tu kosmetiku rada. Ale ja nehromadim a celkove toho pouzivam malo, takze koupim, az mi olej dojde. Ja nemam rada velke zasoby a taky pocit, ze na sebe davam pripravky (haha) hlava nehlava. Ikdyz pokuseni je silne, to by byla tata harper sem, omorovicza tam, prolozit guerlainem. Nic, postupne. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:19
Reakce na Unnamed:

dam vedet, kdyz to nebude ono, tak se pokorne vratim k tomuto chanelu, ktery jsem pred lety koupila uplnou nahodou. Potrebovala jsem nejaky makeup, prodavacka nikde, trochu jsem ho posmrdlala po zapesti, zdal se ok, mela jsem malo casu, tak jsem ho rychle koupila a stal se z nej snad nej makeup, co jsem kdy mela  jen je zakerny, jak do nej nevidis, tak v jednu chvili zacnes mit dojem, ze musi uz uz dojit, takze rychle koupit dalsi a pak zjistis, ze je tam jeste tak na dve mesice. Ale je fakt prima 

Online Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 07:58
Reakce na 0zero7:

No, já bych chtěla zkusit tenhle a tenhle 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 08:32

Mne sa o tej kozmetike v noci snívalo  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 09:34

Jsem si chtěla po vzoru Meghan Markle koupit kabelu a toto??