Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:08
Reakce na Ounz:

dam ji co nevidet, ja mam o rasence jasno prakticky uz po prvnim pouziti. Ja jsem ted dyl nez pul roku rasenku nepouzivala, ale zacina mi lepsi cast roku, cca rijen - unor, kdy nemam alergii a muzu si licit oci, tak jsem si koupila novou. Dam vedet, popr. se mi klidne pripomen, je mozne, ze zapomenu. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:09
Reakce na Karoleena:

ale vidim kousek klasicke bile kosile 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:09
Reakce na jinx:

Hah, já přes léto taky nemůžu líčit..tak jsem zvědavá :)

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:12
Reakce na jinx:

a ano, ja tyhle leskle a kovove a trpytive silenosti nejak nedavam. Jenze silene obaly ma i too faced, urban decay, kat von d., neco ysl a dior, se vsichni zblaznili nebo co? 

Presne, Guerlain mel super sleek cerny leskly obaly (na dost vecech porad ma) ale toto nechapu. Rasenky jsou teda zlaty a stribrny uz chvili. YSL se ojede a za chvili to vypada jak levnej plastik, jinak teda maj dekorativku super, mas myslim minimalne nejaky rtenky?

UD a Too Faced aaaaa, jeste treba Benefit, to je taky neco.

Jsem si na tebe vzpomela pri nakupu kosmetiky, malem jsem koupila tento sampon a kondic. bez jakyhokoliv zkoumani jen kvuli obalu. Fakt moc hezky udelany, kdyz jsem se vratila uz byl fuc.

A kdyby vsechny parfemy vypadali jak Byredo tak se nezlobim. Jeste mam jeden tip na hand cream, ale musim se prknout, postnu to.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:14
Reakce na Ounz:

to ti zavidim, ze jen pres leto  no nicmene, ja si pujdu koupit nejake pekne stiny, protoze mou krasnou paletku mi nekdo () shodil ze stolu na zem a o druhou se postarala nenechava kocici pracna a ta treti, ta je velmi nenapadna a nude. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:14
Reakce na jinx:

Velmi nepatrnej ovšem. :) Košili v Zaře zrovna neměli v mé velikosti, pf. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:15
Reakce na 0zero7:

jj, ysl ma rtenky super, ani se kupodivu neoklofaly a furt vypadaji jako nove. Ja si nemuzu pomoct, obal je dulezity, aesop rulezzz

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:19
Reakce na Ounz:

A kterou používáš tu Diorshow? Já se teď pokorně vrátila k té Overcurl (po velkým zklamaním nad Clinique taky se zahnutým kartáčkem) a za mě furt dobrý.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:20
Reakce na 0zero7:

No přesně kvůli obalům mají u mě všecky ty Deciem subznačky významný plusový body, minimálně teda The Ordinary, NIOD a Stemm mi přijdou fakt pěkný.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:21
Reakce na jinx:

a ma to nejake rozumne davkovani nebo je to alchymie jako ordinary? to me na tom odrazuje, jinak bych to vyzkousela. 

ten o way zkus, je fakt prijemny. Ja na oleje nikdy moc nebyla, ale asi zmenim nazor, fakt se mi to velice pozdava. 

Ja olejuju co jsem poprve koupila Clarins s mordou orchideji. Olej se da pouzit na vsechny typy pleti, kdyz je to spravne nakombinovany a vybrany.

Ted mam ten squalane od Ordinary prave, mela jsem i jiny, ale tento se mi zda lepsi texturou, davam to do dlane a pak na oblicej, nekdy micham s hyaluronem. Napred se mi zdalo, ze se to pomaleji vstrebava, ale po par pouzitich cajk.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:26
Reakce na jinx:

Tak ja jsem kopyto, moje jedna je oklofana, ale mam ji uz dyl, ta novejsi je dobra, ty starsi hranaty teda katastrofa, nevim jestli se jeste delaji, ja mam dve oblibeny a jsou stale v pohode, tak pouzivam. Ale omlacena ta ve zlatym obalu je fest.

Aesop ma bozi obaly.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:31

Ja dnes toto, som zvedavá na ten zázrak 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:32
Reakce na Karoleena:

To je vtipné :D S čím to plánuješ kombinovať? Polštář na polštář? 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:33
Reakce na jinx:

Kočky chtěly nenápadně naznačit, že je třeba přejít na jiné barvy 

edit: já totiž preferuju rovnej kartáček..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:35
Reakce na 0zero7:

No prosím ten tip na krém na ruky. Začína obdobie suchých rúk a každá rada dobrá. Konečne som objavila pomádu ktorá mi v zime zachraňuje pery, ale krém som ešte nenašla. Ani ten slávny z Loccitane nepomáha

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:37
Reakce na jinx:

No a čo ten púder. Už máš názor? Ja sa stále neviem rozhýbať.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:37
Reakce na Lama_z_Lana:

Diorshow iconic klasická na prodloužení..ale mÁm pocit, že nějak víc lepí k sobě. Ale její plus je to, že ji vůbec necítím, že ji mám na řasách..

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:40
Reakce na paktofonika:

No mně taky loccitaine přestal fungovat, asi je poťreba to střídat. Ale chtěla bych vyzkoušet to Hand chemistry nebo jak to přesně je od Deciem..(z těch stránek, kde se objednává the ordinary) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:43
Reakce na Ounz:

Ja som mala len to malé balenie na skúšku a vypotrebovala som ho veľmi rýchlo. Krémujem si ruky dosť často. Hand chemistry ma nenapadlo. SKúsim preskúmať 

Offline continuity
Avatar
33722 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:44
Reakce na paktofonika:

a Lipobase si zkousela?