Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 10:03
Reakce na Ounz:

Já to zkusím, moje ruce jsou extrémně namáhaný celej rok, ani se nemůžu moc mazat a ráno a večer nestačí, tohle mě zaujalo. Jinak, už jsem to sem dávala, tohle jsem dostala od kamarádky, vždycky po manikůře si to vmasíruju do vlhkých rukou a je to teda super ( mně to navíc moc voní ) 

Koupím to u nás nebo mám objednat přes jejich eshop?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 11:22
Reakce na jinx:

mně říkali v douglasu, že prý ho zrušili :/

mám ho taky, nejdřív mi neseděl, pak jsem změnila podklad a jako fakt dobrý, ale už ho minulý týden neměli. koupila jsem si tedy double wear light a taky dobrý.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 11:40
Reakce na Ounz:

Tak už jsem zjistila, že do ČR nezasílají. Měla jsem plnej košík.  

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 12:44
Reakce na Ounz:

Přesně to na ní mám taky ráda - že i na řasách necitím. Tak ta overcurl je zatim v pohodě, mám teď novou cca měsíc a nijak nelepí.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 14:43
Reakce na nellielovett:

Jejda, tak já se jí zeptám, ale ona žije v děsnejch kotěhůlkách a s dětma a všechno objednává po netu..

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 14:47
Reakce na Lama_z_Lana:

No, dneska sem ji měla a lepší, tak buď to bylo mou tězkou rukou předtím, nebo ten první nános..a fakt není vůbec cítit..

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 14:53

Jo a koupila jsem si svetr, barevnej, hip..

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 14:59
Reakce na Ounz:

Děkuji.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 15:08
Reakce na nellielovett:

No tak mezitím jsem googlila a zjistila jsem, že to asi koupila v ekodrogerii v Táboře..ale ješte to mají v Tomhle eshopu, ale s poštovným a nevím jestli mají vše..ono to ubývá pomalu, tak jsem to úplně nedohledávala a teda taky jsem si naivně myslela, že k nám zasílaj..

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 15:16
Reakce na Ounz:

Právě vůbec, ani okolní státy. Vybrala jsem si tam docela dost věcí, mám ráda levanduli. Poštovné 10£ by mi na větší objednávce nevadilo, ale tento eshop nemá skoro žádný výběr. Chjo.. Zkusím ještě googlit dál.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 15:18
Reakce na 0zero7:

Na co presne je ten Skin Food? Na oblicej?

NE NE NE NE nic, uz se neptam, sakrys. skin care addiction (ale ve stredu jeden jedinec malem spadl ze zidle, pac zjistil, ze mi neni 28 jak se puvodne domnival, takze vsechno zly je k necemu dobry, ze jo. Ja si teda myslela, ze je mu tak 40 max a neni, takze jsme si vzajemne pogratulovali).

Povedala by som, že je to univerzálny krém. Ja ho používam na tvár iba v zime, priateľ celoročne. Používam ho ako krém na ruky, na suché lakte a raz za týždeň si s ním natriem chodidlá a navlečiem ponožky, nechám pôsobiť celú noc. Cold cream je tiež super, ale ten je veľmi hutný, to je taká prvá pomoc v zime.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 15:21
Reakce na nellielovett:

Tak to mě mrzí, jsem navnadila a nic, ale já jsem teda taky plánovala koupit znova..hergot

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 16:52

Mámě boty a sobě knihu na místní doporučení.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:00
Reakce na nellielovett:

Tie som si kúpila aj ja :)

Kniha je na zozname 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:01
Reakce na 999:

Až ti prídu šaty z Cos očakávam minirecenziu :D

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:05
Reakce na paktofonika:

Já už je mám snad třetí rok a jsou fakt oblíbený.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:10
Reakce na nellielovett:

No ja som nakoniec došla k záveru, že topánky na podpatku nosiť nebudem a v zime už vôbec. V pondelok som robila poriadky a našla som úplne nové šnúrovacie na podpatku, kupovala som ich asi pred 3 rokmi a nikdy som ich nemala. Také obyč s CCC. Škoda by mi bola si kupovať Vagabondy ktoré nevyužijem. 

Offline 999
Avatar
17542 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:11
Reakce na paktofonika:

Jasně :-). 

Představ si, že se do prodejen vrátila ta tvoje koženková sukně, a protože v jednom OC neměli moji velikost, tak mi zavolali do druhého a zamluvili mi ji. A když jsem si ji šla druhý den vyzvednout, tak mi řekli, že je stáhli z prodeje, protože se jim trhaly pásky. Prý je do týdne u všech vymění a vrátí na prodejny. Takže kdyby něco, reklamuj, vědí o tom...:-).

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:17
Reakce na 999:

Ďakujem za info, ja som zatiaľ nič nepozorovala. 

Šaty z Cos mám v košíku, len by ma zaujímalo či nemajú veľké pruramky. Tak počkám radšej. A už ti to poslali? Mne stále nič. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 17:22
Reakce na paktofonika:

To je fakt, mám to úplně stejně. Když se tu kupovaly ty aldo na podpatku, taky jsem si je chtěla koupit, ale já to nevynosím. Mám podobné a vytáhnu je jednou za čas.

Já mám pro sebe vybrané tyto, nejsou úplně placky a na noze vypadaj skvěle.