Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:45
Reakce na 0zero7:

Ja olejuju co jsem poprve koupila Clarins s mordou orchideji. Olej se da pouzit na vsechny typy pleti, kdyz je to spravne nakombinovany a vybrany.

Ted mam ten squalane od Ordinary prave, mela jsem i jiny, ale tento se mi zda lepsi texturou, davam to do dlane a pak na oblicej, nekdy micham s hyaluronem. Napred se mi zdalo, ze se to pomaleji vstrebava, ale po par pouzitich cajk.

aha, sorry, moje chyba, squalane JE ordinary, nevim, proc jsem mela dojem, ze je to jedna z tech subznacek. No porad nevim, ta znacka ma neco do sebe, ale ta aplikace, kombinace a vrstveni me odrazuji. 

Oleje od Clarins jsou asi fajn, ze? Temi jsem planovala zacit a je to nakonec jinak. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:45
Reakce na jinx:

Hm, ten makeup me zaujal. Ten bych mohla vyzkouset. Taky povazuju obal za dulezitou cast produktu, ta soucasna moda vic je vic mi leze na nervy.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:46
Reakce na paktofonika:

No a čo ten púder. Už máš názor? Ja sa stále neviem rozhýbať.

zatim ne, padl mi do oka a zalibil se mi, tak uvidim. Zatim, co jsem od Bobiny mela, bylo prijemne. 

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:47
Reakce na paktofonika:

mne funguje swisso logical

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:49
Reakce na paktofonika:

Já to zkusím, moje ruce jsou extrémně namáhaný celej rok, ani se nemůžu moc mazat a ráno a večer nestačí, tohle mě zaujalo. Jinak, už jsem to sem dávala, tohle jsem dostala od kamarádky, vždycky po manikůře si to vmasíruju do vlhkých rukou a je to teda super ( mně to navíc moc voní ) 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:50
Reakce na jinx:

Já byla vůči the ordinary taky skeptická, že to nenakombinuju, ale pak jsem zkusila a super. Mám jen teda par produktů.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:51
Reakce na Ounz:

kdyz me se nechce to ani zacit nejak zkoumat :D

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:52
Reakce na 0zero7:

Mimochodem, ten Votary intense night oil s retinoidem je taky uzasny. Voni nadherne po ruzich, jako opravdove ruze a stejne jako Vintner‘s je super. Clovek musi jen najit spravnou davku, na noc je to perfektni. To vit C serum od SkinCeuticals je tez dobry. Taky jsem mela z oleju strach, ale vidim, ze zbytecne. A libi se mi mit v koupelne male lahvicky misto velkych kremu, ktere zabiraji misto.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 20:57
Reakce na jinx:

Chápu  

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 21:31
Reakce na paktofonika:

To je vtipné :D S čím to plánuješ kombinovať? Polštář na polštář? 

Haha, doufám, že k dvojitýmu polštáři se uchýlím leda jen v opravdu extrémních mrazech. :)

Ale jinak jsem na sobě zrovna měla takovej dlouhej hladkej svetrokabát, když jsem si tu věc zkoušela, a vypadalo to spolu hezky, asi i to přispělo ke koupi... 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 21:39
Reakce na Karoleena:

Ja ti závidím tú bundu z Mango, k nej tie burgundy nike topánky. No prečo si sem nedala minulú zimu outfit?

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 21:45
Reakce na paktofonika:

Ešte Kiehls je dobrý na ruky...ale už som zistila, že ich netestovanie je tiež v ťahu, tak mi ostáva ešte Ahava. No a keď mám z prania totálne presušené ruky, tak používam od Alverde krém na nohy.

Offline Kokoska
Avatar
28318 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:07
Reakce na jinx:

Znám jen vlasovou kosmetiku Oway a zrovna jsem ve středu zkoumala na Francouzské boostery a krém na obličej. Přišlo mi to teda dost hutné a mastné, škoda, že nemají vzorky, aby to člověk pořádně vyzkoušel. O té tělové péči jsem taky přemýšlela, ještě tam asi kouknu, slečna byla dost ochotná.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:13
Reakce na paktofonika:

No jestli nevyhovuje Loccitane., tak tento asi ne, je lehci o torchu. Klasickej Loccitane s bambuckym maslem zboznuju, to me mrzi, ze ti nesedi!

Zkus rakytnikovou Weledu nebo Indulonu. Ty jsem si kupovavala v cesku.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:14
Reakce na paktofonika:

Ten krem na ruce je tento, me se teda desne libi i obal

Offline Kokoska
Avatar
28318 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:15
Reakce na paktofonika:

Z L'Occitane mi daleko víc než ta jejich klasika vyhovuje na ruce tohle:

http://cz.loccitane.com/mleko-na-ruce-verbena,15,2,14606,252322.htm

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:18
Reakce na Ounz:

No mně taky loccitaine přestal fungovat, asi je poťreba to střídat. Ale chtěla bych vyzkoušet to Hand chemistry nebo jak to přesně je od Deciem..(z těch stránek, kde se objednává the ordinary) 

Aaaa, to me taky zatim nenapadlo, omrknnu to a objednam, budu zas asi objednavat mamince nejaky veci.

Vypada to, ze bude i anti aging, to se hodi vzdycky ze jo.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:23
Reakce na 0zero7:

Aaaa, to me taky zatim nenapadlo, omrknnu to a objednam, budu zas asi objednavat mamince nejaky veci.

Vypada to, ze bude i anti aging, to se hodi vzdycky ze jo.

Ten me zaujal a pak tyto

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:24
Reakce na 0zero7:

Mám od weledy Skin food a Cold cream a oba sú na suchú pleť super, ale na ruky neznesiem nič mastné, vadí mi to. Indulonu a rôzne Londeny a pod mám v každej kabelke, natieram o život a nič. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 22:25
Reakce na Unnamed:

Olej vyzerá zaujímavo. No budem to musieť zajtra preštudovať. :D