Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 04. června 2017 20:44
Reakce na Garfie:

Pěkné sandály.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 04. června 2017 20:50
Reakce na moora:

Ty jsou pěkný, taky jsem na ně koukala.

Teď si tu házím korunou nad jedněma zlevněnejma. Ale fakt je asi nepotřebuju

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 04. června 2017 20:52
Reakce na Garfie:

Ty sandále máte z e-shopu nebo z prodejny? Já jen, že jsem si je dnes objednala z e-shopu, tak jestli jste mi je náhodou nevykoupila, než se po nich začnou zítra v prodejně dívat  Nejsem si totiž jistá, jak má Baťa provázaný eshop se zásobami na prodejnách.
Měli už jen 39, což mi teda možná bude stejně malé, ale říkala jsem si, že to risknu, objednám na prodejnu a kdyžtak je tam nechám

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 04. června 2017 21:21

Nejhorší je jít cíleně pro kabelku (nebo cokoli konkrétního a potřebného), to se vracím nejen bez kabelky, ale i bez těch rohlíků.

Offline holka hnědooká
Avatar
618 příspěvků moje polička 04. června 2017 21:35
Reakce na Kokoska:

Takhle to mám se sandály :-) A vlastně ještě že tak, koukala jsem po sandálech bez podpatků a ty mi teď v pátek ortoped zatrhnul :-) 

Online Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 05. června 2017 06:46
Reakce na Brioso:

V prodejně na Václaváku, ale já mám 36, takže bez viny!!! 

Offline baltik
Avatar
4458 příspěvků moje polička 05. června 2017 06:58
Reakce na moora:

a kde jste je nasla? Mne se libi ten vzor uz dlouho, ale na eobiv je maji v nejake divne verzi se stahovaci gumickou

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 05. června 2017 08:01
Reakce na baltik:

Na zootu, ale jsou vesmes vyprodany, maji jen 37

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. června 2017 08:03
Reakce na baltik:

taky je maj u Bati  

Offline baltik
Avatar
4458 příspěvků moje polička 05. června 2017 08:20
Reakce na moora:

vzala jsem to jako signal, kdyz jim zustala jen ma velikost a objednala :)

Potrefenáhusa vasi zpravu jsem videla za pozdeji

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 05. června 2017 08:42
Reakce na baltik:

Ja si uz dlouho chtela koupit nejaky slip-ony, ale tak nejak se mi furt nic nelibilo. Tomsy jsou mi teda vesmes ouzky + mam vyssi nart, az tyhle mi prvni sedly. A barevne je unosim ke spouste hadru. Konec odranejm malickum! Teda doufam.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2017 08:56
Reakce na baltik:

Urbanlux má obvyhle největší výběr Toms.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 05. června 2017 11:24
Reakce na moora:

S Tomskama došlo i na mě. A tak se mi nelíbily. Mám dnes tmavomodré a fakt jsou pohodlné. Nemohla jsem sehnat modré sandály, tak jsem zkusila Toms- měli na ně akci, zatím spokojenost.

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 05. června 2017 11:48

majitelky tomsek: jak je udrzujete? daj se vrazit do pracky?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 05. června 2017 11:53
Reakce na moora:

Tomsky jsou fakt výborný, já ještě donedávna nesnášela espadrillky obecně, osobní problém s opletenou podrážkou no. No a pak jsem podlehla a pořídila si opletený Tomsky se svrškem kombinovaným z černýho semiše a síťoviny. Nejlepší kup ever! Hrozněmoc kiláků podél Azurovýho pobřeží jsem v nich loni odšlapala bez jedinýho puchýře. :) Přemýšlím, že si koupím přesně ty samý i v nějaké jiné barvě, jestli je ještě někde vychmátnu.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 05. června 2017 11:56
Reakce na razorblade:

Mají vyjímatelnou vložku a tu peru, to je ostatně dost žádoucí, když v nich člověk v létě chodí naboso. :) Celý boty bych do pračky nevrazila, mooožná by to šlo u čistě textilních s klasickou podrážkou, u těch mých espadrilkových s koženým svrškem bych to určitě nedělala. Síťovanou část občas přejedu vlhčeným ubrouskem a na semišový špičky mám takovej ten gumovej kartáček na semiš, kterým to sem tam vydrbu od prachu. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. června 2017 12:10
Reakce na razorblade:

já mám plátěný černý a ty stačí zatím okartáčovat nasucho, vložka je v nich kožená, zatim dobrý, vyndat jsem ji nezkoušela, mám dojem, že je přilepená

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 05. června 2017 12:20
Reakce na Potrefenáhusa:

To je zajímavý s tou vložkou, jsem z popisků na Urbanluxu usoudila, že tu vyjímatelnou vložku mají úplně všechny Tomsy, když teda nepočítám sandály a jiný logický výjimky, i u těch Classic plátěnek to mají napsaný.    No teď abych si na to dávala pozor sakryš, jestli budu nějaký nový kupovat!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. června 2017 12:22
Reakce na Karoleena:

a tak ono by to asi šlo, jen já to ještě nezkoušela a přijde mi, že tam dost drží :-D

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 05. června 2017 12:31

Tie Tomsy, to sa nosí naboso? Ponožky by boli trapas?

Lebo celkom sa mi pozdávajú, ale naboso topánky mimo sandálov proste nedávam.