Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online marieu
Avatar
4503 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:19

Maureen tak já k tý nivee rozhodně vztah nemám . Kdysi ještě ve škole jsem si kupovala hrnky od Kosů (keramika Kosovi, tuším) - silnostěnný porcelán- byly takové nízké a široké, ale už to není ono, na běžné používání. Čaj jsem si do nich neudělala leta. Jinak včera mi přišly ty síťovaný punčocháče z M&S a vypadají bytelně.

Makara jéj, tak doufám, že se osvědčí a budeš spokojená! S robotem i s řasenkou

continuity vidíš a já z oštípaných okrajů neustále viním drahýho! Jako uštípnout misku jsem ho viděla...

Offline Makara
Avatar
2283 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:29

continuity Ten "normální" mixér už teď nedoporučuju, protože mi přijde hrozně velký a těžký (je ze skla) a obávám se, že ho budu používat minimálně. 

Doobjednávala jsem ten sekáč na bylinky (má čtyři skleněné nádobky s víkem k uložení do ledničky) a smoothie mixér (dvě plastové nádoby s víkem, asi půllitrové - i k nošení třeba do práce). Ten mi přijde, že bude nejužívanější. 

Pak ještě musím vyměnit kostičkovač, protože jsem si objednala nekompatibilní model. Na Datartu měli blbě popis. Je to na palici, že výrobce neuvede jasnou tabulku kompatibilit příslušenství.

Online continuity
Avatar
33845 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:30

marieu tak já talir taky dovedu strčit do myčky tak, že ten vyvýšený okraj urazim, stračí trošku zatlačit blbým směrem. A naše děti, když byly ještě malinké, dovedly rozbít i talíř, z prý nerozbitného, arcopalu. Teď už je to lepší, hlavně pomohl ten tvrzený porcelán, ale stejně dnes jedu do IKEA pro talíře. 

Misky v pohodě a hrnky celkem taky. Ale ty talíře, to je peklo. 

Online continuity
Avatar
33845 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:36

Makara já mám mixer ponorni, ale jak teď víc vařím, tak mě při mixování omáček berou všichni čerti a dohladka to stejně nemám. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:42
Reakce na Len:

continuity A plynule navazuju - doufám teda, že ten můj porcelán vydrží (oťukané okraje zatím nepoznám, nemám myčku).

​moje mycka mi zadne talire nerozbiji.

ze s nim prastim o ten druhy talir kdyz vyklizim,zato mycka fakt nemuze.:-)

Offline andulka01
Avatar
10786 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 09:07

Karja Nenene, ségra je taky od vody, bude závidět v dobrém

Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 09:13

marieu Hrnky každý pes jiná ves budeme mít na věky věků. Máme i represady, ale já, když si mám chuť na teplý nápoj, mám na něj chuť z nějakého konkrétního hrnečku. A když si pokusně vezmu jiný, nechutná mi to.

Online marieu
Avatar
4503 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 09:25

Sweet Potato já to dopracovala tak, že mám akorát jeden hrnek na bílou kávu ke snídani a jinak se na ně nemůžu ani podívat... 

Offline andulka01
Avatar
10786 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 09:34

marieu Hrnky každý pes jiná ves s citovou vazbou forever. Snažím se akorát omezit reklamní. A přesně, hrnek si vybírám podle chuti, to mám i se sklenkami na víno, někdy mi chutná z křišťálu na nožce a jindy z otlučený hospodský grogovky.

Offline Kan
Avatar
7094 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 09:43

Sweet Potato Já taky! Jeden na čaj, jiný na kávu.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 09:58

Teda, ten kvetovanej porcelan je fakt krasnej!

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:12

andulka01 Hrnky jsem chtěla vyměnit dávno, vždycky ale narazím na to, že se nevejdou, protože některé musím nechat. Jiný hrnek je na ranní čaj, odpoledne podle situace, buď velký s širokou základnou, když něco dělám a nechci ho omylem převrhnout na práci, nebo šáleček ke knížce....a u kávy mám ještě větší sortiment, na každou se hodi jiný. A je to stejná (mokka) velikost. Jedna z mála věcí, co nedovedu vyhodit. Reklamní by se tu ale neohřál, nemám ráda tlusté hrnky.

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:37

Zarinya ovecka byla vcera ve dvou DM a nemeli

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:01

stes tak holt jedine pri vylete do nemecka.:-)

To me tedy mrzi,myslela jsem,ze kdyz je to ta znacka Balea,ze to maji i v zahranici.

Ja si ho zrovna nesu domu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:06

stes jeste tedy koukala jsii v regalu jen pro pedikuru?

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:07

stes to mi neříkej, já se tam dneska chystám

Online continuity
Avatar
33845 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:08

V českém DM mají máslo na nohy kneipp a to je taky fajn. 

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 13:58

A ja teda ešte pridám, že pre mňa je úplný zázrak toto...cenovo menej, no ale raz za čas si to doprajem.

Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 16:09

...inspirace, aneb - co by se mi líbilo ke koupi

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 16:10

Děti říkaly, že prý hustýýýý

A sestře k narozeninám, ale jsem v pokušení si ho nechat