Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline andulka01
Avatar
10777 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 17:30

continuity ale aaaach! To je velká nádhera

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 17:31

andulka01 no to je, sedím si na rukou. 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 17:34

andulka01 ale ja zas závidím všem, kdo muzou mít ty různé námořnické věci. Líbí se mi to moc, ale pod stan k moři je to příliš křehké a na tom našem balkonu to je takové: chtěl by, ale nemůže. 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 18:53

continuity ty jsou krasny, bych litovala z nich jist :))

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 18:58

continuity rosenthal má krásný věci! Luční kvítí se mi líbí, ale u nás nakonec zvítězila jednoduchost s řadou Loft. Odkud objednáváš??

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 19:42

continuity Tak to bych na tvém místě snad spálila kartu:-D. Jsou fakt krásné!

andulka01 Myslíš, že se jí nebudou líbit nebo řekne, že utrácíš za kraviny? 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 22:46

marieu porzellantreff

Když chci jenom jeden talíř, tak se to kvůli poště nevyplatí, ale když je toho víc, vyjde to líp takto. 

Já jednoduché bile porcelanove nádobí mám, toto je takové příležitostní. Ani ne slavnostní, normálně z něj jíme - třeba když si chci udelat radost. 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 22:49

razorblade proč, jsou na jídlo určené... Nic se tomu nestane, jen to nemyju v myčce. Tam odrovnam všechno. 

Já mám sadu na vajíčka + k nim talíře a hrnky. Do toho hrnku si delam normálně čaj a ty vajíčka na měkko a k tomu chléb s máslem a pažitkou.

No příště to vyfotím. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 23:20

continuity tie sú nádherné. To druhé je podšalka?

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 23:25

Mrakoplas stojancek na vajíčko. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 23:45

continuity tak to som dobrý barbar, to by ma nenapadlo (lebo som to asi v živote nepoužila :)

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:21

continuity tak to mám vyhlédnutý stejný zdroj... já teď musím dokoupit všechno, co má uštípané okraje a chci nakoupit hrnky na čaj a kávu, protože to máme pořád jak studentskou domácnost- neuvěřitelnou směsku. Včetně reklamního hrnku nivea, kterej se líbil muži u nás na porodnici, kde do něj dostal čaj a vyžmutral ho domů jako "památku" na narození malý . Ten styling s čajem, vajíčkem a chlebem s pažitkou vidím úplně živě

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:39

marieu no tak moje hrnky jsou každý pes-jiná ves,ale vyhoď je,když k nim máš citovej vztah,žejo?...ale ten servis s lučním kvítím je nádhernej

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:50

Mrakoplas to využijes vo chvíli, ked je to vajíčko na mäkko. Kdo ich v tejto úprave nemá rád, žiadne stojanceky myslim nepotrebuje. u nás je to večera minimálne 3x do mesiaca. 

Offline Makara
Avatar
2280 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:54

Robot Manžel má větší radost než já. Já totiž budu cítít povinnost začít pořádně vařit a péct, a ještě se tvářit, že mně to baví.

Maureen v krabici mám 12 stejných hrnků z pěkného porcelánu a používáme směs nákupů do prvního bydlení + reklamní. Co dělat, když k tomu má človek citový vztah.

marieu

řasenka je už doma. Sem se fakt nehodí chodit.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:57

marieu tak běžný jídelní servis mám aktuálně tvrzený porcelán z IKEA

Na to kazdodenní šoupání s detma potřebuji něco, co se dá dokupovat. Měla jsem komplet servis od Thunu, ale dvakrát jsem dokupovala talíře a pak sem se na to vykašlala. V myčce se hrozně štípaly okraje a jestli něco nesnáším, tak jsou to omlacene talíře. 

Maureen naše hrnky jsou na tom úplně stejne. Ale jsou tam i krasne kousky. Akorat pak k nám přijde návštěva a muž udělá kamarádovi kafe do levného reklamniho hrnku s mým jménem, který jsem dostala na uvítanou v bývalé práci.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:08

Makara to je moc hezky nákup. Ja jsem objevila (asi po osmi letech ), že ten můj má taky ten horní nástavec, tak ted přemýšlím, že si k nemu dokoupim mixér a sekáč bylinky. Dej pak vědět, jak jsi spokojená. 

Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:12

marieu Hrnků máme směs a vždycky to tak bude, to jsou prostě různý památky (suvenýry z cest, dárky od kamarádů apod.). Konečně jsem se ale nedávno zbavila provizorních talířů (cca 5 let provizorních), který nemám ráda a pořídila český porcelán (Praha slaměnka bez dekoru).

Offline Gatita
Avatar
7179 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:14

andulka01 neni to detinske. A dik za pripomenuti blizici se grilovaci sezony:)

Jinak ja mela vyhlidnutou japonskou sadu misek s maneki neko, prislo mi to jako bezva odvaz, ale nakonec jsem si to pro tu detinskost nekoupila. A udelala jsem chybu

Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:16

continuity A plynule navazuju - doufám teda, že ten můj porcelán vydrží (oťukané okraje zatím nepoznám, nemám myčku).