Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. července 2019 20:27

SunEclipse na hubu :) také vlastním, nicméně zázraky zatím nepozoruju. ale špatný není.

Offline Sweet Potato
Avatar
34884 příspěvků moje polička 26. července 2019 20:33

RoSa 

Online Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 26. července 2019 21:37

Jiná Realita ja zas som vymenila bioil za arganovy olej. Mam ale dojem ze bioil je lepsi. Ale vyminiem a uvidim. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. července 2019 23:11
Reakce na sisa.b:

a opäť cocoony - v COS budú mať zo mňa radosť , ale tentokrát ich už nevrátim (ani ja sa k pôvodnej váhe nevrátim)

​A nechceš v nich dorazit v srpnu dorazit do Bratislavy, ať ti můžu naživo závidět lepší délku proti mně?

Já si k nim musela přikoupit espadrilky Vagabond na platformě a dneska jsem z vídeňského Humanicu odešla tady s těmi Supergami, abych vyrušila efekt optického zkrácení nohou, ale ty určitě nebudeš mít nic takového zapotřebí.

Online prďola
Avatar
3747 příspěvků moje polička 27. července 2019 00:31

Janulik03 není lepší, protože hlavní složkou je paraffinum liquidum

bi-oil je vytvořený na správné myšlence (kombinace více olejů, které obsahují širokou škálu pro pleť prospěšných složek + vitamíny rozpustné v oleji), realizace je poplatná low-end produktu tím, že si zákazník kupuje hlavně parafín a ve stopovém množství všechno ostatní

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2019 00:52

Janulik03 já jsem si bi-oil kdysi koupila a podle mě je dobrý na mazání bot

mně oleje na obličej moc dobře nedělají, krom výjimek. mám ten opunciový, ten je fajn, a předtím jsem měla něco od saloosu, ale nevím co. arganový je na mě moc těžký. růžový jde.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2019 00:55

Sweet Potato další tupá ovečka se hlásí..nanohoubičky jsou super,fakt to funguje,přeblejskla jsem s nima kde co a cajknejvíc to bylo vidět na keramickém dřezu,jsem s nima spokojená...jen mi připadají,ze budou jakoby křehčí,než ty obyčejný,ale super!...a taky jsem lehce přetřela mapu na dveřích,která tam zůstává po kocourovi,který prochází a otírá si kožich-VELMI lehce se to vyčistí 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. července 2019 09:07

Doprčic já ty nanohoubičky snad budu muset koupit, jak to tady čtu

wendulka 

Moc pěkný ty béžový superga Mám cukání... ale strašej mi tady už stříbrný a bílý, a nejsem stonožka...ale příští sezónu jdu do nich!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 27. července 2019 09:18

Já tou houbickou vycistila úplně hrozne ošmatlanou zeď od kočky, ale zásah logrem vedle myčky bohuzel nezvládla 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 27. července 2019 09:20

wendulka já nevim, podle mě se ty Supergy k těm šatům nehodej, jsou to takový fakt obyc platenky (taky je mám) a ty šaty maj takovej dost slavnostní finiš. Ani barevne teda.

jinak Superga jsou dobry boty, to nic proti nim, ale k těm zelenym satum teda nevim

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 27. července 2019 09:56

wendulka Souhlas s Potrefenáhusa , tyhle boty se k těm šatům nehodí 

Offline mitford sister
Avatar
1407 příspěvků moje polička 27. července 2019 10:29

wendulka taky souhlas s kolegiem tady. ty supergy ne k těm šatům. dovedu si to ještě představit, kdyby byly čistě bílý...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. července 2019 10:37

mitford sister ani bily, ten styl je uplne mimo

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 27. července 2019 10:59

Koupila jsem ted houbicky schmutzradierer v dm a ony to jsou na pohled a omak jako normalni mekke houbicky, podle obrazku jsem si predstavovala, ze budou tvrdsi. Jsou to vubec ty spravne?

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 27. července 2019 11:55

baltik Ty moje houby jsou na omak jako plastelína, klasickou houbičku to moc nepřipomíná.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 27. července 2019 12:24

Sweet Potato mám doma takovou bílou houbičku, je to hodně hutná bílá hmota, a co si pamatuju, tak se vyznačovala vysokou absorbční schopností... to by mohlo bejt vono?

Offline Sweet Potato
Avatar
34884 příspěvků moje polička 27. července 2019 12:24

baltik Ty moje jsou tužší, hladší a méně porézní než klasická

Offline Sweet Potato
Avatar
34884 příspěvků moje polička 27. července 2019 12:26

RoSa Nevim, já fakt nejsem znalec. Začala s tim

žluťásek 

Jo a pomud s ní nešudláš úplně hladkou plochu, záhy se rozdrbe.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 27. července 2019 12:28
Reakce na Sweet Potato:

baltik Ty moje jsou tužší, hladší a méně porézní než klasická

​jo, to by mohlo bejt - tak to mám asi už roky doma a ani netušim, co je to za zázrak

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. července 2019 12:53

RoSa to by mohla být spíš ta nasákavá houba, ne? Taky ji doma mám. Někde. Když se něco rozlije, hodí se do louže a vycucne ji.  Kdysi jsem to zkusila a fungovalo to.