Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. července 2019 09:15
Reakce na Potrefenáhusa:

Se přiznám, ze mě ty kola v lese serou tak nějak plošně

my jezdime jen po cyklostezkach a malo frekventovanych silnicich, ja jeste sedesat nemam ale trem chlapum v plne sile zkratka nestacim. s pridavnym motorkem si to uzivam, sice slapat musim, ale nesedru se. na utrpeni me neuzije, nic si “zasluhovat” ani dokazovat nepotrebuju.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 11. července 2019 09:17

Potrefenáhusa Mně taky, pokud jsou tam, kde nemají co dělat a chovají se jak čuňata. CHKO, skály, stezička jak nic, zákaz vjezdu, a prásk, banda magorů. A ta elektrokola jsou zase další level. Když se objevila, říkala jsem si, jé skvělé, bohužel na nich vídám úplně jiné typy cyklistů, než jsem si naivně představovala. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. července 2019 09:17
Reakce na Lilly_Ku:

Jo a vcera jsem mela jizdy - delam si ridicak - a na ctyrproude fakt hodne frekventovane silnici jen starsi borec na koleckovych bruslich

​jo, to u nas potkavam tez. brusle, kolobezky, cyklisti s malinkyma detma.... v hustym provozu, kopcivitym terenu a brnenskych silnicich sama dira. lidi bez pudu sebezachovy me neprestavaji udivovat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 11. července 2019 09:25

na utrpeni me neuzije, nic si “zasluhovat” ani dokazovat nepotrebuju.

 no ze jo, já se chci kochat, užit si vylet, ne se zrakvit nekde do mrtva, abych si mohla rict jak jsem dobra

ale já tu sportovní vůli nějak fakt nemám, nemám tu touhu se zlepšovat a překonávat, když nemuzu, tak holt slezu a tlačim, když bezim, tak se zastavím 

Offline Řvousenka
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. července 2019 09:50

Janulik03 Ad čtyřkolky - u nás v CHKO na to policajti zareagovali tak, že si pořídili čtyřkolku

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 11. července 2019 10:00

Janulik03 Čtyřkolky, ebajky, motorky - vše v rukou debilů je zlo. A bohužel... normální člověk si čtyřkolku pořídí na práci, debil na ničení všeho co mu přijde do cesty. V tomhle ti moc držím palce ať se to podaří omezit, čtyřkolkáři jsou hrozný hovada.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 11. července 2019 10:03

Lilly_Ku Škoda, ale je mi jasné, že obratem najdeš model co ti určitě padne.

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 11. července 2019 10:16

Mně je přes 60 a na elektrokolo zatím nepomýšlím, to už bych si připadala jako fakt nemohoucí stařena - i když na tom opravdu potkáváme mladé lidi. Jezdíme s manželem, když jsem v kopci pomalejší, tak holt na mě chvíli počká, a co. Taky teda nejezdíme žádné horské túry, spíš po Vysočině, ale i tam je kopců dost. A přesně jak píše Potrefenáhusa , chci jet tak, abych z toho měla radost, a ne se uštvat a odškrtnout si počet km.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 11. července 2019 10:17

711990 Jo, ve výsledku je to hlavně o tom, kdo na tom kole sedí... A bohužel taky častěji vídám pupkáče co by to po svejch nedali, vyvalí se motorem nahoru a pak postujou videa jak to "valí" dolů. Proti seniorům nemám ani ťuk.

Shodou okolností jsme měli s kamarády dlouhou debatu na toto téma a padly tam všechny názory co tady, výsledku či shody jsme se fakt nedobrali.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 11. července 2019 10:59

Můj otec si pořídil ekolo na takové to popojíždění po vesnici, dělá teď řekněmě něco jako zemědělce (nechci specifikovat), takže to je neustále přesouvání se po pozemcích sem a tam ... pěšky na dlouho, džíp je neeko a z let surfování má bolavý koleno, takže na normálním kole pak trpí. Má teda jen pade, ale pomohlo mu to dost

V lese mě jinak štvou skoro všichni, mám ráda, když tam není ideálně vůbec nikdo

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. července 2019 12:30

Kolegyňa (štyridsiatnička) dostala e-bajk od muža a pochvaľujú si obaja, lebo chodia teraz aj na dlhšie cyklotúry spolu, na ktoré s ním pred tým nevládala chodiť Samozrejme sa zas jedná o slušných ľudí.

Ja neznášam kopcovitý terén, rýchlo sa unavím, zadýcham a fakt ma to nebaví. Ale zatiaľ neuvažujem nad elektrikou (ani by som ho nemala s kým využívať).

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 11. července 2019 12:36

Lama_z_Lana Muž jezdí na ekoloběžce do práce, resp. na metro a pak zas od metra do kanclu, strašně si to pochvaluje. Myslím, že přiměřené podpatky nejsou problém, fakt jen stojíš ;) 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 11. července 2019 13:20

Pinot Noir Jé, dík moc za recenzi A už jezdil i v zimě?

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 11. července 2019 13:28

Lama_z_Lana Ne, má ji asi dva měsíce. Ale je tak nadšený, že tu první po týdnu střelil kolegovi a koupil si dvojnásobně drahou a výkonnější . Je to mnohem rychlejší, než když jezdil autem, v tomto počasí zas mnohem příjemnější než se potit v MHD. Jen je třeba počítat s tím, že je to potřeba někde nabíjet, takže se to válí denně v obýváku, protože jít pro to do garáže je nepřekonatelný problém

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 11. července 2019 13:46

Lama_z_Lana ja mám e-kolobežku, ale keďže som si ju kupovala kvôli problémom s chodením, tak s opätkami neviem. Malé a nie moc špicaté by to ale určite znieslo.

Pinot Noir tak my máme našťastie zásuvku v predsieni. Ale aj tak ju najviac používa syn

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:47

slniecko Díky zy info ;)

Pinot Noir Hmm..pozitivní recenze :) 

Přes léto načtu recenze a zkušenosti a rozmyslim, jesli ji užiju ;)

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:21

Mám asi málo letních lněných šatů...

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:54

Potrefenáhusa Jo, s tím můžu taky souhlasit...

Offline continuity
Avatar
33833 příspěvků moje polička 11. července 2019 17:17

70% sleva na Zalando na obleceni, plati s kodem ale jenom pres aplikaci. Do zitra do pulnoci. Max suma pred slevou 10000. Nastesti.

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 11. července 2019 17:45

luciole ty prvni jsou moc hezke, odkud?