Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:05

0zero7 bohužel je to tak a všechno je to asi tisíckrát horší než celej virus a pokud mě něco sere a něčeho se bojím, pak to vůbec není nemoc ani přísná opatření, ale tohle. A to, co píše Jiná Realita , že totiž podstatná část národa je slepá, hluchá a tupá a opět se nezmění nic.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:16

rasaNori právě říká hlasatelka v televizi, že děti do dvou let roušku mít nemusí (a jestli má dítě dva a půl nebo jeden a půl to fakt málokdo pozná). 

poslední cca týden jsem byla dvakrát na poště, což je o dvakrát víc, než bych chtěla, ale.. na jedné z nich se chodí dovnitř po jednom, lidi disciplinovaně stojí venku frontu dva metry od sebe.. na druhé, kam jsem musela, protože "nikdo nebyl doma" narvaná prosklená krabice, tady zákaz shlukování nikdo neřeší, ženské za přepážkou buď bez roušky nebo s rouškou pod nosem (nedivím se, bylo tam hrozný vedro a navíc za tím sklem mi to může být fuk), ale musela jsem ke dvěma různým přepážkám, u jedné se paní dožadovala mojí občanky do ruky, na podpis mi podávala "erární" propisku a divila se že si vytahuju vlastní.. zjevně jsem v tom davu byla jediná, kdo to řešil. 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:21
Reakce na barbucha:

​I dej pokoj. To tam nebylo!

Já furt spolíhám na to, že mezi jeho voliči jsou například i drobný podnikatelé... třeba takovej majitel vesnický hospody... a až teď padnou na držku, snad se některejm rozsvítí. Nebo jejich příbuznejm...

No proč myslíš že se teď Bureš schovává a nemá tři tiskovky denně? Už tuší slušnej průser...

​Hele, ja jsem uplne ztratila iluze - podivej, co tady od zacatku predvadi ten nas oranzovej klaun, a vcera jsem se docetla ve zpravach, ze mu stouplo hodnoceni

Lidstvo je pitome. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:22

Pavlena Myslis ten na skoleni doktoru v UK a na tu slecnu po transplantaci? Neni zac! Taky se mi zda ze jsou uzitecny :)

Sweet Potato tvl fakt, aspon ze nejvic trenduje to, ze narod sobe, jak ho tam nekdo setrel.

barbucha to je fakt strasny!

Ted jsem koukala na tiskovku, Justin oznamil, ze firmy co maji dopad na zisk 30% a vic dostanou 75% platu pro zamestnance od statu, aby nemuseli vyhazovat. Jestli se to tyka i nas (mohlo by, zatim to vypada), to se uvidi az ministerstvo posle presny podminky. V podstate zmenil system na cash pro zamestnance misto nejake ulevy z dani 10% co byla puvodne v planu. Ale prachy ho to teda bude stat strasny, rekl, ze Kanada ma ok rezervy. Tak jsem zvedava...

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:23

Pinot Noir hele no, neblaze mi to pripomina, proc jsem odjela (puvodne jen na nejakou dobu, nakonec jsem zustala). Chjo, fakt nasiraci toto videt. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:27

Priznavam,ze mi prijde smesne,ze stat nove milostive povolil ridicum,kteri jezdi v aute sami,nenosit rousku.nikdy jsem ji na sobe v aute nemela,netusim proc,a myslim,ze takove zbytecne noseni je prave nebezpecne.to beztak vynalezl prymula,zejo?

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:52

0zero7 to jsou krásné věci! 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:53

Díky za podporu, už jsem se trochu uklidnila. Respektive úzkost se pretavila v nasranost, jelikož sambo mi po příchodu domu oznámil, ze to s nedostatkem zákazníků dneska byl od nej jen fór? Jako je to normalni toto

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:55

Lamicka Drzim palce, hlavně ať mate výsledky co nejdříve. Můj otec na ne čeká už 9 dni ... hlava mi to fakt nebere.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 30. března 2020 20:58

MP Meri mám dojem že těm pozitivním volají okamžitě, a negativní uvědomí "až bude čas".. asi ještě nebyl:-) tatínek může být klidný

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:01

viktorka_od splavu Negativní uvědomili za 2 dny, jak slíbili. Ověřeno 2x.

Offline DruI
Avatar
3239 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:01

MP Meri Teda Samba bych přerazila. Tyhlety blbý fóry

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:06

Postezuju si tady - ja uz to taky nezvladam. Teda normalne bych mela obrovsky problem ale nase momentalni situace je priserna

Online Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:09

Jiná Realita  Přesně!! Dcera se mě na to konto zeptala, jestli teda, když pojedeme spolu, tak mít roušky musíme, tak jsem jí řekla, že rozhodně ne a že se hodlám řídit i při státním nařízení zdravým rozumem!! 

MP Meri Jako lepší než naopak...ale teda  přerazila bych ho! 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:11

Candance

Hele ale potlapkavam hodne hodne moc, tohle se dlouhodobe neda vydrzet. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:12

DruI Měl štěstí, ze se hned uklidil ke sporáku, kam já nechodím, jinak bych ho asi něčím regulérně přetáhla.

viktorka_od splavu Je to už jeho druhej test, první by negativní, takže se nebojím. Já chápu, ze toho maj dost, ale tohle jednání se mi nelíbí. Aspoň na obtelefonovavani lidi s negativním výsledkem by se snad mohl najmout nejaky “brigadnik”.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:12

Renusatko Mas pravdu, vždycky si to taky tak logicky zdůvodnim a pak mi do toho nějaký další článek hodí vidle

Offline brrr
Avatar
9999 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:12

Po Ostravě dneska jezdili cajti v autě bez roušek, tak bych se řídila podle nich Mimochodem asi nemají co dělat, dneska tam kroužili několikrát.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:13

MP Marge To nemyslíš vážne? Oranžovému klaunovi stúpa  popularita??? 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:13

Candance To zní strašně. Nejspíš je to pro ni taky strašně těžký. Snažila bych se maximálně oddělit prostory v bytě, aby každý měl alespoň zdání soukromí ... ale asi vám nezbyde, než vydržet :(