Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:11

viktorka_od splavu Oni ale nejsou uzdravení, jen ten první - synek. Ostatní postupně kašel a horečky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:17

Korsičanka tak to si asi dovezli chřipku. njn, ony ty ostatní nemoci jedou taky furt dál..

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:17

Korsičanka A pritom jsou vsichni negativni..??

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:20

Pavlena Jo. Vypadalo to špatně, ale teď máme všichni radost, že je to jen hodně blbá chřipka.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:20

Muj muz ma dnes narozeniny a jako darek dostal od hygieny voucher na test pro celou rodinu. Snazim se udrzet dobrou naladu a nestresovat kvuli detem, ale vystresovana jsem. Chjo. Od soboty nic necitim. Potrebuju potlapkat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34795 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:22

Lamicka Tlapkám hrozně moc

Offline moora
Avatar
7507 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:23

Lamicka tlapkám moc, bude to dobrý, určitě

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:23

Lamicka Rýma či alergie. Drž se.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:29

barbucha tvl, ja to sleduju, ale ne uplne do hloubky, tohle VSECHNO je fakt pravda? Ty klacky pod nohy lidem a firmam co se snazi pomoct? To je strasny!!! STRASNY. 

Lamicka to bude ok, uvidis. Brachuv kolega konecne dostal dneska vysledek, negativni!

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:31

0zero7 Kdyz te vidim, tak dik za ty dva odkazy z rana (nebo vecera?). Docela me hodily do klidu..

Offline Sweet Potato
Avatar
34795 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:33

0zero7 To všechno je jen zlomek.

A doplnila bych tam ještě třeba:

Někdo šije roušky? O tom já nic nevím.

vs

Uč se Doníku a světe od Čechů, co si sami šijí roušky (jen parafrázuji)

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:40

Ja docela zavidim vam, ktery si kvuli korone dokazete pobrecet a je to dobry. Mne korona sama o sobe zily netrha a strach z ni nemam, spis patrim k ty nasrany casti obyvatelstva, kterou obtezujou opatreni s ni spjata. Doposud jsem byla celkem v klidu, jen jsem si pobrblavala pod fousy, dneska jsem se ale samovytocila a byla jsem krok od toho si servat na verejnosti rousku, hystericky rvat a kopat do ni a pak odejit stredem s holou hubou. Sly jsme s mati pro neco do lekarny a lekarnice me servala, ze mame chodit po jednom. Nastesti jsem se udrzela a stekla jen neco ve stylu, ze je papezstejsi nez papez. Jsem tezkej flegmatik, ale kdyz neco prekroci mez, jsem rapl. Nastesti jsem to pak rozdejchala, pac v dnesnich dnech se bojim, ze kdybych si na verejnosti rozkopala rousku, tak me sbalej policajti. Takze zlatej plac!

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:42

Sweet Potato Ja myslim, ze to dokonce bylo: "uc se Doniku od nas, kteri jsme rousky naridili..!!" (O nutnosti siti prave nic nepadlo)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:44

Nemyslím to nijak zle, ale to si opravdu myslíte, že tady v lednu byl koronavirus, všichni to zvládly maximálně se zápalem plic a až potom se to objevilo v Itálii a tam se začalo tak hromadně umírat?  Jako myslíte, že jsme tak odolnej národ? Já si teda myslím, že to co tady řádilo od prosince do začátku února byl nějaký jiný kmen chřipky, na který letos neproběhlo očkování, byla to celkem odolná a drsná potvora, ale pokud by bylo tolik umrtí, že by nestíhaly nemocnice, tak by se to asi vědělo. I teď se testuje spousta lidí, kteří mají příznaky, mají pocit, že tak strašnou chřipku nikdy neměli a koronavirus to není. 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:44

razorblade me servala lekarnice za 6 mesicni mimino bez rousky, hlavne ze na dverich meli lejstro at nepanikarime

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:44

razorblade Hele ja ti ti rozumim. Mam rozepsanej mejl uciteli na tema: objem uciva v karantene.  Myslim ten entr nakonec zmacknu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:45
Reakce na Jiná Realita:

barbucha chybi ti konec:preference premierovy strany dosahuji zavratnych vysin a v dalsich volbach drtive vitezi.

​I dej pokoj. To tam nebylo!

Já furt spolíhám na to, že mezi jeho voliči jsou například i drobný podnikatelé... třeba takovej majitel vesnický hospody... a až teď padnou na držku, snad se některejm rozsvítí. Nebo jejich příbuznejm...

No proč myslíš že se teď Bureš schovává a nemá tři tiskovky denně? Už tuší slušnej průser...

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:45

rasaNori Tak to bych asi jecela taky..!

Offline Sweet Potato
Avatar
34795 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:46

Renusatko Souhlasím s tebou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 30. března 2020 19:47

0zero7 

Jo jo, všechno je to pravda, a jistě to ještě není ani zdaleka všechno.