Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:58

andulka01 zkusilas aktualizovat parametry?

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:58

andulka01 Prý..."Aplikace Tečka ráno některým lidem nesprávně zobrazovala certifikát o očkování jako neplatný. Problém způsobily změny v systému. Po aktualizování se certifikát opět zobrazí správně."

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:10

andulka01 mozna si budes v tecce muset smazat a znovu nastavit ten svuj zaznam. Mne uz podruhe prepsali moje ockovani necim cizim, na ocko.uzis to pak uz bylo dobre, ale na tecce jsem se musela smazat a znovu zapsat, jinak to porad ukazovalo spatne.

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:29

Tak mám šílený kašel a bolest hlavy. Pro jistotu včera PCR -negativní. Dnes jdu ke své lékařce a ta mi řekla, že se jí teď několikrát stalo že pacient PCR negativní a u ní antigen pozitivní a znova PCR pozitiv. Že má podezření že jak jsou moc šetrní tak to zkresluje výsledky. Tak teď už nevím. Doporučila ve středu udělat antigen. Tak uvidím.

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:37
Reakce na rysamona:

Tak mám šílený kašel a bolest hlavy. Pro jistotu včera PCR -negativní. Dnes jdu ke své lékařce a ta mi řekla, že se jí teď několikrát stalo že pacient PCR negativní a u ní antigen pozitivní a znova PCR pozitiv. Že má podezření že jak jsou moc šetrní tak to zkresluje výsledky. Tak teď už nevím. Doporučila ve středu udělat antigen. Tak uvidím.

​V Brně je laboratoř Omara Šerého, která má na stránkách k PCR testu uvedeno toto:

Laboratoře ELISABETH PHARMACON provádějí DNA vyšetření na koronaviry (PCR vyšetření). Tento DNA test zjistí, zda v době odběru člověk vylučuje viry z oblasti dýchacích cest. Vylučování virů SARS-CoV-2 v dýchacích cestách může být přerušované, tzn. jeden den negativní, další dva dny pozitivní, další den negativní atd. Při podezření na nákazu, kdy je DNA výsledek z prvního vyšetření negativní se doporučuje provést ještě jedno vyšetření za 48 hodin nebo později.

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:41

andulka01 Aktualizovat parametry.

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:46

horse_66 aha. Děkuji. To jsou věci. Ale je pravda že švagrovi, ktery se dostal do nemocnice s covidivym zápalem plic PCR taky vycházeli negativní -asi 3x.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:47

horse_66 To by vysvětlovalo kolikrát ty divné výsledky v rodinách, kdy to jeden chytne od druhého a jeden je pozitivní a jeden negativní. My jsme byli na testu ze slin, tak nevím, jestli se to třeba může nějak lišit. 

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:28

My dnes byli u pediatry a je tam sama. Sestra, samozřejmě očkovaná, chytila covid od dětí, které se nakazily ve škole. Průběh má z těch těžších, je v nemocnici. A to je vlastně mladá, řekla bych že jen o pár let straší než já. 

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:39

Lamicka Obávám se, že jo a že slogan "Kupředu do minulosti" je trefný... akorát asi jinak, než si tvůrci přáli. Rozhovor s Beranem stojí za to

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:44

Aranel Ja si to ani poustet nechci. Na kamaradku uz nereaguju. Cituje Berana a ted i spasitele Janecka. 

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:51

Lamicka Ach jo. Mně to posílají rodiče...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:04
Reakce na mirajo:

andulka01 Prý..."Aplikace Tečka ráno některým lidem nesprávně zobrazovala certifikát o očkování jako neplatný. Problém způsobily změny v systému. Po aktualizování se certifikát opět zobrazí správně."

​To by to aktualizační tlačítko muselo ale fungovat

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:09

Aranel Já tedy přiznávám, že zrovna Beran je podle mne odborník, který by měl být součástí debaty o tom, jak ke COVID přistupovat. To je totiž ta debata, která mi chybí. Beran je epidemiolog a virolog, který má i hodně zahraničních citací, má na věc jiný názor, ale místo přizvání do debaty je označován za dezinformátora. 

Offline RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:11

já jsem na Tečce furt zelená, heč!

ale píše mi to, že je certifikát načtený manuálně z QR kódu a že to prej nelze automaticky aktualizovat....

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:12

wendulka Ted jsem jdu se zeptat co s tím když nefunguje. Asi to Prozatim nechám být a uvidím.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:15
Reakce na katkas:

Aranel Já tedy přiznávám, že zrovna Beran je podle mne odborník, který by měl být součástí debaty o tom, jak ke COVID přistupovat. To je totiž ta debata, která mi chybí. Beran je epidemiolog a virolog, který má i hodně zahraničních citací, má na věc jiný názor, ale místo přizvání do debaty je označován za dezinformátora. 

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:15

katkas Blbý je, jestli se snaží proniknout do debaty skrz Svobodné universum, no.

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:19
Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:20

Děkuji všem, po aktualizování parametrů dvě hodiny nic a až před chvílí jsem zase zezelenala. Jako jestli to takhle budou mít často a já se někam nedostanu (očkovaná, testovaná)