Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 18:49

Catherinne  drzim palce

Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 18:53

Catherinne moc ti preju, aby to bylo uz na trvalo, ne zas na par tydnu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 19:16

našla jsem si (asi poslední? zatím? možná už stihli další?) verzi té jejich precizně vybroušené perly k otevření kadeřnictví. kluci se snaží. fakt se snaží bruslit mezi mantinely té proklaté ochrany osobních údajů. formulace, že "evidence by měla obsahovat jméno a příjmení", nebo "identifikaci zákazníka, nejlépe telefonní číslo". navíc poskytovatel služby nemá možnost si to nějak ověřit. takže tam může kdokoli nahlásit cokoli. nemusí udávat číslo, může nadiktovat smyšlenou adresu a cizí příjmení. ale máme pěkné nařízení.

poskytovatel služby sice musí evidenci vést, ale ona vlastně nemusí nic konkrétního obsahovat. geniální.

a hodně mě potěšil úooú, který vydal prohlášení, že za protiprávnost kydů v mimořádném opatření nese odpovědnost nikoli ubohá kadeřnice nebo pedikérka, ale především původce mimořádného opatření.

nikdy bych si nemyslela, že nakonec se ke všem těm vládním protiprávním zpupnostem takhle pružně postaví zrovna tento úřad.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 19:28
Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 20:11

Lenka Filipova: "Prece se nebudu ockovat proti necemu, co mi jeste neni!" 

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:34

Kokoska proti blbosti se už očkovat může

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 21:38
Reakce na Kokoska:

kadernice ma pravo obsluhovat zdravy lidi, ne?

Offline Maky
Avatar
228 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 22:19

Dotaz na ty co mají již potvrzení o očkování, funguje vám načtení QR kódu? 

Nám to vyplivne prázdný formulář bez dat. Tak nevím zda dělam něco špatně nebo je kód nefunkční. Zkouším načítat mobilem. Jiné kódy to čte bez problémů.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 22:30

Maky teď jsem to zkusila, mám stažené certifikáty rodičů a jak říkáš, je to prázdné ale jinak přečtení funguje normálně, jen tam nejsou data. takže buď tam fakt nejsou, nebo je na zobrazení potřeba nějaká spešl appka

Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 30. dubna 2021 22:42

viktorka_od splavu k popukani?

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. května 2021 08:52
Reakce na Jiná Realita:

a hodně mě potěšil úooú, který vydal prohlášení, že za protiprávnost kydů v mimořádném opatření nese odpovědnost nikoli ubohá kadeřnice nebo pedikérka, ale především původce mimořádného opatření.

nikdy bych si nemyslela, že nakonec se ke všem těm vládním protiprávním zpupnostem takhle pružně postaví zrovna tento úřad.

​No ale vždyť má pravdu, ne? Až bude mít nějakej kapku nerudnější klient chuť zažalovat nebohou kadeřnici...

Já teda už jsem to přestala sledovat, dyk je v tom takovej bordel... furt eště platí že očkovaný test mít nemusej? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. května 2021 11:05

Muz dostal termin na ockovani u naseho PL....a ja se dozvedela,ze jsem na vakcinu moc zdrava a mlada.

Nakonec me alespon dal na cekacku.

Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 01. května 2021 11:09

Zarinya nevim, jak je to u vas, ale nemuzes se nahlasit nekde jinde?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. května 2021 11:11

Kokoska ja jdu od pondeli pracovat do nemocnice a zamestnavatel mi rekl,ze se musim registrovat u sveho PL,ale znam se ze sestrou tak na me trochu mrkala,kdyz jsem se ptala,ze budu na cekacce dlouho,tak treba nekdo nedojde a zavola mi.

Offline Kokoska
Avatar
28313 příspěvků moje polička 01. května 2021 11:13

Zarinya tak drzim palce.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. května 2021 11:16

Kokoska diky.:-)taky si drzim palce.

trochu nechapu tu nemocnici,ze nestoji o zdrave zamestnance ac budu u externi firmy ne primo,a to je par lidi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 01. května 2021 11:53

A co na to profesní organizace

už v prosinci navrhovala, aby služby zůstaly v provozu s využitím antigenních testů, což měl tehdy ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) odmítnout. „Vysmál se mi s tím, že je to na nic, že to nefunguje.

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 01. května 2021 12:51

Zarinya neboj nic, moji kolegové, lehce pod a lehce nad 50 dostali oba teď u různých PL termíny. Minimálně ten mladší je fakt fit, běhá, hraje fotbal, jezdí na kole. 
Od tý nový práce to očkování nekápne?

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 01. května 2021 12:52

Zarinya aha, už vidím, zaměstnavatel to moc neřeší 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. května 2021 19:44

Zarinya 

Zajímavej přístup, zvlášť ve špitále. U nás, jak známo, očkovali všechny jak vzteklí, a ještě teď prosebně vyzývaj zbylý lidi, aby neváhali...