Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2021 20:23

Dnes mámě zrušili termín na očkování.  Ma smysl se znova prát s rezervačním systémem? Nebo vakcíny prostě došly. Nejsou, nebudou,  kdy budou? To fakt nemá chybu tohle.

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 20:46

Kora zkusila bych s tím starým kodem, jestli ti to nepůjde. Na novou registraci už určitě ne.

Ty dodávky vypadly všude v Evropě, je to mrzuté, ale nedá se nic dělat. Koukám teď na zprávy a říkají, že snad přespříští týden už by to mělo být lepší. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2021 20:48

continuity nejde to, budeme tedy čekat,  ach jo

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 20:50

Kora to je pech. Já jsem fakt ráda, že jsem je tam ještě stihla naprat. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 20:58

continuity No já taky. Tak ale doufejme, že pro ně budou mít ty druhý dávky, já už bych se nedivila ničemu

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 21:01

Jennyfor ja doufam, že kdyz je naockuji i trochu později, nestane se zas tolik. Furt se o tom spekuluje. Snad to nějak klapne. 

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 21:05

Já to zas tak nestíhám sledovat. Kde přišli provozovatele na to, že tento týden by se mělo lyžovat?

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 21:19

continuity Asi tady. Když oni ministři furt vypouští ty svoje vějičky, že doufáme, rádi bychom... a lidi se toho pak chytají. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2021 21:22

continuity Blatný něco takového naznačoval. Že prý nevidí rozdíl mezi stavem teď (milion sáňkařů) a stavem potom (milion lyžařů). Ale nesmí narůst mobilita, nevím, jak to zajistí. A taky nevím, jestli se mluvilo už o příštím týdnu, myslím, že říkali nejdřív od února.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 21:46

rasaNori reknk jim zes to sehnala protekcne

Lékař: Chcete vakcínu? 

Angličan:Ne. 

Lékař: Ale gentlemani se očkují. 

Angličan: No tak jo. 

Lékař: Chcete vakcínu 

Němec: Ne. 

Lékař: Je to rozkaz! 

Němec: V tom případě ano. 

Lékař: Chcete vakcínu? 

Američan: Ne. 

Lékař: Ale váš soused ji má. 

Američan: Fakt? Tak jo. 

Lékař: Chcete vakcínu 

Francouz: Ne. 

Lékař: Ale gentlemani se očkují... 

Francouz: No a? 

Lékař: Je to rozkaz! 

Francouz: Na to kašlu. 

Lékař: Ale váš soused ji má 

Francouz: Co je mi potom?

Lékař: Počkejte, vy jste Francouz, že jo? Tak to na ni vlastně nemá nárok. 

Francouz: Jak, nemám nárok? Koukněte mi ji píchnout! 

Lékař: Chcete vakcínu? 

Čech: Ne. A nemusíte se namáhat, i když s tím Anglánem, Němčourem, Amíkem a Frantíkem to 

bylo fakt dobrý, slyšel jsem ty vaše frky. 

Lékař (šeptá): Víte já jim píchnul ruskou vakcínu. Ale mám tu ještě jednu americkou, je 

jen pro lékaře, vlastně bych vám ji vůbec neměl nabízet, je to dokonce 

trestný. Ta tedy není zadarmo jako ta ruská, stojí 900 Kč 

Čech (vytahuje z peněženky 1000 Kč a šeptá): Tady máte, pane doktore. To je v pořádku.

​To je naprosto přesný.

Vidim na FB mraky jurodivců který jsou zásadně proti očkování, protože Bill Gates a čipování a já nevim co eště ilumináti atd.... ale který se zároveň můžou pominout z toho, že že třeba nechal očkovat Pohlreich nebo kdo... miluju tu zásadovost

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 22:13

barbucha treba je stve, jakej v tom ma Gates bordel. Mel by na to hodit nejakou bezpecnostni zaplatu nebo upgrade, jako na wokna!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 22:19

Kokoska Jako aby bylo jasno, kdo podvádí, tak by všichni naočkovaní měli ve tmě světélkovat. A bylo by jasno

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 22:27

Jennyfor nojo, ale to by bylo jasno jen ve tmě!

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 00:08

OliveOyl Ach jo, to naštve, onemocnět rozočkovaná....   Tak ať tě to moc netrápí!!

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 08:33

Fiction moora děkuju, hlavně doufám, že jsem to moc nerozprskala po rodině

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 10:28

OliveOyl preji at jsi brzy fit! A treba budete lucky, me nenakazila dcera a to jsme (do testu) spaly v jedny posteli, dojidala jsem po ni jidlo atd. 

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 10:38

Pavlena OliveOyl včera na seznamzprávách psali, že podle nějakých studií asi 70 % nakažených nikoho dalšího nenakazilo :) 

Offline brrr
Avatar
9999 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 10:44

OliveOyl Neboj, třeba nikoho nenakazíš. Otec chodil s přiznakama po domě dva než jsme ho izolovali a nikdo nic, ani mamka. Mimochodem ty příznaky všichni měli za nežádoucí účinek očkování.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 11:56

Tak zeť uz ho ma taky! Dcera tehotna, na test jde ve stredu i s tim 2,5 rocnim, kterej řve i na obycejny prohlidce, natoz az ho budou chtit postouravat mimozemstani. Doufam, ze to probehne v klidu. Zatim jim celkem nic neni, jeho boli svaly za krkem a na ramenou, myslel  puvodne, ze to ma od noseni syna. Dcera se citi jako lehce nastydla, dite pry zlobi jako obvykle. Tak to je zas hezky dlouho neuvidim, pred tim nasim testem jsem k nim nesla, pak jednou na chvilku a ted do toho zas spadli oni. Dopr*ele uz!

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:03

Kokoska a musi ty děti nutne na test? Nestačí, když bude 14 dnů v karanténě?