Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:26

Vyprávěla mi kamarádka, že jela ve vlaku a tam za ní chlápek příšel, na férovku se zeptal, jestli si před ní může ulevit (prostě chtěl nějakou divačku, no) a ještě nabízel finanční kompenzaci.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33672 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:35

Lama_z_Lana No to já jsem tu psala, ze moji kamarádku někdo oslovil v podchodu:"Slečno, nemohla byste se podívat?"

a ona mu jako slušně vychované děvče odpověděla:"Prominte, nezlobte se, ale mě to vůbec nezajímá"

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:40

razorblade 

K tématu flirt vs. přátelksá konverzace:

clanek Idnes technet

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:42

Potrefenáhusa taky pekny, reakce pohotova!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:44

A666 Heled, to je mozna to, co jsem cetla

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 22. února 2020 19:25

razorblade s tim jak chlapi hned myslej ze jde o flirt...to se mi stalo fakt mockrat, ze jsem treba pri podpisu smlouvy chtela byt pratelska a druha strana hned zminovala, ze ma manzelku/pritelkynitypicky ja: je mame stejny hodinky, taky mate rad tuhle znacku blabla... on: ty mi dala moje pritelkyne!!! ja:parada!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 22. února 2020 19:33

711990 Aha, tak uz chapu, proc nekteei chlapi uplne mimo misu mluvi o manzelkach pritom ja zasadne neflirtuju! Ja to ani neumim i kdyz teda zjistuji, ze asi umim, ani nechci

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 22. února 2020 20:51

Ja jsem typickej chlap, ja si taky myslim, ze me kazdej bali! Ale spis jakoze musej no, ze jsem mlada holka, tak aby me neurazili. 

Jinak honici, my mame v obci vyndavace, dvakrat jsem mela tu cest, ale to uz clovek bere nejak sportovne kdyz o tom vi. Ale jednou se mi stalo, ze jsem jela busem, ke mne si sednul celkem normalni kluk, no uplne normalni kluk, mladej, moderni obleceni a najednou jsem cejtila, jak se mi lepi na stehno a bylo to takove na pomezi nahody a zameru, takze tezko vyhodnotit, pak se to stupnovalo, pak jsem mu dala loktem a vystoupila, ale byla jsem jak zmrazena Ono se strasne tezko reaguje no, to me mrzi.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 22. února 2020 22:21

A666 no, a pak se tu některý podivujou, že bych od cizího otrapy co mě na ulici začne tahat za rukáv, s výkřikem cukla a zdrhla, že..

​panebože já jsem četla s výstřikem

To to "flirtování"- já jsem jednou omylem takhle asi vyslala nějakej signál k obvoďákovi - něco ve smyslu "viděla jsem vás na koncertě tom a tom" - "jo, manželka se mnou nechodí" - "jé, vidíte, s mnou muž taky chodit nechce"... Nastalo trapný ticho, v tu ránu mi došlo, že to je, jak kdybych ho tam zvala na rande. O to trapnější to bylo, že mu žena dělá zdravotní sestru a celý to sledovala. Bejvala bych se zahrabala do země. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 22. února 2020 22:58

Gellnerova No, ale tohle mi prijde jako normalni konverzace, treba spis trapna, ze je to takove zovialni, nekdo na to proste neni se vykecavat od tematu, rozhodne ne ale flirtovaci, to aby clovek pomalu nic nerekl...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. února 2020 20:08

Pinot Noir Já jsem loni potkávala každý den cestou do práce chlapa co si ho po cestě honil. A překvapilo mě to i v tomhle věku. V létě, teplo a on každé ráno ruku v kraťasech. Bylo to v takové blbé ulici a v pravidelný čas, tak asi taky šel do práce. Ještě u toho něco říkal, ale já chodím se sluchátkama, tak nevím. Přecházel po ulici na stranu, kde šla nějaká žena. Bylo to otravné a nakonec jsem ho nahlásila, protože to bylo pár metrů od základky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 23. února 2020 20:21

Renusatko mně teda připadá tady u nás největší koncentrace exotů co jsem kde v brně bydlela

Online Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 23. února 2020 20:42

Renusatko Ježiš, to je děsný.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. února 2020 20:59

Honiči blbý, ale v v ČB byl chlap, když mi bylo cca 15, co sbíral použitý vložky, a pak si s k vám s nima přisednul na lavičku a začla je vedle vás rovnat, vždycky si vybral nějaký takový ucha kolem 15. Ten mi přišel o dost horší.

Obchodní nabídku jsem dostala jednou na stopu, kdy mě dotyčnej zavezl místo na náměstí někam na polňačku a řekl mi, že buďto si  to s ním rozdám a on mi zaplatí, nebo si můžu vystoupit. Tak jsem vystoupila a šla ten zbytek na trase ČB - Krumlov pěšky. Přitom byl docel mladej a vyhlížel normálně a já jsem byla takovej vorvanej jakože hipík.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:02

Jo, a ještě k těm fotkám, jsem hrála pár let jednu onlinovku, poctivý RPG, žádná virtuální seznamka kamuflovaná za hru, a po těch pár letech jsem zjistila, že si část gildy taky posílá navzájem tyhle fotky spodků, mně naštěstí nikdo nic, asi jsem působila moc upjatě.

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 24. února 2020 08:11

Zina o tom úchylovi v ČB sem taky slyšela, ale myslela sem že je to urban legend 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 24. února 2020 09:03

Magráta Není, já jsem měla to štěstí 2x. Ale je to už víc než 20 let, tak je dost pravděpodobný, že už to nedělá.

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 24. února 2020 10:05

Zina Tak to s vložkami je dost nechutný! A co jako bylo záměrem? Koukejte, slečno, jakou mám super sbírku! Nechcete mi do ní přispět? Nebo ho uspokojovalo, že ty holky byly konsternované a jen zíraly? 
No a historka ze stopu, uaaaaa!

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 24. února 2020 11:42

Malenge No netuším, popravdě jsem neměla moc chuti se s ním pouštět do řeči, každopádně jeho kolega vyskakující z křoví s kabátem a pod ním nic už mě pak ani v těch 15 moc nevyděsil. 

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 24. února 2020 12:00

Zina Tak to asi zůstane tajemstvím  jsem si právě představila, co jako těm slečnám povídal. Takže asi nic a jen si mlčenlivě vykládal, brrrr teda.