Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 22. února 2020 13:58
Reakce na razorblade:

rasaNori Pred dickpicem neni chranenej nikdo. Ti uchylive to posilaj i malejm klukum. A ja vlastne asi neznam ani zadnou dospelou zenskou, ktery by takovahle nevyzadana posta nikdy neprisla

​Mně ne. A teď se cítím ochuzená

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:00

barbucha Ti je budeme od ted preposilat

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:23
Reakce na Černá kočka:

razorblade Lama_z_Lana crazydaisy Ve světle těch vašich historek je ten můj zážitek s ostýchavým fetišistou, který mně chtěl ve vlaku česat vlasy docela slabá káva (i když mi to tenkrát přišlo jako horor).

​Já myslím, že se to nedá srovnávat, to, že někdo zažil něco horšího, neznamená, že by Tvůj zážitek byl slabší anebo na Tebe neměl tak zapůsobit....

Já naštěstí nikdy dickpick nedostala, ale jednou se mi stalo, že jsem myslela, že chce chlap, co mě oslovil,  poradit a on na mě, jestli bych ho nevyhonila........ bylo mi 18 a bylo to na opuštěné ulici kousek od mého bydliště v půl desáté dopoledne (měla jsem vyučování až od 10) Naštěstí byl o dvě hlavy menší a když jsem natáhla krok, tak jsem ho setřásla, ale nějakou dobu se mě držel a mlel fakt nechutné věci. A taky vím, že spousta ženských zažila větší horory, jenže mě to zasáhlo fak dost.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45852 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:38

A666 no, a pak se tu některý podivujou, že bych od cizího otrapy co mě na ulici začne tahat za rukáv, s výkřikem cukla a zdrhla, že..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:43

viktorka_od splavu 18 jí bylo...

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:45

A666 no, a pak se tu některý podivujou, že bych od cizího otrapy co mě na ulici začne tahat za rukáv, s výkřikem cukla a zdrhla, že..

​Nejhorší je, že tenhle chlápek nevypadal na otrapu, vypadal naprosto neškodně - ten šok, když to vypálil, byl neskutečný (já v tu dobu navíc byla panna).....

Jinak k tématu - tady je retweet tweetu, kde se chlap cítí ublíženě, že na něj ženská vytáhla pepřák, protože on nebyl násilník, jen když ho předběhla tak s nís rovnal krok...... Obdobný mechanismus jak u Tebe (a naprosto pochopitelný):

https://twitter.com/JulieMontek/status/1230319828742868992?fbclid=IwAR1Wj_g0CUfT0LC-GNFZx0UZErKJKJk6O4Vz1NBpv4O3kQw9wOkCkx3ecTo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45852 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:45

Mutziputzi a co jako?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:48

viktorka_od splavu Ze od jistyho veku chtej jenom poradit treba

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45852 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:53

Mutziputzi kolik asi tak, myslíš

Offline Černá kočka
Avatar
1296 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:54

A666 S mnoha věcmi, které jsou tu zmiňované, jsem se zatím nesetkala, tak zírám jak je něco takového rozšířené. A je dobře, že se tady o tom píše.

Vím, že se nedá srovnávat co je horší, jestli situace kdy se něco takové člověku stane na ulici v noci třeba nebo ho takhle osloví kolega apod. ani v jednom případě to člověk nečeká a je to překročení hranice.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:55

viktorka_od splavu Takle diplomaticky ti to reknu, me by ted ani nenapadlo, ze po mne chce pan neco jinyho

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45852 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:03

Mutziputzi to se chlubíš nebo si stěžuješ?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:03

Černá kočka 

Můžu Ti říct, že mě by rozhodilo i to česání vlasů..... A jo, bohužel jsou tyhle věci rozšířený, koneckonců o tom bylo celé metoo, akorát v české realitě to tak nějak zapadlo a radši se řešilo, že jde jen o honbu za prachama případně že nebudou moci muži ženám ani otevřít dveře nebo s nima flirtovat

Já mám naštěstí už jen jeden další zážitek, kdy si vedle mě sednul chlápek a snažil se nasouvat tak, aby se rukou dostal mě pod sukni. Je to hrozný, člověk děsně dlouho přemýšlí, jestli se mu to jen nezdá, jestli to nepřehání..... (BTW sukně byla v sedě ke kolenům).  Nakonec jsem vystoupila a řešla do jiného vagonu, nerada dělám scény (a to už mi bylo skoro 30).

Jinak o těch dickpicks jsem slyšela už dřív, i o zaslání od kolegy, jsem fakt ráda, že to jsem nezažila......

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:10

A666 Ono je me too a me too. Se mnou nedavno jeden respondent flirtoval a me to nesralo, protoze to byl peknej chlap (a teda nesahal si na poklopec) osklivi to maj ale obecne horsi...

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:15

razorblade 

No já Ti můžu říct, že v obou případech mi bylo fakt úplně jedno, jak dotyčný vypadal...... A v rámci metoo jsem fakt nenarazila na žádný příspěvek, který by si stěžoval na pouhé oslovení od muže, co byl "ošklivý". Většinou to bylo o tom, že to ten chlap eskaloval i přes odmítnutí té ženy......

Flirt je prostě i o tom, z toho vycouvat, pokud to protějšku není příjemné. Jasně, že ti ne tak atraktivní chlapi to mají těžší, protože nepříjemně může být ženské už po oslovení, ale tak požád to neznamená, že to mají dál tlačit i přes to, že protějšek nereaguje a je mu to očividně nepříjemné

Offline Pinot Noir
Avatar
24264 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:17

Proti mě jednou seděl ve vlaku od pohledu slizák a normálně si ho honil. Bylo mi šestnáct, úplná lilie, trvalo mi dost dlouho, než mi došlo o co jde. Málem jsem tam hodila šavli. Vystřelila jsem pryč, úplně vyděšená, teprve zpětně mi došlo, že jsem na něj měla nahlas upozornit, vlak byl plný lidí. No, zpětně je člověk vždycky hrdina. Ještě tak rok jsem v Olomouci na nádraží mívala oči na stopkách, jestli to prase zase nepotkám.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:19

Pinot Noir Pražská MHD by te vyškolila...ale už jsem hodně dlouho nikoho neviděla, asi se přesunuli na ten net 

Online Malenge
Avatar
4217 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:20

Jsem si pod dojmem debaty vzpomněla, že ještě za dojíždění na VŠ se mi stalo ve vlaku z Prahy, že jsem se začetla do knížky a když jsem se po hodině probrala, v odraze ve skle (setmělo se mezitím) jsem si všimla, že chlap, co sedí naproti ho normálně vytáhl a onanuje. Byl velmi slušný, na kolena si zmuchlal mikinu , abych jako zepředu neviděla nebo nevím. No první impuls byl, že jsem se mu chtěla vysmát, ale pak jsem se rozhlédla a zjistila, že všichni vystoupili a v té půlce vagónu jsme sami! byl to dost pořízek a já mám 50 kg, tak mě humor rychle přešel, vyděsila jsem se, popadla knížku a prchla o dva vagóny jinam. 

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:22

A666 Jo, to je pravda, ze to zalezi na udrzeni se na hranici tohi, kdy je to ibema stranam prijemny. Zajimavy ale je, ze ti uchylaci se o flirt ani nepokusi a jdou rovnou na vec. A mnohdy dost nechutne, co tady ctu. Moje story je detskej cajicek proti vam ostatnim...

Pinot Noir z toho si nic nedelej, ja mam pocit, ze jsem tohle jednou poznala asi az kdyz bylo hotovo

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:25

razorblade 

No právě.... Jinak já bych teda v Tvé situaci v autě být fakt nechtěla... A jak už jsem psala, co je čajíček a co ne je prostě relativní, nedás e to srovnávat.