Omfg

15. prosince 2018 14:31
Online Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:05

continuity já to ale neobhajuju, tos špatně pochopila, taky tam ten krouhac, kromě toho, ze je fakt hnusnej, vůbec nechapu, vždyť tam nijak složitá situace není, jen fakt hodně pěších, jen jsem psala, ze se respektu z odbočování narozdíl od tebe nedivim, ale já nejsem vyjezdenej řidič, dela mi občas problém to zvlášť v pražským hustým provozu vyhodnotit, a proto taky neridim 

Offline Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:14

Predpokladam, ze jeste ty trojuhelniky z bocnich ulic budou hezky huste vysrafovane, a uvnitr kruhu na tech teckach budou nasazene sloupky. Sakra, nemelo by se tohle poslat do Parize, jako vzor pro namesti de l' Etoile ? Jak tam v tom chaosu dvanacti odbocujicich ulic a nekolika neznacenych pruhu na kruhaku vubec muze neco jezdit?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:17

Kokoska francouze s tim jejich stylem jizdy a autama omlacenyma ze vsech stran bych uplne neadorovala

Offline Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:19

viktorka_od splavu o adorovani nebyla rec, ale nemam pocit, ze by se v Praze jezdilo nejak extra ohleduplne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 09:31

Potrefenáhusa já tě chápu, reaguju na ty vesničany, Pardubice mi přijdou celkem velká vesnice a ani tam to zřejmě nemají.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 09:31

dzizisketa souhlasím 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:36

Potrefenáhusa ja se teda pridam, ze z odbocovani vlevo mam respekt. Jednu dobu jsem jezdila pro me nejkratsi cestou, odbocit vlevo pres triproudovou silnici bez svetel, uprostred tramvajovy pas, zaradit se a přesunout se na cca 100m co nejrychleji pres dva pruhy do pravyho a odbocit. To vse v silenym provozu. Kazdy den tam byly nastrikany obrysy aut po nehodach. Jako nejezdila jsem tam rada a kdyz byl cas jela jsem radeji vyrazne delsi cestou. Ted uz je tam nastesti semafor.

Online Pinot Noir
Avatar
24552 příspěvků moje polička 06. května 2022 10:00
Reakce na dzizisketa:

​Spíš bych řekla, že situaci komplikují auta, která na takovém místě nemají co dělat.

​To souhlasím, ale bez zásobování se asi obejít nedá.

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 06. května 2022 10:01

Evaeva I v Pardubicích je několik křižovatek, kdy mají současně zelenou chodci i auta odbočující doleva. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 10:14

4n4 no, mi to přišlo divné. Byla jsem tam v roli chodce a byla to křižovatka, když se jde d nádraží do centra. Vím, že jsem se chystala, že už půjdu, a nic.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 10:16

Pinot Noir zásobování může mít vymezený čas například. Mně přijde, že v Čechách se hodně bojíme nějakého většího omezení aut.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 06. května 2022 10:26

viktorka_od splavu nebo v Itálii, do ještě ty skútry...

Offline Tabea
Avatar
4708 příspěvků moje polička 06. května 2022 10:33

Potrefenáhusa a nebo v Asii. V Pnom Penh jsem tak dlouho nebyla schopná přejít, až u mě zastavil motorku děda, tak 150cm, čapnul mě za ruku a převedl.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 06. května 2022 10:36

Evaeva pak kdyz tam bydlis a nedostane se k tobe instalater.. Potrefenáhusa nevim jak v italii ale v parizi na motorkach jezdi i po chodniku

Offline andulka01
Avatar
10745 příspěvků moje polička 06. května 2022 11:17

dzizisketa Chodci tam mají po všech stranách širokánské chodníky/bulváry, místa hafel, ale chodí všude, bo turisti. A turisti na elektrokoloběžkách jsou mor, nerespektují vůbec nic, pro ty je nějaká čára úplně zbytečná. 
continuity Strašný. A ještě sloupky... šaškárna. Teď se se sloupky hodně vyřádili v Modřanech, pro mě je to strašně nepřehledné a zcela zbytečné. Dyť přece dementi by řidičák mít neměli, ne?

Offline notna
Avatar
6556 příspěvků moje polička 06. května 2022 11:51
Reakce na Potrefenáhusa:

continuity tak mne třeba respekt z odbočování doleva přijde pochopitelnej, protože je tam spousta věci, který musí člověk řešit a hlídat, ale překvapilo mě, včetně následný diskuze tenkrát tady, kolik lidi asi teda z venkova zvlášť netusi, ze když odbocujou, tak chodci na přechodu maj zelenou a prednost 

strasne často do mě někdo skoro najizdi, troubi a sproste ukazuje 

​Přijde mi, že to troubení na chodce dělají spíš nerváci, co jim ti chodci vadí, a chtějí, aby přidali. Ne, že by netušili, že tam chodci mají zelenou a přednost.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 12:07

notna to je asi pravda. Tady v okolí je tam vždycky i takový ten blikající panák, toho si nelze nevšimnout. A stejně občas někdo troubí, jednou mě málem smetl i s kočárkem.

Offline Karja
Avatar
35935 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:33

Kokoska Bože, to je strašný to náměstí! Nevím jestli jsem kdy viděla něco řidičsky horšího:-D

Offline Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 06. května 2022 12:51

Karja myslis to parizsky? Mam nekde fotku z jedne krizovatky, to vypadalo jak kdyz si na parkoviste nahodne najedou auta z ruznych smeru, kolmo na sebe i nasikmo... koukali jsme tam na to z takove terasy asi 15 minut. A nikdo se nesrazil a vsichni nejak odjeli tam, kam chteli. Jako hodne tech aut nejake sramy ma, ale oni to zas tak neresi. V mestskem provozu se holt obcas neco prihodi, nemusi to byt ani Pariz, kdo si zaklada na neporusenem laku, at jezdi MHD :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34861 příspěvků moje polička 06. května 2022 13:13

Nebudou tam nevzhledné obrubníky a zelené balisety, máme prý jásat.