Omfg

15. prosince 2018 14:31
Online continuity
Avatar
33590 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 17:40

Potrefenáhusa to věřím.

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 08:20

Mně se stane opravdu výjimečně, jednou třeba za rok, že zakřičím. (Nesnáším to, ten ostrej hlas, a možná z toho plyne kdekterej můj problém) A to je pak, jak když vyletí špunt z lahve, napětí se uvolní a stačí na to někdy i jenom půlka věty! Pak se začnu sama sobě smát, že jsem křičela.

Online letfenixa
Avatar
7946 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 19:26
Reakce na MaeGandal:

Garfie to si říkám kolikrát u manžela, proč prostě nedělá, že to nevidí. Jak by se nám všem ulevilo

​praktikujem v škole

Online continuity
Avatar
33590 příspěvků moje polička 05. května 2022 21:26

Krása vesmírná. Já jsem teda myslela,že je to nějaká fotomontáž. Asi poprvé jsem zažila pocit: nevěřím svým očím. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 05. května 2022 21:27
Offline Sweet Potato
Avatar
34808 příspěvků moje polička 05. května 2022 21:28

continuity neke

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 00:01

continuity Jako proč? Tohle mi hlava nebere.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. května 2022 00:17

continuity 

A komu tím prospějete?

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 06. května 2022 00:53

continuity už tam chybí jen ty debilní, plastový pruhovaný, zelený kolíky.

Jak tohle může projít přes historiky? 

Online continuity
Avatar
33590 příspěvků moje polička 06. května 2022 07:10

Catherinne prý dočasná stavba, tak se to obešlo. 

Ještě tam budou ty sloupky, snad bílé.

Jimik no i v diskuzi, kterou jsem k tomu četla, bylo, že ta křižovatka je prý moc komplikovaná. Dvě jednosmerky. 

Já jsem myslela, že poté, co se tady řešilo odbočení doleva, mě už nic nepřekvapí, ale prostor očividně pořád je.  

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 07:17

continuity Jaká komplikovaná křižovatka? Samé otázky. Jako nejezdím tam dnes a denně, ale nikdy mi nepřišlo, že by zrovna tahle křižovatka byla nejvytíženejší, aby byla nutná takováhle úprava. Zvlášť v památkové zóně. Zase kus genia loci v čudu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24429 příspěvků moje polička 06. května 2022 07:20

continuity Jimik hlavně tam situaci komplikují hlavně chodci a jezdci na různých heblech, a jak je vidět už tady, ti na nějaké značení stejně úplně pečou

Online continuity
Avatar
33590 příspěvků moje polička 06. května 2022 07:21

Jimik tramvaj jsem už smazala, už jsem tam déle nebyla, tak se mi to spojilo. Resp. snažila jsem se v tom najít tu komplikaci. 

Já bych řekla, že se tam někomu špatně vyjíždělo z některé ulice. Jednou nás kousek od Prašné brány ( v těch uličkách směrem k Staromaku) málem i s dětma sejmul nějakej sporťák a ještě na nás sprostě řval.  

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 07:33

continuity přepíšeme průvodce, Královská cesta začíná kruhovým objezdem .

Pro mě je tohle pomalu nepřehlednější než klasická křižovatka co tam byla dříve. Fakt mě to tahá za oči. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 06. května 2022 07:57

continuity tak mne třeba respekt z odbočování doleva přijde pochopitelnej, protože je tam spousta věci, který musí člověk řešit a hlídat, ale překvapilo mě, včetně následný diskuze tenkrát tady, kolik lidi asi teda z venkova zvlášť netusi, ze když odbocujou, tak chodci na přechodu maj zelenou a prednost 

strasne často do mě někdo skoro najizdi, troubi a sproste ukazuje 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 08:27

Potrefenáhusa no já si všimla, a snad jsem to pochytila správně jako chodec, že třeba v Pardubicích chodci přecházeli, když všechna auta stála, žádný že odbočující auta se potkávají s přecházejícími chodci. Hrozně mě to zdržovalo

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 06. května 2022 08:42
Reakce na Pinot Noir:

continuity Jimik hlavně tam situaci komplikují hlavně chodci a jezdci na různých heblech, a jak je vidět už tady, ti na nějaké značení stejně úplně pečou

​Spíš bych řekla, že situaci komplikují auta, která na takovém místě nemají co dělat.

Online continuity
Avatar
33590 příspěvků moje polička 06. května 2022 08:58

dzizisketa no asi tak, vjezd na povolenku s podmínkou na přezkoušení z křižovatek na dopravním inšpektoráte.

Online continuity
Avatar
33590 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:01

Potrefenáhusa

No odbočením doleva to začíná, křižovatkou před Prašnou bránou pokračuje. 

nezlob se, ale z důvodu, že někteří spoluřidiči nezvládnou křížení dvou ulic se my vsichni ostatní máme koukat na tamtu ohavnost?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 06. května 2022 09:01

Evaeva tak ale já píšu o tom, ze tem chodcům na přechodu svítí zelená a z boku se mezi ne rve auto, který na ne troubi