Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. dubna 2022 21:35

Karja mně nevadí. Na chuť si jí teda nedám. Ale je to hrozný plevel, roste sama, mužeš si jí dát na zahradu. Já z ní dělám šťávu, tak že bys občas dopřála holkám;)

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 21:44

Já bych taky ráda občas něčím praštila a něco rozmlátila, ale pak si představím, že bych to musela po sobě uklízet  a ....

Online continuity
Avatar
33770 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 21:48

rasaNori nízký tlak nevím, teď to slyším poprvé a to ty letáky čtu celkem poctivě. ja ho mám nízký celoživotně a žádný problém nepozoruji. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30672 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 21:52

Bledule 

No to právě ne! Tím rozmlácením musíš druhýho (toho zločince) tak vyděsit, že to uklidí sám! (vyzkoušeno za vás kdy jsem jednu po druhý vytáhla ze skleníku skleničky a rozcákla je o zem: "takže ty budeš vysírat?! tak tady máš!"  mrzí mě to dodneška, byly to pěkný skleničky )

Offline Garfie
Avatar
24007 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 21:54

DruI To mi připomnělo mého slovenského kamaráda, takový typický macho, ale s širokou slovanskou duší. Ještě jsem neměla děti, s jeho malými jsme byli někde v lázních na promenádě. My v kavárně na zahrádce, všechny děti v okolí naskakovaly do fontány, rodiče furt vybíhali, vytahovali děti z vody, okřikovali, vychovávali...on seděl zády k nim, slunil se, pil kafe a říká mi: "vidíš je, kokoty, jak se ztrapňují? Moje děti přece ví, že do fontány se neleze-každé dítě to ví! Ale když jsem zády, můžu se tvářit, že to nevidím a nevím, že porušují pravidla...". Byla to pro mě velká lekce rodičovství a od té doby ji často uplatňuji. ;-)

Online Karja
Avatar
35940 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 22:08

Bledule Hele náhodou jako.... tím uklízením se docela i tak jako uklidníš. Blbý je když je to něco drahyho, to te moc neuklidní. Ale víš co, na to musíš mít povahu od jakziva, to si nejde tak poručit:-D 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. dubna 2022 22:15

Garfie to někdy dělám taky

Offline Garfie
Avatar
24007 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 22:25

Evaeva No viď! To je velkà rodičovská moudrost, kolikrát já už si na tu scénu vzpomněla!

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 22:35

Garfie to si říkám kolikrát u manžela, proč prostě nedělá, že to nevidí. Jak by se nám všem ulevilo

Offline DruI
Avatar
3280 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 22:44

Garfie To je taky dobrá rodičovská moudrost :o)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 22:58

Bledule šiš... To jsi mi připomněla kkdysi dávno, o vánocích, jsme někde byli s manželem přes den, pak přijeli domu a zase měli někam jít, já se převlekla a chtěla jsem se najíst, než odjedeme. Svíčkovou jsem. Měla povedenou. 

A on se už nemohl dočkat, hlad neměl, když pil, tak nejedl a protože jsem ho s tím jídlem zdrzovala, tak na ně měl blbý kecy. Jako že se musím nacpat, že jemu je jídlo fuk (na chlast pozapomnel).

A mě to TAK nasralo, že jsem všechny hrnce s navarenym jidlem, krabice s cukrovím i zásoby z ledničky apod, vycházela oknem ven. 

Kdyz to nemusí, a na mě má kecy, tak odstraníme příčinu.. 

Dodneška ho vidím, jak venku sbíral kastroly a zachraňoval co se dalo a brblal pod fousy jakej je chudák , s tak vzteklou ženskou.

A pak to vyprávěl všem známým, chechtal se u toho a vyloženě si to užíval. Chudák šikanovanej

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 23:05

Zrovna s tou třezalkou bych byla opatrná. Je kotraindikací k dost lékům. Já si pamatuju poučení od moc chytrýho člověka a to, že by se neměly raději kombinovat chemický léky s bylinkama. Můžou si vzájemně rušit nebo naopak zesilovat účinek. 

Online 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 23:11

K vychove deti se vyjadrovat nemuzu, zadny nemam, tak mi to neprislusi. Jako dite vychovavane kdysi jsem byla typ na ktery staci zvysit hlas a v naproste vetsine pripadu jsem sekala latinu. Bracha, to byl uplne hustej oddil, takovy to decko kterymu se promlouva do duse, vychovava a on cumi drze jak spratek a za minutu jde a udela znova to v cem se vychovavalo. Vyprask dostal nekolikrat, vychovnej, ne biti vylozene. Jednou protoze nepachl pul roku do skoly, to uz byl starsi, zdatne falsoval co slo, rano odjel na kole, ve 3 se vratil i fejkoval ukoly, no pak zavolala ucitelka konecne ze jestli uz je to lepsi a nase malem trefilo. Dneska je to uspesnej clovek se dvema detma a manzelkou co se super stara o netere. Neobhajuju tim nijak telesny tresty atp, spis proste za ty roky bylo videt ze u nej parkrat neslo jinak. 

Online 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 23:13

Jeste teda dodam, ze se o tom v kruhu rodinem bavime kdyz prijde rec na historky, a sam se chyta za hlavu ze teda to fakt potreboval a smeje se. Nijak ho to nepoznamenalo, ani dalsi cleny rodiny.

Ja si pamatuju akorat ze treba stacilo zakazat mi vecernicek, haha, a rvala jsem jak hysterka a dala si sakra bacha. Na vysce jsem sekla jednou se skolou a prihlasila se na pracak, no jak rychle jsem supala zpatky na studijni, s parfemem pro pani urednici aby me prepsala zpatky

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 23:34

Ke třezalce - kdysi jsem ji zkusila užívat jako součást nějakého homeopatika  - a byl to průšvih hned po prvních dávkách. Obrovské problémy s dýcháním.

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 06:50

Karja Já se neuklidním, nesnáším uklízení.

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 07:05

barbucha Dadoo Myslím, že u mě by byl vztek nad ztrátou zničených věcí stejný jako vztek prvotní. Jsem taková šetrná povaha.

Jsem trochu jako papíňák, co se dlouho vaří na mírném ohni a pak přijde někdo a přidá plyn a já vybouchnu. Jednou jsem takhle seřvala kolegyni, která dlouho vysírala. Všichni, kdo to viděli, se pozavírali do svých kanceláří. Šéfka se pak přišla zeptat, jestli jsem v pořádku, protože na takové chování u mě není zvyklá.

Další věc je, že mě takový výbuch neuklidní, ale začnu se třást.

Online continuity
Avatar
33770 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 07:12

Bledule

Mě vůbec ty výbuchy emocí strašně vyčerpávají. Někdo říká, že se mu uleví, když si popláče. Dokonce jsem někde četla i vědecké zdůvodnění, proč to tak je. Kdyz já začnu brečet, rozlitostim se sama nad sebou a už se z toho jen tak nevyhrabu. Fyzicky špatně mi je ještě minimálně další den, klidně dva.

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 07:22

continuity Taky se říká, že je dobrý se na uklidnění jít projít. Já když se jdu projít, tak mám celý kilometry na to, abych v sobě probrala, co mi štve a kdo mi štve. A tak jak jdu, řeším si to, tak jsem nas...nější a nas..nější a přijdu domů úplně vytočená Nicméně stále se procházím ráda.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 07:55

Marbušaja kdyz jedu do nebo z prace, tak se kolikrat tak strasne nastvu. Protoze v hlave resim veci.