Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. března 2021 22:01

mirajo nemůžu si pomoct. ten člověk každým dnem vystupuje jako větší a větší debil a populista. to, že je bohatý, neznamená, že je chytrý, ale že je bezskrupulózní, hamižný, vypočítavý, bezcitný a nebezpečný. a prostě, i když se to fakt hodně těžko přijímá, pokud jde o naše příbuzné, přátele a sousedy, kteří se nám zdají normální, tak tohoto člověka bude v těchto volbách prostě volit jen osoba, která je mu rovná, nebo je na tom v některém tom směru hůř než on. protože už skoro není, kam by tato karikatura ještě mohla klesnout.

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 09. března 2021 22:01

mirajo ne-ne

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 09. března 2021 22:29

mirajo a na co maturita? Dala bych jim vsem potvrzeni, ze ukoncili stredni skolu, a at si je VS proklepne sama na prijimackach! Ne, fakt, kazdy den nove prekvapeni, sama se divim, ze me to jeste prekvapuje.

Offline Lenka22
Avatar
1630 příspěvků moje polička 09. března 2021 23:19

Jiná Realita on má pořád svejch 26%, je to z nějakého důvodu tak. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 10. března 2021 07:04
Reakce na Kokoska:

mirajo a na co maturita? Dala bych jim vsem potvrzeni, ze ukoncili stredni skolu, a at si je VS proklepne sama na prijimackach! Ne, fakt, kazdy den nove prekvapeni, sama se divim, ze me to jeste prekvapuje.

​simtě a na co VŠ? V Penamu nepotřebujou vysokoškoláke.

mirajo to je jak se Zemanem, vždycky, když to vypadá, že už je to dno...

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 10. března 2021 09:40

OliveOyl Jo, to je přesné 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 10. března 2021 11:07

Ale mikromanažer se na nám dvě hodinky prospal a už to vidí jinak...

https://twitter.com/DominikFeri/status/

A tohle je docela vtipná reakce:

„Ještě bych navrhla čtvrtý typ maturity pro ty, kteří střední školu vůbec studovat nezačali. Bylo by to pak kompletní,” přisadila si k trojjediné podobě maturitní zkoušky europoslankyně ODS Veronika Vrecionová.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 10. března 2021 14:52

No a tu, jak pan prezident navrhuje sesadit Blatného a ředitelku SÚKL, protože chtějí dát do oběhu Sputnika až po uznání Evropskou agenturou pro léčiva znáte? Zaslechla jsem to teda na Radiožurnálu, takže třeba to tak neřekl. Doufám, protože jinak

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 10. března 2021 14:55

brrr To už se tu někde řeší, myslím v Zemanovi? Bohužel to řekl v Parlamentních listech

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 10. března 2021 15:34

Garfie Jo, pak jsem to taky našla.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:45

přiznávám, že mě dost negativně překvapilo, kolik britských žen se ohledně smrti té holky, co ji prý zabil policajt, vyjařovalo ve smyslu "udělala všechno správně, byla zahalená (she has her body covered), a stejně ji zabili". 

takhle se vyjadřovaly ženy. ne že by muži šovinisti psali, jak se měla voblíkout, a nikdo by ji neznásilnil. jak to v té anglii asi musí vypadat, když tam mají takhle holky samy pocit, že aby byly v bezpečí, musí nosit roláky.

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:48

Jiná Realita treba to prave psaly proto, aby se to nesvadelo na provokativni obleceni? Necetla jsem ty reakce, jen me to ted napadlo.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:52

Kokoskanevím, ale byly u toho její poslední záběry z pouliční kamery, jak jde v bundě.

přišlo mi to prostě hrozně divný, neumím si představit, že by u nás zmizela žena, a jako první se vyrojily komenty "no vidíte, byla úplně oblečená, a stejně se jí něco stalo" (ono tam totiž vůbec ani nefigurovalo znásilnění, kdyby ano, tak by se takové komentáře asi "daly pochopit", protože s tím se nevyhnutelně někdo vytasí po každém znásilnění, i když podle mě většinou chlapi, že se jako měla slušně obléct a neprovokovat).

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:02

Jiná Realita Tohle jsem necetla, ale pobouril me chystany navrh pani baronky, aby meli muzi zakaz vychazeni po 18. hodine. Asi si tak predstavuje genderovou spravedlnost

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zakaz-vychazeni-muzum-po-18-hodine-navrhuje-britska-poslankyne-kvuli-pripadu-zmizele-zeny

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:05

mirajo já jsem to jen proběhla, když jsem se příšerně nudila v autě před nemocnicí, ale mám pocit, že tam někdo psal, že je to překroucené, že to byla reakce na návrh, aby po 18 hodině nevycházely ženy. ale po pravdě jsem nepátrala.

každopádně mi připadá, že tam moc bezpečno nemají.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:07

Jiná Realita Jasne, taky nebyl cas overovat z vice zdroju, jen jsem stihla zakroutit hlavou a sla dal. 

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:52

mirajo

Tady máš relevantní odkaz

Ne přežvýkaný článek z Novinek, tvl. Není zač. 

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:07

dzizisketa No a co dneska odvysílala CNN prima v hlavních zprávách? Ach bože

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:08

dzizisketa Rikat si tvl, to je taky nejaka forma aktivismu, kterou jsem nepochopila?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:54

andulka01 cnn je naprosto brutální bulvár, mám skoro pocit, že horší než blesk, protože se hraje na seriózní zpravodajství. naživo jsem to ještě neviděla, protože bytostně nesnáším boučka, ale už několikrát jsem četla nějaký jejich článek na internetech.